Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak to mě celkem překvapilo ale není to jediná hra za kterou PS4 stohí si myslím ( těch her je a bude více).
  • MickeyMutant

    Denuvo ochrana u právě vycházejících her Total War: Warhammer 2 a FIFA 18 byla prolomena pár hodin po jejich vydání.

    Aleši, srovnej si bleskaře. Vysvětli mu, že nehodláte upozorňovat, když warez prolomí DRM nějaké hry. Že to může sloužit jako pobídka "už si to můžete stáhnout". Nebo mu nic nevysvětluj a rovnou mu tu warezáckou bleskovku smaž.
  • ringmancz

    Nioh na PC za měsíc

    7. listopadu, se všema DLC. O důvod míň kupovat PS4.

    http://store.steampowered.com/app/485510/Nioh_Complete_Edition___Complete_Edition/
  • Tokyo Game Show

    z pohledu navstevnika *5* https://www.youtube.com/watch?v=s_M9RxeDrXw
    youtube mi doporucil toto video a tak jsem se chtel podelit dal *4* Treba to nekoho bude zajimat. Proste hodinova prochazka po japonske herni vystave. Nic vic, nic min ... ve 4K
  • ringmancz
    Lara taky slaví 20 a Japonci nedají nic
  • jamar28
    Protože má narozeniny, tak je první Fallout k dispozici zdarma.

    http://store.steampowered.com/news/33174/
  • Drahá redakce Máte chybu v hodnocení u Divinity Original Sin II

    Máte chybu v hodnocení.
    V recenzi 10/10 v kartě hry 9/10.
    vypadá to trochu podivně
  • No ja jsem zvedavy na recenzi tady :)
  • Lukass
    Ja sem tu recenzi na PCT cetl, a autor je podle me mimo.
    Schvalne sem zkousel to co tam popisuje a ja problemy s gripem nemam, myslim ze ma blbe nastavene volant, nebo neco.
    A navic tam pise ze jednicka ma lepsi jizdni model, ckz je blabol desetileti, a clovek co hral PC2 a je pri smyslech tohle nikdy nemuze vypustit z huby.
  • Lukass
    Jak pisu, pak se porozhlidni jinde protoze bez volantu to nema cenu.
  • Sme se právě dozvěděli, že RDR2 lančuje ve springu!
    https://www.youtube.com/watch?v=F63h3v9QV7w
  • Mart9
    Aha, jestli jel na suchých pneu, tak to pak jo *15* Určitě bych kvůli tomu ale nekupoval volant, takže díky za upozornění.
  • Lukass
    Jo podle hrani na gamepadu tu hru posuzuj, kamarade ve hre je tolik nastaveni ovladani ze ten gameplay vubec nema zadnou vypovidajici hodnotu.
    Ale narovinu rikam ze pokud to chces hrat na gamepadu tak to ani nekupuj. Navic on si v tom gameplay zapomel zmenit obuti takze jel na suchech pneu, zrovna v tehle casti ukazoval pocasi, videl sem cele gameplay.
    A to AI neni tak hrozny, cim vic hraju karieru tim vic me prijde v pohode, akorat ma zkraty, kduz obcas nedobrzdi, nebo te neobjede atd. Ale neni to nic hroznyho.
    Hraju ted vic karieru nez multak a fakt se bavim
  • Mart9
    Já jsem si pustil letsplay na hrej a strašně mě to zklamalo. Napřed dlouhý loading, pak tupá bourající AI. Takže jsem radši překliknul do náhodné části videa a viděl jsem naprosto neovladatelnou formuli na mokré trati. Úplně jsem o tu hru ztratil zájem *9*
  • Lukass

    Project Cars 2

    System Live Track v akci. Zmena podminek na trati behem 5 kol :-)
    Paradni vec, a neskutecny je jak se behem podminek na trati meni jizdi model, tohle se fakt povedlo-
    Vsechno v realnym case a prirozene , radost hrat v desti, nebo snehu, trat muze i komplet zasnezit.
    https://imgur.com/a/QrTNO
  • skaven

    WH total war 2

    http://wccftech.com/review/total-war-warhammer-ii-its-bloody-good/

    to review ma poriadne namlsalo *14*
  • Jack1947
    On bude stále věřit že to mlití musí mít nějak opodstaněné.
  • Jack1947
    Ještě se to dá jet na klávesnici :D aspon starší GTR hry tak hrát šli i když to byla hrůza.
  • Kravicka
    No to teda ne, Forza 7 je hruza na gamepadu.
  • Ono když hraje s mistrama světa a zná se s nějakejma vysokoškolskejma profesorama jazyků, tak to LV prostě musí umět líp než nějakej konzolovej ocas. To dá rozum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit