-
To bych vubec nedelal, podle me vyhozeny prachy za hru, protoze ten zazitek bude uplne nekde jinde.
Kup volant, ja sem kupoval Thrustmaster T150 a za ty penize spokojenost, podporuje pc i konzole. -
Aby ne když je to i na konzole :P
-
Dá, když si pošteluješ ty asistenty. V tomhle je to přívětivější než minulý díl, ten byl na gamepadu za trest :) Ale ideální to i tak nebude. To radši počkej tu chvilku na novou Forzu, tam si s gamepadem zajezdíš v pohodě a bude tě to bavit.
-
Dá se to hrát na gamepadu?
-
Tak Project Cars 2 je absolutni bomba, jednicka pusobi proti dvojce jako demo. Dokonalost
-
Doufám, že udělají remake společně s dvojkou *14*
Staaars *1* -
Resident Evil 3: Nemesis dnes oslavil neuvěřitelných 18 let. Sakra toto letí, jako bych to prvně hrál včera :(
-
růměrné hodnocení FIFA 18 dosahuje v tuto chvíli hodnoty 84/100. komentáře
PES18 to stejny, ale to sem nedate -
Jo, já jsem podpořil i dvojku, za ty prachy co se mi vrátily z podpory jedničky si to zasloužili. Něco jsem odjezdil už v betě a je to fajnový. Vyladili a dodělali všechno co nestihli u jedničky, vylepšili už tak skvělý pneumatiky z minulýho dílu, rozšířili simulace podvozku a výsledek je parádní. Na záznamech to všechno s náklony a smýkáním vypadá jako živý.
A opět bylo neskutečně fajn být toho součástí na oficiálním foru hry, kde bylo u všeho vidět jak a proč to vzniká a moci se k tomu vyjádřit. -
Lv samozřejmě hraje daleko lépe než tenhle póvl... Jak se vlastně opovažuješ naznačovat něco jiného?????
-
https://www.youtube.com/watch?v=qEuaTWM6T_c
https://www.youtube.com/watch?v=b8ULc4iiHBs
můžeš ho zkusit vyzvat a pak poslat výsledek
edit: reakce na LV426 -
Byla nějaká informace v tom Fight Clubu ve středu o Booomu?
-
Humble bundle Outlast :Deluxe edition FREE
Na 48 hodin tak rychle! -
Tady se toho ignoruje více ;)
Jinak cpeš to sem možná zbytečně. -
Prostě+ ho ignoruj, on už jiný nebude. Vypadá to docela obstojně souhlas. Teda na poměry SWITCH paráda.
-
gameplay záběry Doom na Switchi
https://www.youtube.com/watch?time_continue=154&v=8eOdEkmTP0o
nevypadá to vůbec špatně -
Heh, me prisla prave kratka :), precetl sem ju jednim dechem)
-
Jestli myslíš Hrej, tak zrovna tam jsem to viděl, ale ta recenze je na mě moc dlouhá, takže jsem kouknul jen na část.
-
Snad nebude trojka a žádný další závody, protože to co tady pak vždycky předvádíte s LV, to se nedá... Měsíc tady o tom blábolíte, i když to vůbec nikoho nezajímá. Počkejte si na recenzi, a pak se vyjadřujte tam.
-
Na konkurenci je uz recenze od cloveka co zavodnim hram rozumi.