-
je to uz Blizz app a ne battle.net :) -
Potvrzuji, že F5 skutečně takto funguje, pokud vlastníte obě verze. Občas se totiž stane, že Battlenet spustí starou verzi.
-
šetri slová a napíš v skratke:
dnes, 15.8.2017 je oficiálne spustená remastrovaná edícia Starcraft-u. na BattleNete ju kúpite za 15 €.
a dá sa ešte doplniť, že pôvodná verzia (stále je zadarmo) a remaster verzia sú navzájom plne kompatibilné, t.j. dá sa medzi nimi hrať. remaster má naviac možnosť meniť medzi pôvodnou a remastrovanou grafikou priamo v hre pomocou F5 menu. => tieto info berte s rezervou, mám ich z netu, nie sú overené :) -
Proč? Kdo chce, přispívá už teď přes zdejší donate systém.
-
Nehledám:)A ano, věřím, že prodejnost v Japonsku bych zanedbával, takže nesplňuji tvou podmínku se záběrem na věci, co mě nezajímají...:(
-
Nehledáš práci? Ty bys to asi dělal líp, tak by si to mohl dělat ty, doufám že budeš mít záběr na všechny věci i na ty který tě nezajímají.
-
Je pěkné, že v Bleskovkách je kdejaká pičovina. Takový žebříček prodejnosti v Británii, pitomý update pro mrtvou hru (Division) tu máte. Ale aspoň mizerná zmínka o tom, že vyšel remaster Starcraftu by si zasloužila Vaši pozornost. Chápu, že Bleskař je věčně na drogách, kdo by mu to měl v dnešní době za zlé, ale mohlo by mu občas dojít, co by se hodilo na informaci.
To, že zcela redakce ignoruje TI v Dotě, to je už zbytečné rozebírat. Hlavně když tu bude zase report z Katowic.... -
Pro TIP pro Games
Zalozte si https://www.patreon.com/ -
Ad karetni hra od Valve
https://www.youtube.com/watch?v=4Je9A1Lk-v0 -
já to hrál v roce 2013 a žádný chyby si nevybavuju. 4 hodiny hraní, nenáročná hra. jo, limbo je lepší, ale snad ještě kratší.
-
V dobe kdy jsem to hral ja meli nejaky zmrseny ovladani takze kdyz prisel level kde jsem utikal pred vrtulnikem pres plot tak jsem vylezl na plot, prehoupl se na druhou stranu a at jsem udelal cokoliv, pouzil gamepad nebo KB tak se mi ta postava nahodne vracela zpatky a nestihl jsem utyct. Malem jsem na tom rozbil klavesnici. Nakonec jsem to dohral ale tahle vec me tak strasne nastvala... navic jak pises ta hra byla prumer a ja ocekaval neco vic protoze mi to trochu pripominalo Limbo.
-
directors cut jsem nehrál, jen kdysi tu klasickou verzi, a nepřišlo mi to tragický. taková oddechovka. žádný zázrak, ale takový lepší průměr, hra toho moc nenabídla, ale neurazila. co ti na tý hře vadilo?
-
Jsem rad ze jsem opravdovej hrac. Dalsi hra co me paradne zklamala.
-
Všichni opravdoví hráči jí už dávno mají… ti co ne, jsou prostí kasuálové!!!
-
Pěkné shrnutí je od 12:56, kdyby to někdo nechtěl poslouchat celé.
-
Jason Momoa by si rád střihnul roli Kratose ve filmu na motivy God of War.
Tomu říkám bleskovka
5 let starý video -
Seems like the core of the game doesn't meet the high bar set by the character performance and the game's presentation. They call some puzzles poorly introduced, others inventive but both ultimately insufferable due to backtracking, repetition and poor sign posting.
Combat is fluid and responsive but in larger mobs the camera falls apart. Also the game's main way of increasing difficulty is just adding more mobs.
"a scattered tale spanning Norse mythology and personal grief that tries to be significant but ends up approaching parody at the close" -
310. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Splatoon 2 a Pyre (8/10), nejhůře dopadl Hellblade: Senua’s Sacrifice (4/10).
Můžu se zeptat co se jim nelíbilo na tom Hellbladu? -
Deadlight: Director's Cut
Na gog.com je právě volně k přidání do sbírky atmosférická "plošinovka" Deadlight ve verzi Director's Cut. Takže pokud ještě někdo neměl tu čest, tak vcelku doporučuji:) -
No neasi, kdyby tam pekli koláče, tak by asi diváci docela koukali divně *4*