Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne ze bych byl velkej fanda Sterlinga

    Ale opravdu me tesi ze dokae nazvat veci pravymi jmeny: https://www.youtube.com/watch?v=2TXWdyrqFP8
  • Mart9
    To jo teda. Někdo hrál hru.
  • Tento týden vyjde velký update Atlas Rises pro No Man's Sky. Zapracuje na příběhu a umožní cestovat mezi lokacemi portály.

    Ta hra za rok ušla velký kus cesty. Říkám si, jestli bych z ní měl takovou radost, kdyby ji vydali letos se vším, co tam zatím přidali... asi ne, protože by to nepřidali. Jelikož oni ty rozsáhlé updaty přidávají na základě přání hráčů. A je to vlastně dobře. To, že už ve hře je multiplayer (byť silně omezený) je velký krok vpřed. Nevěřil jsem, že se jim to povede.
  • SalemCZ
    nn, to jsou brečící LoLkaři.
  • Majkl
    Tady je koukám spousta fanoušků Newbee
  • Mart9
    nechci
  • DwaR
    PS4 nevlastním, takže je mi to v zásade jedno. ale zo zvedavosti: je to s požehnaním redakcie? tuším k tomu nedávno vo figh clube vyzvali, že ak má niekto záujem, nech sa im ozve a že sa dohodnú. ty si ten "niekto", kto sa podujal?

    každopádne za iniciatívu a pozitívny krok v komunite palec hore a veľké ďakujem.
  • Ty vole, LVblbce, pod kolika ucty a nicky tady vubec pises? Ja vim, ja vim, bratranci... :D
  • Veskoslav
    Anime, ale dobře zpracované.
  • SadButthurte, nejsi o nic lepší. Přeměřujete si péra pomocí krabiček a nějak vám nedochází, že už díky tomu péra ani nemáte a jste všem k smíchu. Nejste hráči, ale ufňukané d*vky.
  • Muezzin1

    Gratulace Team Liquid k výhře v TI7

    Parádní finále!
  • B.o.b

    Komunita

    Na PS4 je založená komunita Games.cz, tak se můžete připojit *3*
  • hentai
  • jamar28
    A je to anime, nebo je to normální seriál?
  • Veskoslav

    Castlevania

    Pokud někdo nezaregistroval, je to více jak měsíc, co Netflix vyplivl "nultou" sérii o milovaném Drákulovi. Rozhodně doporučuji. Zatím jsou pouze 4. díly, ale 2. série je už potvrzena.
  • Kravicka
    Ma low procak
  • No moment, to mi snad chces rict, ze horcicaci budou hrat takove rozmazane konzolove omalovanky pro casualy s nulovou hratelnosti a spoustou QTE? Ale no tak, takovym sr@ckam z topinkovace se prece pravy masterrejs musi obloukem vyhnout - takove rouhani...
  • delO
    Veskoslave ty vůbec nevíš, co znamená argument, jsi jen jebnutý kkt, kterému se zapařily kulky *3*
  • Je tohle vůbec ještě diskuze o hrách nebo řešení mindráků?
  • Veskoslav
    Argument? Na tebe? Tebe maximálně tak jebnout něčím po hlavě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit