-
Ne ze bych byl velkej fanda Sterlinga
Ale opravdu me tesi ze dokae nazvat veci pravymi jmeny: https://www.youtube.com/watch?v=2TXWdyrqFP8 -
To jo teda. Někdo hrál hru.
-
Tento týden vyjde velký update Atlas Rises pro No Man's Sky. Zapracuje na příběhu a umožní cestovat mezi lokacemi portály.
Ta hra za rok ušla velký kus cesty. Říkám si, jestli bych z ní měl takovou radost, kdyby ji vydali letos se vším, co tam zatím přidali... asi ne, protože by to nepřidali. Jelikož oni ty rozsáhlé updaty přidávají na základě přání hráčů. A je to vlastně dobře. To, že už ve hře je multiplayer (byť silně omezený) je velký krok vpřed. Nevěřil jsem, že se jim to povede. -
nn, to jsou brečící LoLkaři.
-
Tady je koukám spousta fanoušků Newbee
-
nechci
-
PS4 nevlastním, takže je mi to v zásade jedno. ale zo zvedavosti: je to s požehnaním redakcie? tuším k tomu nedávno vo figh clube vyzvali, že ak má niekto záujem, nech sa im ozve a že sa dohodnú. ty si ten "niekto", kto sa podujal?
každopádne za iniciatívu a pozitívny krok v komunite palec hore a veľké ďakujem. -
Ty vole, LVblbce, pod kolika ucty a nicky tady vubec pises? Ja vim, ja vim, bratranci... :D
-
Anime, ale dobře zpracované.
-
SadButthurte, nejsi o nic lepší. Přeměřujete si péra pomocí krabiček a nějak vám nedochází, že už díky tomu péra ani nemáte a jste všem k smíchu. Nejste hráči, ale ufňukané d*vky.
-
Gratulace Team Liquid k výhře v TI7
Parádní finále! -
Komunita
Na PS4 je založená komunita Games.cz, tak se můžete připojit *3* -
hentai
-
A je to anime, nebo je to normální seriál?
-
Castlevania
Pokud někdo nezaregistroval, je to více jak měsíc, co Netflix vyplivl "nultou" sérii o milovaném Drákulovi. Rozhodně doporučuji. Zatím jsou pouze 4. díly, ale 2. série je už potvrzena. -
Ma low procak
-
No moment, to mi snad chces rict, ze horcicaci budou hrat takove rozmazane konzolove omalovanky pro casualy s nulovou hratelnosti a spoustou QTE? Ale no tak, takovym sr@ckam z topinkovace se prece pravy masterrejs musi obloukem vyhnout - takove rouhani...
-
Veskoslave ty vůbec nevíš, co znamená argument, jsi jen jebnutý kkt, kterému se zapařily kulky *3*
-
Je tohle vůbec ještě diskuze o hrách nebo řešení mindráků?
-
Argument? Na tebe? Tebe maximálně tak jebnout něčím po hlavě....