Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    No a? Jinak MS tady dává hry na Steama, třeba zrovna Age a hromadu dalších věcí http://store.steampowered.com/search/?publisher=Microsoft%20Studios
  • ucho

    PlayStation v brzké době odhalí "něco nového".

    v brzké době jakože zítra?
  • nekromant33
    super zpráva až na jednu maličkost... vyjde to nejspíš jen na Windows Store
  • Veskoslav

    Blizzard hry

    Overwatch přitáhl novou mapu na motivy Junkrat a Roadhog. Doplněná o sympatický a vtipný trailer (ve stylu TF2) a samozřejmě popis nové mapy:
    "Junkertown: The Plan" | Overwatch
    https://www.youtube.com/watch?v=_q0QGtk_AM0
    Junkertown | New Escort Map | Overwatch
    https://www.youtube.com/watch?v=mcPDd16_9dI

    Heroes of the Storm pro změnu přinese nový "přídavek", kdy konečně dorazí pán rozkladu a našeptávač Ledového trůnu sám velký Kel'Thuzad. Samozřejmě nesmí chybět skvělé udělané video.
    https://www.youtube.com/watch?v=-jInzG9Ukrk
  • Veskoslav
    Ksakru:-D Jsem to jsem chtěl dát s komentářem na Bleskaře:-D
  • Lukyz

    Age of Empires IV

    Age of Empires IV Announce Trailer

    Wololoo *14*
  • Neoficiálně: Kung-Fu RPG od studia THQ Nordic a 101 Experiment

    ...uz oficialne https://youtu.be/73vSguCeJl0
  • hetmik

    Long play

    Bude dnes Longplay?
  • victor

    Video: Sony Interactive Entertainment vydala tři nové trailery ke hře Gran Turismo Sport.

    Gran Turismo : Sport .... Tak váhám , ač jindy bych položil peníze na dřevo rovnou . 177+ vozů mi zrovna nevoní , 19 tratí taky není zrovna moc. No možná ten cit pro detail a simulaci je to , co mne ještě láká i když ... Driveclub jsem si koupil i s motocykly ale z DLC jsem nadšený rozhodně nebyl a online eventy no ehm , kromě toho že nestíhám pravidelně ... Senova kariéra při výročí v GT6 byla super , ale ale .
    Stejně jsem na GT (2) miloval nejvíc tuning z nákupních tašek a postupné odemykání až po závodní speciály ... ale tady to vypadá na startovací balíčky a těžký dokup vozů , kdy si stejně nikdo mimo pár jedinců s adekvátním vybavením v žebříčku FIA zrovna dvakrát neškrtne ....
    No radost z toho slůvka SPORT rozhodně nemám . Jsem až tak na pochybách , že silně zvažuji nákup své první Forzy na PC (ale dle číslování by to zrovna teď měla být arkáda , což nemusím v GTA natož u silničních závodů ..... ) No uvidíme , předprodej GT si raděj nechám utéct ....
  • jamar28
    A k čemu by další updaty byly? Technické závady pokud vím opravili a skutečné problémy té hry updatem stejně neopraví...
  • No pokud jsi zvyklej na M&K, prvotni hrani na DS4 bude peklo (FPS ani nezkousej)...ale rychlo si zvyknes, samozrejme, FPS nikdy nebude ono s ovladacem. Co se nejake simulace zarizeni tyce nevim - jsou hry, kde je M&K podporovana, normalne zapojis do USB, moc jich ale nebude...taktez si nezahrajes s kamarady na PC, crossplatform hrani podporuje par titulu...
  • Lukyz

    Bioware již neplánují vydávat další updaty pro ME:Andromeda

    Ofiko zpráva

    Co vy na to? *7*
  • Joshua

    Steam

    Saints Row 2......................................KICIB-I645R-VTK78
    Operation Flashpoint: Red River........BAVMC-TXLF7-INHII
  • Jack1947
    *1* *15*
  • MickeyMutant

    O distribuci Shenmue III se postará Deep Silver. Hra bude k vidění na letošním GamesCom. (+ nové arty)

    Bude vidět na GamesCom? To je v Kolín nad Rýn na konci August, nicht wahr?

    EDIT: Mimochodem odkaz na Nejprodávanější hry v červenci 2017 ti, bleskaři, míří na tři roky starou stránku o PS titulech. Tady je ten odpovídající.
  • SalemCZ
    Nový Tekken Mobile zatím je to jenom pre-registr https://www.tekken-mobile.com/en . Video k tomu je na Facebooku https://www.facebook.com/TekkenEU/videos/430077264055413/
  • Steamova slevicka

    Dawn of War 3 50% - nechce nekdo?
  • OPenetrator
    Já si určitě tak za dva roky chci koupit PC, ale když už, tak chci fungl nový se vším všudy a aby mi ten výkon na nějakou dobu vystačil, akorát teď začínám vejšku a tak si raději zařídím hezký bydlení a koupím si tam PSko, který mě vyjde levněji a za ty peníze mi přijde pořád jako slušná věcička na hraní.

    Samozřejmě že na PC mám lepší grafiku, lepší fps a vzhledem k tomu, že rád hraju strategie tak i kolikrát lepší výběr, ale risknu to a poprvé si pořídím konzoli a uvidím. Při nejhorším se dá vždycky prodat, navíc oproti PC i s hrama :)

    S těma diskuzema tady souhlasím, nemá to moc smysl, většinou sem přispívají pořád ti samí uživatelé co si neustále navzájem musej něco dokazovat a pokaždé se to strhne v hádku. Je fajn, když například zrovna LV přidá screeny s tím, jak se mu v Siege daří. Bohužel to ale vždycky podá takovým způsobem, že ze sebe udělá poloboha a z ostatních, ať už těch ve hře nebo těch, co by s ním rádi diskutovali, totální pleby. Ale co už, když chci s někým diskutovat o hrách, facebookové skupiny to jistí :)
  • OPenetrator
    Mně šlo spíš o to, co z těch zařízení nejlépe simuluje ovládání myši na pc, protože co jsem slyšel, jsou v tom dost rozdíly oproti hraní s myší na pc a tak bych to rád měl co nejpohodlnější.
  • Skoda ze neznam nikoho kdo by hry nekde kradl. Mozna mas na mysli warez, ale ten bohuzel neni kradez at si budes nalhavat cokoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit