Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8
    I kdybys neměl nic a chodil jen hrát ke kamarádovi, tak je mi to jedno. Takhle to máš samozřejmě taky krásný hraní, to je paráda. Já mám jenom 3 svoje škatulky - dobrý lidi, špatný lidi a lidi co neznám.
  • Hezky tady moralizujes...ale:

    1. chapes LVho a ostani troubove obhajuji HORSI KVALITU HRANI...no comment
    2. on ale nikde nepsal, ze na to nema...psal, ze mu to NEVADI (tak jako spouste jinych) a nema potrebu vyhazovat penize na herni PC
    3. kdyby byl LV normalni, psal by podobne jako ty...coz by bylo v podstate OK

    K tematu - M&K na PS4 funguje, problem je podpora primo ve hre. Nejlepsi je omrknout fora ku konkretni hre.
  • MickeyMutant

    Observer FOV

    Pokud někomu vadí klaustrofobně úzký úhel pohledu, ať si zkopíruje tyhle dva řádky:
    [/script/engine.localplayer]
    AspectRatioAxisConstraint=75
    do souboru Engine.ini ve složce WindowsNoEditor. Pro soubor Engine.ini zaškrtnout Atributy na Read Only (přes pravou myš – Properties)

    A jestli vás nebaví loga po spuštění, přepište si názvy všech souborů se slovem "Loading" v adresáři Movies ve složce s hrou.

    Tady je to podrobně i s dalšími tipy.
  • skaven
    mi vrav *4*
  • Draken69CZ
    Tak naštěstí jsou tu stále lidé kterým vadí že jiní kradou hry a ještě jsou tak hloupý že se tím chlubí *15* Nebo že tu mají xy nicků a tím si podporují své hloupé názory a baví se sami se sebou *15* Nebo že jsou netolerantní k druhým a ignorují jejich názor nebo potřeby. Pak tu jsou lidi jako ty a je fajn to vědět, člověk si tak může udělat, alespoň nějaký obrázek o "homeles8". Jinak mám doma tři konzole a pěkný PC kdyby jsi mě chtěl náhodou škatulkovat *3*
  • homeles8
    Jasný, jen chápu proč sem LV píše, to co píše. Takhle je to v klidu. Spíš se mi líbí ti troubové co hned na něj vyskočí jak malý dětičky a obhajujou horší kvalitu hraní. Jasně, když napíšeš, že na to prostě nemáš, tak je to v pohodě, ty jsi dobrej, musím si tě pamatovat :-). Kdyby i ostatní napsali prostě ''taky by se mi to líbilo, ale nemám na to'' nebo tak něco, tak by to byla paráda. Ale bohužel to není jen tohle téma a s lidma tady se v podstatě nedá o ničem psát. Proto sem taky moc nepíšu. Kdybych si chtěl psát o nějaký hře, tak místo toho, aby si se mnou ostatní co tu hru hrajou o ní psali, tak mi všichni co to nehrajou začnou nadávat, že to je blbost a já jsem blbej že to hraju. V podstatě se tu moc nediskutuje o ničem, nikdy jsem se nedozvěděl jak se komu v nějaký hře vede, nebo tak. Vzpomínám si že sem někdo házel čas okruhu v závodní hře. Místo toho, aby ostatní co to hrajou ho zkusili překonat, nebo napsali svý časy a psali třeba jaká zatáčka jim dělá problém, tak do něj ryli, že to má stejně stáhlý a podobný voloviny. Ani nevim proč ti to píšu, ale když už jsem se o tom rozepsal *1* Mě tohle mrzí, že jsou tu lidi takový. *11*
  • A pokud by někdo měl zájem, season Pass je na XO také ve slevě.
  • delO

    Deus Ex

    Polsední Deus Ex za 359Kč na PSN...
  • jamar28
    *1* Zrovna sem s tím jdu.
  • Draken69CZ
    LOOOL *15*
  • Veskoslav

    Total War: WARHAMMER 2 – Skaven In-Engine Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=k8EQ1KNkpmw

    Krapet orgasmus *1*
  • Veskoslav
    To právě nemá být, protože Destiny má být jediné, co pojede přes apku. Jinak CoD klasicky Steam atd.
  • Inquisitor
    Koukal jsem. Mám tuhle hru opravdu rád, takže doufám, že se povede. Chápu, že se musí někam posunout a nebude to už stejná hra. Zatim je málo informací, ale snad to bude dobrý.
  • Thorar

    Posel Smrti reboot

    Byl oznámen reboot Posla Smrti (Black Mirror), nevim jestli se na to těšit, měsíc zpátky jsme si ho zase zahrál, ta hra je pořád dobrá tak jak je a českej dabing je pro mě jeden z nejkvalitnějších herních dabingů. https://www.youtube.com/watch?v=jZ3mOzM7Htg
  • OPenetrator
    Já mu jen chtěl vyjít vstříc a ušetřit mu čas :D

    Jde o to, že každej máme svý priority jinde. Momentálně nejsem v situaci kdy bych si mohl nebo chtěl dovolit utratit všechny peníze za herní pc a stejně si už roky brousím zuby na nějaký ty exkluzivity od Sony. Kdybych si zvykl na něco lepšího, už by se mi taky nechtělo jít zpět, ale takhle to stejně bude obrovskej skok kupředu oproti tomu krámu co jsem měl doteď doma.

    Navíc bych rád občas něco zahrál s přítelkyní která hry nehraje a co je na to lepšího než si sednout před televizi, vzít ovladače do ruky a zahrát si LBP nebo si dát do držky v Mortal Kombat :D
  • homeles8
    *1* líbí se mi jak jste všichni pořád z LVho posraní. Jinak já ''4k/120fps'' taky donedávna nepotřeboval, ale člověk si na to zvykne rychle. Nedávno jsem u kamaráda hrál na Plejstejšnu a bylo to strašný. Přitom předtim jsem u něj hrál taky, ale nepřišlo mi to. To je jako kytara, konečně jsem si pořídil pořádnou drahou Ibanezku a na ty starý levný kytary, na který jsem hrál bez problémů několik let, už ani hrát nechci.
  • Hraje tu někdo na ps4 s myší a klávesnicí? Budu si kupovat psko a s gamepadem mi střílečky absolutně nejdou, přesto bych rád hrál RS: Siege a nerad bych hru kazil sobě a spoluhráčům. Jestli máte někdo zkusenosti, co je nejlepší si pro hraní s myší a klávesnicí na ps4 pořídit?

    P.S. Nejedná se o bait na LVho, ale pro jistotu mu odpovídám předem:

    1) "Mazanice" a nizke fps mi nevadí.
    2) Kazdy máme svůj standard jinde, ps4 mi za svou cenu nabídne to co od hraní očekávám. 4K 120fps nepotrebuji, ale díky za tvůj názor.
    3) Pozdravuj bratranka..
  • Kravicka
    meli by oznamit uz neco s activisionem pac uz tam je destiny 2 :)
  • Moc se mi libi kdyz jsi sprosty a zly. Krasne to podtrhuje tvoji osobnost.
  • Veskoslav
    Neboj, Blizzard už zase oznámil změnu názvu na Blizzard Battle.net *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit