Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Krátké video k desetiletému výročí herní série Zaklínače https://youtu.be/zgqz8Je7P0s
  • Neni to ani simulator ani arkada. Je to neco mazi ale priklani se to spis na stranu simulace.

    MP tam je jen v podobe nejakejch turnaju ktery stejne probihaj jen v tabulkach a udajne by tam mel bejt i rallycross.

    Nastaveni volantu: http://forums.codemasters.com/discussion/5814/our-wheel-settings-direct-from-the-car-handling-team

    FOV: http://forums.codemasters.com/discussion/40012/field-of-view-settings-in-dirt-rally-look-here

    Tohle vsechno jsem zjistil behem 5ti minut s Googlem :D
  • Ve skutečnosti ovšem nešlo o test jaderné bomby, ale o výbuch radosti severokorejských horníků nad překročením těžebního plánu.
  • homeles8

    Fallout 5

    Tak jsem se po dlouhý době dnes podíval na zprávy a v Severní Korei dělá Kim Čong Un na novým Falloutu. Těšíte se?
  • Lukass
    Zdarec vsem, planuju koupit Dirt Rally, a zajima me jestli je hra spis arkada nebo simulace, co se da vsechno ve hre nastavit, jde nastavit fov pri kamere z kokpitu? Je ve hre multak, a jaky je nastaveni volantu a force feedback? Diky vsem za info.
  • nekromant33
    jestli to taky náhodou nebylo tím, že kvůli natáčení toho podcastu nemusel nikam chodit, ale asi je, podle tohodle threadu, jednoduší hledat nějaký konspirační teorie
  • No jo, ale ve Fight Clubu by mu hrozily i ošklivé politicky korektní nebo dokonce neomarxistické otázky typu kde je ten slíbenej a na Kickstarteru zafinancovanej pes nebo kde je rovněž slibovaná linuxová verze.
  • Mart9
    díky moc za odkaz
  • Jack1947
    Mě ne je to namyšlenej nafoukanej pablb dobře mu tak, zlaté OW *5*

    Dát to jak bylo plánováno F2p možná by trochu měli šanci.
  • SalemCZ
    středa co mi to říká, neni ve středu i jiný podcast?
  • LawBreakers se stále nepodařilo přitáhnout vyšší počet hráčů - v posledních 24 hodinách hrálo ve špičce pouze 354 hráčů.

    LawBreakers zavání takovým průserem, až je mi Cliffyho trochu líto.
  • Czech_NoOb

    Mr. Vávra na Podcastru

    Čas si prý i najde.:) https://www.youtube.com/watch?v=LvOIbaRuP4o

    Diskuze o KCD cca od poloviny videa.
  • snorgrind
    Slo to stahnout od sedmi vecer, protoze samozrejme pouzili NA casy. Vetsi komedie je, ze tu lobby zonu meli pustenou pro nas od 2 do 4 rano :D
  • SalemCZ
    To je hrozný ten nový Beskeř jménem Veskoslav dlouho nevydal žádnou bleskovku.
  • Lukass
    Velikost bety?
  • froztik
    9/10 *5*
  • Destiny 2 beta

    6/10 WNB
  • 0011

    Travis strikes again

    https://www.youtube.com/watch?v=Ch_2MBzfmXY
    pokračování No more heroes na unreal 4 enginu *14*
  • skaven
    ..ze bude citat bonusweb?
  • degenerace PC komunity(Steam)

    Kam až zajde degenerace PC komunity?

    http://bonusweb.idnes.cz/dota-2-half-life-3-0is-/Novinky.aspx?c=A170830_100755_bw-novinky_srp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit