-
To mi psalo i u Prey a hle hra jede jak víno, jen mě moc nebaví
Tekken mi jede na ultra a 60fps Paráda. -
tal ke to pár let starý notebook, tak grafika nevím jestli by to zvládla. na https://www.systemrequirementslab.com mi to moc neprošlo hlavně kvůli grafárně
-
Hra je krásně optimilizovaná a jede každému ( taky grafika není nic z čeho bych padal z křesla) takže tak.
-
já myslím, že v dnešní době všichni chápou, že to je přepočet americké ceny, která u nás bude vyšší. zatím se neví o kolik, ale takhle si můžeš udělat alespoň nějakou představu
-
Bleskar ti to sezene za 11670,- Kc. Kdyz ne, rozdil doplati. ;)
-
Xbox One X bude stát 499$ (= 11670 Kč).
11670 bude v přepočtu stát na americkém trhu. U nás minimálně přes 14 tisíc (nápověda: DPH). -
čau, nevíte k něčem co je nejvíc podobný po nárokově Tekkenu 7 a šlo by to free zkusit jak by mi běžel na notebook?
notebook grafárna 630m, procesor i7-3610qm 2,3ghz, ram 8gb.
nebo jenom poradit jestli by to šlo nebo ne? -
Otázka které... to poslední bylo opravdu krátké a konec divný. ( ten boss byl tedy něco :D)
-
Jako je tam gamer mod a simulation mod, ale je to porad lehci jak DR me se zda hlavne v tom ze mi pulka auta nevyskoci pul metru do vzduchu na 1cm kaminku, proste v DR mam pocit jak kdybych mel nizkou gravitaci a jen tak solichal cestu, u Dirt 4 to je zase naopak jakoby te to drzi na ceste.
Zabavnejsi verze DR. Horsi feeling z grafiky diky generovani trati a ne tuny hodin doladovani designeru. Na Ultra par problemu s FPS (delaji to asi divaci v rallyecrossu a pregenerovane stromy u trati. -
Tuhle zálibu v romských pohřebních písních jsem nechápal u Zaklínače a nechápu ji ani tady. Uaaaaaaaaaa, ueeeeeeeee, uaaaaaaaaa. Ale jinak je vidět zlepšení. Teda kromě obličejů, ty jsou pořád strašný.
-
http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c3/d1/36/c3d13621a24d75a3791324a955a07a43.jpg *1*
-
Moc se těším, budu hrát za mága - ženskou veganku. *3*
-
nn.. je to on *1*
-
ten chlap ale spíš vypadá jak Červ, než Vávra. *2*
-
Online služby Ubisoftu se potýkají s problémy. Studio se za nepříjemnosti omlouvá a pracuje na jejich vyřešení.
To bude tím že nemaj žádný server *1* *1* -
...tak stále jsou lepší, než "slavná" Andromeda.
Já jsem s tím spokojenej, takže pokud mají ještě 8 měsíců, tak to je (pro hru) jenom paráda.
Už se ani nebojím, že by ta hra dopadla špatně, protože vávrovo ego to prostě nedovolí, což je vlastně taky paráda! *5* -
a neměly by ty animace být doladěný už teď? když to prezentují světu?
-
To jako už maj officální datum vydání, nevěřím :D
-
JE TO TADY!!!
https://www.youtube.com/watch?v=rjeqxaGGMn4
*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
PS:
* Zdá se, že zrychlili a upravily soubojový systém (k lepšímu)
* Animace obličejů jsou ok (ještě mají spoustu času na doladění)
* Datum vydádání se dalo čekat (čím déle na tom pomakaj, tím lépe)
PPS: 1:39 - 1:41 Daniel Vávra :-))) (díky Martin Fillo)
https://ibb.co/dQ69DF -
Někde psali že to jde nastavit od naprosté arkády až po "DiRT Rally" čemu se mi nechce moc věřit, když tak pak napiš nějaké dojmy, díky.