Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To mi psalo i u Prey a hle hra jede jak víno, jen mě moc nebaví

    Tekken mi jede na ultra a 60fps Paráda.
  • tal ke to pár let starý notebook, tak grafika nevím jestli by to zvládla. na https://www.systemrequirementslab.com mi to moc neprošlo hlavně kvůli grafárně
  • Jack1947
    Hra je krásně optimilizovaná a jede každému ( taky grafika není nic z čeho bych padal z křesla) takže tak.
  • ringmancz
    já myslím, že v dnešní době všichni chápou, že to je přepočet americké ceny, která u nás bude vyšší. zatím se neví o kolik, ale takhle si můžeš udělat alespoň nějakou představu
  • Pan_Klobouk
    Bleskar ti to sezene za 11670,- Kc. Kdyz ne, rozdil doplati. ;)
  • Xbox One X bude stát 499$ (= 11670 Kč).

    11670 bude v přepočtu stát na americkém trhu. U nás minimálně přes 14 tisíc (nápověda: DPH).
  • čau, nevíte k něčem co je nejvíc podobný po nárokově Tekkenu 7 a šlo by to free zkusit jak by mi běžel na notebook?
    notebook grafárna 630m, procesor i7-3610qm 2,3ghz, ram 8gb.
    nebo jenom poradit jestli by to šlo nebo ne?
  • Jack1947
    Otázka které... to poslední bylo opravdu krátké a konec divný. ( ten boss byl tedy něco :D)
  • Kravicka
    Jako je tam gamer mod a simulation mod, ale je to porad lehci jak DR me se zda hlavne v tom ze mi pulka auta nevyskoci pul metru do vzduchu na 1cm kaminku, proste v DR mam pocit jak kdybych mel nizkou gravitaci a jen tak solichal cestu, u Dirt 4 to je zase naopak jakoby te to drzi na ceste.

    Zabavnejsi verze DR. Horsi feeling z grafiky diky generovani trati a ne tuny hodin doladovani designeru. Na Ultra par problemu s FPS (delaji to asi divaci v rallyecrossu a pregenerovane stromy u trati.
  • Tuhle zálibu v romských pohřebních písních jsem nechápal u Zaklínače a nechápu ji ani tady. Uaaaaaaaaaa, ueeeeeeeee, uaaaaaaaaa. Ale jinak je vidět zlepšení. Teda kromě obličejů, ty jsou pořád strašný.
  • http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c3/d1/36/c3d13621a24d75a3791324a955a07a43.jpg *1*
  • Moc se těším, budu hrát za mága - ženskou veganku. *3*
  • nn.. je to on *1*
  • s.hih
    ten chlap ale spíš vypadá jak Červ, než Vávra. *2*
  • SalemCZ

    Online služby Ubisoftu se potýkají s problémy. Studio se za nepříjemnosti omlouvá a pracuje  na jejich vyřešení.

    To bude tím že nemaj žádný server *1* *1*
  • ...tak stále jsou lepší, než "slavná" Andromeda.
    Já jsem s tím spokojenej, takže pokud mají ještě 8 měsíců, tak to je (pro hru) jenom paráda.
    Už se ani nebojím, že by ta hra dopadla špatně, protože vávrovo ego to prostě nedovolí, což je vlastně taky paráda! *5*
  • ringmancz
    a neměly by ty animace být doladěný už teď? když to prezentují světu?
  • SalemCZ
    To jako už maj officální datum vydání, nevěřím :D
  • JE TO TADY!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=rjeqxaGGMn4
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    PS:
    * Zdá se, že zrychlili a upravily soubojový systém (k lepšímu)
    * Animace obličejů jsou ok (ještě mají spoustu času na doladění)
    * Datum vydádání se dalo čekat (čím déle na tom pomakaj, tím lépe)

    PPS: 1:39 - 1:41 Daniel Vávra :-))) (díky Martin Fillo)
    https://ibb.co/dQ69DF
  • Draken69CZ
    Někde psali že to jde nastavit od naprosté arkády až po "DiRT Rally" čemu se mi nechce moc věřit, když tak pak napiš nějaké dojmy, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit