Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KamilZm
    Myslím, že by stálo za to přidat k jednotlivým hrám informaci, zda jsou v češtině (kartičky, pravidla) nebo ne. Deskovky jsou dobré dárky i pro starší generaci nevládnoucí EN.
  • ne kazdej chce hrat lehkou hru...
  • Nejlepsi je stejne Smallworld :)
  • XCOM (byt ten virtualni) zrovna hraju. Podruhe. Pro predtim neokuseny ENEMY WITHIN pridavek—a ten se siroceji rozkrocenym polem pusobnosti kvalitativne daleko predbiha uz tak vybornej ENEMY UNKNOWN. Naprosta pecka (!!!)

    S timhle uhlem pohledu se vydani XCOM 2 fakticky rovna datu vydani posledniho planovaneho datadisku—tudiz letu pristiho roku.
  • Inquisitor
    Hodně počítačových her vychází z pravidel her deskových. Já je taky nehraju, ale spojitost to určitě má, tak proč ne? Nevidim na tom nic tak nesmyslnýho.
  • Mart9
    To je neuvěřitelné. Deskové hry jsou na games proč? Člověče nezlob se jsem hrál, když jsem neměl počítač. Nebude tady i výběr nejlepších puzzle?
  • Odulin
    Máš recht, dík za opravu.
  • všechno ano ale zrovna tohle je nic moc
  • Nemáte dobře popisky k obrázkům.
  • Nejlepší stejně je, když jako Vůdce zvrátíte chod dějin a zničíte ty spojenecké šmejdy v Axis & Allies *1*
  • Co je problematického na finále Battlestar Galacticy?
  • Tilwaen
    Důkazem, že do podoby deskovek se dá převést fakt úplně všechno, budiž World of Tanks: Rush.
  • Lotr LCG je super o tom žádná. Descent už tak ne protože jeden hraje za pana jeskyně a ten je dost v nevíhodě a věčně prohrává
  • Souhlas. Má to hezký obrázky, ale hrát se to nedá
  • Tak za mě ještě Vládci podzemí, Zaklínač a Alchymiste
  • Psychotic
    Jéžiš, od Hry o trůny se držte dál. Po několika hodinách jsme to museli vzdát, extrémně složité, nepřehledné, blbě vyvážené.
  • Veskoslav
    To jsem ani nevěděl, že je. Se přiznám, že teď jsem se ani moc na ně nedíval.
  • Vojta_Ilavsky
    Planet Steam zaujala. Btw díky za Warmachine, ani jsem o tom univerziu nevěděl. Warmachine: Tactics jsi zkoušel?
  • Nechápu jak tu může chybět Talisman *2*
  • Veskoslav
    Kamarád je do toho blázen, tak mi poradil:
    011 - An Adventure with Therion - Boardgame
    Grind
    Planet Steam
    Spyrium Board Game
    Warmachine High Command Board Game

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit