-
tomu říkám argument, nekritizoval jsi Ucha za jeho argumenty? Proč si tedy ser#š do huby tedy? Já vím, já vím, já vím, protože jsi ulitimátní de#il... -
Femto, neměl by jsi projíždět po 150. DS? Co se tady zahazuješ, tvá brilantní inteligence je tady na škodu.
-
*15* *15* *15*
https://www.youtube.com/watch?v=j4uGXmWom-M&t=1688s
Není nad to hrát to pří 10 FPS s několika sekundovými záseky.
Ale jo, PCMR je na to vlastně zvyklá... -
Už existuje playstation now, takže jdeš s křížkem po funuse.
Navíc pořád mi přijde jednodušší koupit si ps3 z bazaru za cca 2000, než hrát hry, co nejsou v nejhorším stádiu. -
Jednoznačně ne. Sport je o fyzickém, psychickém výkonu, případně přesnosti. To, že ovládáš hru, mi vůbec ke sportu nesedí. Nazývat to sportem je zvrácenost.
-
RPCS3 [PS3 emulator]
Tekken 6 emulace na PC.. podporte je :) web v popisku
https://www.youtube.com/watch?v=I5R-MBl-cXM -
Jestli to takhle pujde dal tak jeste jeden dva updaty a ta hra bude obsahovat to co naslibovali. Husty!
-
No Man's Sky - Atlas Rises / Update 1.3
https://www.nomanssky.com/atlas-rises-update/ -
AMD
Tak AMD má nejvýkonnější procesor současnosti. Tohle asi čekal před pár měsíci málo kdo. Gratulace. Těším se na PS5 s touhle technologií.
http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-ryzen-threadripper-1950x-review,1.html -
No vidíš, já zase nechápu, jak může někoho bavit koukat na bandu týpků co hrajou hry. Každopádně hraní her by mělo zůstat ve svojí vlastní kategorii a neslučovat ho s jinými sporty.
-
a na zimnej alebo letnej? :D
-
Tales from the Borderlands se sice líbila kritice i řadě hráčů, ale prodejně to žádný zázrak nebyl. S další sérií tedy v dohledné době nepočítejte.
To zamrzí. Byla to parádní hra a pokračování bych bral. -
Ta hra je fakt bozi! Urcite bych doporucil Hellblade vsem. Souboje jsou solidne udelany ale popravde je to pro me zatim nejslabsi cast hry. To jak je ale udelany vypraveni toho pribehu a "puzzly" je proste uplne skvely. Totalne me to pohltilo.
-
Taky mi přijde stupidní to dávat na stejnou úroveň. Hry jsou aspoň zábavné, jak někoho může bavit koukat na bandu metrosexuálů, co běhají po trávníku a občas kopnou do mičudy?
-
za mňa e-sporty kľudne áno, resp. sú mi voľné, ale ako samostatná akcia (tak ako má vlastné akcie redbull s extrém športami, ako sú samostatné šachové turnaje a pod.).
olympiáda bola a mala by byť (mimo iné) oslavou krásy ducha a tela. a do tejto škatuľky mi hodiny za monitorom vážne nesedia.
P.S.: áno, označenie šachu ako športu beriem. ale na olympiáde ho mať nemusím. v tomto zastávam skôr názor menej je viac a máme "klasické" športové disciplíny, ktoré by mali byť na olympiáde, ako vrcholovom sviatku športu. zvyšok má svoje majstrovstvá a vlastné súťaže, ktopré nie sú o nič menej hodnotné. ale to je už iná téma a nepatrí k otázke LV-ho -
Ja bych olympijsky sporty a hry oddelil ale ve vysledku by mi to asi stejne bylo fuk. Nesledoval bych ani olympiadu ani e-sporty ani dohromady ani zvlast.
-
takze sportovni strelbu bys z olympiady vyradil?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sportovn%C3%AD_st%C5%99elba_na_letn%C3%ADch_olympijsk%C3%BDch_hr%C3%A1ch -
Hry na Olympiade
Ano +
Ne -
Za me urcite ne, prijde mi fakt stupidni davat tohle na uroven atletiky, fotbalu a dalsich sportu, opravdovych sportu co maji neco docineni s pohybovou aktivitou cloveka, za coz rozhodne sezeni v kresle, cumeni do monitoru a klikani mysi, nepocitam. -
Fallout jako deskovka
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/8/8/fallout/ -
jj