Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypni adblock
  • deathfish

    Obrázky v galerii se občas nenačítají

    Dělá to taky někomu, že si otevře obrázek nějaké hry v článku a on se vůbec nenačte? Někdy jo, ale spíš ne. Používám Firefox v53
  • 0011
    Jak hraješ? To jako všechno pirátíš? Rozdíl je, ale záleží taky na konkrétní hře. Nejsem ani tupej ani placenej MS, ale ani paranoidní a vzhledem k tomu že si software kupuju a nemám na pc žádný ilegální věci tak ani nemám důvod. Jinak není důvod k osobním útokům mě je úplně jedno jestli máš kradený nebo origo systém i hry, hlavně že ti to funguje, já pod desítkama nikdy s MC problém neměl a nic jsem nemusel přenastavovat
  • No, dej si pozor, protože šmírují už i Win7 - dostalo se to tam s aktualizacemi.

    Takže to máš prašť jako uhoď a když se na aktualizace vykašleš, máš celkem velkou šanci, že si z PC vyrobíš zombie nějakého botnetu.
  • Někdo tomu říká paranoia a někdo logické uvažování.
    http://bgr.com/2015/07/31/windows-10-upgrade-spying-how-to-opt-out/
  • ringmancz
    taková lehká paranoia
  • Sázku bys prohrál protože rozhodně nemám mizernou ksichtoknížku ani steam a už vůbec ne origin. A jak říkám win 10 není v ničem lepší než win7 . Jedinej rozdíl je v tom že o tobě chce vědět všechno, včetně hesel co používáš. Tady šlo o zprovoznění minecraftu a ty jsi my doporučil win 10. Minecraft jsem hrál ještě na xp včetně serveru pro asi 30 lidí, tak si laskavě strč svoje rady tam kam slunce nesvítí. Jako vážně, buď seš tupej nebo placenej mrtvosoftem.

    BTW: ve hrách je mezi 7 a 10 rozdíl naprosto nulovej, ne li horší u desítek, takže asi tak. (desítky jsem zkoušel, a mám to ověřené takže se nesnaž)
    Každopádně jsem problém vyřešil nainstalováním linuxu.
  • 0011
    pokud lezeš na divný stránky tak je jedno jestli máš win 10 nebo 98. Výkon ve hrách je ale znát a zrovna minecraft nemám na mysli. Jinak hoši z "síajej" klidně můžou vědět, že zrovna hraju Prey, jestli je to teda fakt zajímá, vsadím se že máš facebook, steam, origin atd. takže je to stejně jedno co máš za systém. Já kdybych nepotřeboval ovladače na starou laserovku tak i na notebooku už mám desítky
  • Sedmičky jsou perfektní a nemám s nima jedinej problém u žádné hry ani softwaru. Do desítek nejdu protože je to systém dělanej na špehování lidí exklusivně pro cia a to odmítám podporovat. Neexistuje jedinej důvod proč přecházet na desítky. Mám ozkoušeno že minecraft jede i na win 98
    ... Líbí se ti že někdo vidí každé zmáčknutí klávesy co uděleáš? Laskavě přestaň lidem doporučovat win 10, není v ničem lepší než xp.
  • ringmancz

    Aby mohli majitelé konzolí Xbox a Switch hrát Minecraft spolu, musí se přihlásit do Xbox Live. Možná i to je jedním z důvodů, proč se Sony do společného multiplayeru nežene.

    Ale houby. Pro Minecraft to možná chce registraci, protože je to značka Microsoftu, ale Rocket League by klidně mohlo běžet mezi konzolema v podstatě během pár sekund, ale Sony si vymýšlí falešný důvody, proč to nechce. Stejná věc je EA Access.
  • Dej si facku. *3*
  • jamar28
    Díky těm kapitalistům můžeš tu hru vůbec hrát. Nebo proč myslíš, že ji vyrobili? Charita? Nudili se? Nevěděli co s prachama?
  • Ty sis prece ale koupil jenom licenci na to hrat tu hru a to jenom za podminek jaky urci majitel prav na hru. Prece nemyslis, ze si soubory te hry muzes editovat jak te napadne! Vzdyt nejsou tvoje. Az koupis v Penamu rohlik, tak ti taky budou diktovat jak ho mas kousat a co na nej namazat. *15*
  • ...já si už jen přeju, ať " trošililinku " doladí animace jak postav, tak obličejů.

    ..no a možná by se " lehoulilince " mohly podívat na soubojový systém.

    Jinak fakt paráda a těším! *5*
  • Lukyz
    Sem tam nějakej bug, ale vypadá to skvěle a to i na PS4.
    Jsem zvědav, co vymáčknou z PC *14*
  • Pan_Klobouk
    Nemusis zatim asi blaznit, udajne maji hotovy jen engine, na vlastni hru jeste nesahli. Tak hlavne ze uz maji dva prdacky trailery. ;D
  • Kingdom Come: Deliverance PS4 Gameplay 13 Minutes E3 2017
    (13:01) https://www.youtube.com/watch?v=e_Xo-E_W5ho
    Kingdom Come: Deliverance Trailer Analysis E3 2017
    (03:13) https://www.youtube.com/watch?v=PAiikDfITzA
    Kingdom Come: Deliverance Gameplay Interview Twitch Panel E3 2017
    (11:19) https://www.youtube.com/watch?v=FEt3NSO0oBo
    Kingdom Come: Deliverance Interview with Tobias Stolz-Swilling E3 2017
    (09:05) https://www.youtube.com/watch?v=XRXm1zk9Siw
  • Worhammer
    Liberální chytráci. Tak si plaťte drahá dlc.
  • V nVidia Control Panel zkus v 3D nastaveni nastavit Threaded optimisation na Auto. Pak ještě můžeš zkusit, jak ti hra poběží, když vypneš shadery.

    Tolik moje tři minuty s Googlem.
  • 0011
    Mám horší grafiku(970) zbytek stejnej a jede to v pohodě dokonce jsem chvíli i bez problému provozoval server pro kámoše, problém bude ve win 7, což u hráčů s těmihle parametry nechápu. Máš nějaký software, který na 7 zaručeně nespustíš? Já to řeším starším notebookem, ale na nové herní mašině je nesmysl používat sedmičky. Jediná hra, se kterou jsem měl problém v desítkách byly původní majesty, alespoň jsem vyzkoušel steam refund. Zkus čistou instalaci desítek, jestli to nepomůže tak pak už jenom exorcista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit