Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Rostou, rostou… Nejspíš ideální počasí, možná úplněk, každopádně se urodilo.
  • ringmancz

    The Walking Dead zadarmo

    https://www.humblebundle.com/store/the-walking-dead-season-1

    no neberte to
  • Dneska koukam dobra sklizen...
  • MickeyMutant

    Hidetaki Kamyia naznačuje, že se můžeme těšit na Bayonettu 3. 

    Je to Hideki Kamiya (tedy Hideki Kamija), ne Hidetaki Kamyia. Kdybys používal transkripci, tak by se ti to nejspíš nestalo.
  • MickeyMutant

    Bethesda ještě letos představí novou značku, o které ještě nikomu nic neřekla. 

    Nepředstaví žádnou novou značku. Nic takového nikdo netvrdil ani v původním odkazu.
  • SalemCZ
    Konečně jsem alespoň zjistil k čemu je Google authenticator
  • MickeyMutant

    Pokud by vám vypravěč příběhu v Biomutant (dojmy z hraní) lezl na nervy, můžete ho v nastavení vypnout.

    "That said, the narrator can't be disabled altogether as he plays a part in the game's story..."
  • Jack1947

    Mirage:Arcane warfare zadara

    http://store.steampowered.com/app/368420/Mirage_Arcane_Warfare/

    Jen do čtvrtka do sedmí tak hurá na to, po přidání už vám ta hra zůstane *4*

    Musím říczt že přes všechen hate jsem to ze srandy zapnul a utopil v tom 3hodiny (!!) a bavíé mě to možná i proto že to má vlastní server browser fakt nádhera. Tedy nejde si stěžovat na matchmaking ale to mě zas tak nemrzí. Prostě když už mě nebaví pořád prohrávat a nikoho nezabíjet tak prostě leavnu hru *3* Kéž by tuhle možnost jak hrát mp hry mělo více dnešních her a ne jen ty co vyjdou v Valve prostě si vyberu server kde chci hrát a ne že se mi vytvoří "Skill" Based hra *7*

    Kéž by něco podobného mělo i COD WW2 ale to zas nebude takže host bude mít internet v angole a bude zase ping 1000ms :/

    Prostě je to legrace, takové odlehčenější Chivalry. I ty mody trochu jak OW dotlačit nějakou lampu či co do nepřítelovy základny ale předtím zabrat body. Dokonce se mi líbí i ta brutalita to je pak legrace je čtvrtit nebo být masakrován. Nechápu tu kritiku na steamu a to že to dali zdarma ? rozhodně jsem hrál i mnohem horší hry.
    Jinak za hraní se získávají kosmetické věci ale taky třídy boje a zbraně. Jedna hra má okolo 14minut ale jsou tu i 3v3 areny a ty jsou celkem rychlé.
  • Jack1947
    Krádež vvypadá trochu jinak ;)

    Sharing účtů není povolený, myslím že změna hesla je dostatečné opatření. Nebo při nejhorším se to dá snad ještě nahlásit "Půjčil a odehrál v kooperaci ve WL 5 hodin lol :D"
  • SalemCZ
    spíš asi pujčit, já se na něj normálně přihlásím a i ty hry tam mám co jsem měl
  • Někdo ti musel ukrást účet. Ja se teda nemohl ani přihlásit kvůli jinymu heslu, ale podpora Ubi byla kupodivu rychlá a bezproblemova, resil jsem to přes live chat a během chvíle jsem měl účet zpět.
  • Jack1947
    Jo jo, stalo a dokonce někdo hrál na můj účet, ted třeba mail mi zamkly ... blíží se nějaká divná doba...
  • Jack1947

    Ačkoliv LawBreakers má problémy s počtem aktivních hráčů, tvůrčí tým představil plány na budoucí měsíce.

    Možná bude Frýtuplej ještě dříve než Battleborn lol ( ten aspon trpěl nezájmem po trochu delší době) *3*
  • SalemCZ
    Stalo se vám někomu že by jste se připojili na Uplay a měli jste jiný jméno, ani přátele nevidím že bych měl.
  • ucho
    ajo, ty je píšeš jen v práci :D
  • MickeyMutant
    Bleskovky hodlat nedělám, nemám nyní na to čas.
  • Veskoslav
    Mám až do 10. dovolenou. Nemám čas.
  • Bleskoslav dlouho nevydrzel :)
  • Ve hre neco nahrany mam ale uz je to dlouho a byl jsem linej to stahnovat a zapinat jen abych otevrel settings.
  • Lukass
    Ses sikovny to nepochybuji, ale ja bych radci info od nekoho kdo ma ve hre neco nahrany :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit