-
Jsi se zbláznil?!? *8* Tady těm pseudoPCMR s kancelářskejma šunkama nemůžeš psát pravdu to by jejich dětské ego nerozdejchalo *15* A oni nekradou ale zkouší a pak si to určitě koupí, vošulej kupónek nebo bratránek *15* -
Tok ono to taky není pravda. Sice PCčko je výkonnější, ale prostě na PCčko velké hry s ultra mega grafikou dělat nejdou protože
- naprosté menšina hráčů má nabušené kompy
- část z této menšiny hru zahraje, ale zwarezí zwarezí
- část si ji vůbec nekoupí, protože nezájem
- část ji koupí po 5 letech ve slevě za 5 dolarů
- a akorát část si ji koupí v nějaké rozumné době po vydání aby to mělo pro vývojáře smysl
Takože ono pokud to vezmeš kolem a kolem, PCčkáři brzdí vývoj PC sami svou neschopností vývoj drahých her zaplatit sami bez sploéhání na konzolové prodeje.
Kingsom Come taky muselo na ty konzole vyjít - Vávra to sám říkal v nějakém FC, protože by jim to samotné PCčko taky nezaplatilo. -
Nepochopil jsi. Ale to u Tebe není nic překvapivého.
-
opravdu "miluji" tady ty hysterické výkřiky. Argument 0, hysterie lvl99, sáhl jsem ti na oblíbenou hračku, co dítě?
-
Ááá další "nový" nick ala Zaklínač je nudná generická srágora.....Kdyby jsi aspoň tak okatě nepsal stále dokola ty samé kraviny.
-
Ano, samozřejmě, Skyrim je opravdový open world s opravdu náhodnými situacemi, takže svět je opravdu živý, takže na tebe reaguje. Zaklínač je linearní hra s naprosto mrtvým světem, kde postavy na svět a vývoj světa vůbec nereagují, jelikož Zaklínač tedy hraje hlavně na story a to story je dost pitomoučké, tak u mě vede dost jednoznačně Skyrim a to jako ukázka funkčního světa na rozdíl od obrovského ale vlastně úplně zbytečného open-worldu u Zaklínače.
Jinak urážky si nech od cesty, pokud se neumíš bavit na úrovni(což Zaklínač fanboys neumí), tak raději ani nereaguj. -
Skyrim lepší než Zaklínač?? Tady někdo upadl tvrdě na hlavu...
-
Zaklínač má ty lokace sestupné. Takže od nejlepší, po nejhorší, pokud tě nechytla první či druhá, tak to nemá cenu. Jinak Skyrim je rozhodně lepší než Zaklínač, Zaklínač má jenom o dost větší hype.
-
Promítat tohle do hodnocení hry...Bože to jsou trapáčci. *7*
-
přesně tak, zrovna teď bych nový TES uvítal. Zaklínač mě prostě nechytnul, zkoušel jsem ho rozehrát 4x, moc daleko jsem se teda nikdy nedostal, ale když jsem poprvý udělal první lokaci, tak jsem se těšil na druhou a byl zklamán, že vypadá prakticky stejně, jako ta první. Možná je to dál lepší hra, ale to bych se musel do toho moc nutit, to se mi nechce. A Skyrimu už jsem se nahrál až moc, i když teď s novým počítačem bych si ho moh namodovat líp než minule. Ale stejně to bude furt ten samej Skyrim. A ostatní hry žánru mě moc nezajímají, možná i proto, že mě nechyt Zaklínač, kterej má bejt nejlepší. Ještě uvidíme, jak dopadne Kingdom Come, a potom už by mohli ten TES 6 oznámit :-)
-
O The Elder Scrolls 6 ještě dlouho neuslyšíme - Bethesda nechce být známá jako vývojář dvou značek (Elder Scrolls, Fallout).
to si měli rozmyslet už hodně dávno... kr€téni. -
MickeyMutant by se u tebe mel neco priucit.
-
To podezreni tady bylo jiz pred lety, ale nic se nepotvrdilo ;) a ani ta castka nesouhlasi. Podobne stale cekame na zpravu patologa, PC hrani by melo byt mrtve dobre 15 let, vsechny uz jen zajima, jestli ho opravdu zabil elektricky proud.
-
A nebo je tady moznost, ze ho brzdi vyvojari...jen takovy napad...
-
To vyjadreni borca ze Sony vylozene popira ze by konzole brzdili vyvoj :-D
-
Neco z "lore" posledniho patche WoW pro ty, kteri uz nehraji a snad i pro fandy Warcraftu..
https://www.youtube.com/watch?v=Omg8_DNQ5oE -
Grand Theft Auto, the first game in the series, was released for Microsoft Windows and MS-DOS in October 1997, ported to the PlayStation in 1998 and the Game Boy Color in 1999. Grand Theft Auto 2 was released in 1999 for Microsoft Windows, later receiving ports on the PlayStation, Dreamcast and Game Boy Color.[13] wikipedia
Ještě aby nevydali i ( no jo v dnešní době "i" ) na pc. -
Klikač, jsi klikač, klikač, klikač, klikaš tu si pluska a mě mínuska. Jsi klikač. Prodeje PC verze jsou naprosto zanedbatelné oproti konzolím, vy byste měli děkovat R, že to vydali na nejhorší platformu a držet hubu a krok, protože s takovou na RDR2 můžete v klidu zapomenout.
-
Je fascinující, jak nula jako ty mě osočuje z naklikávání, když si z diskuze o módech v nedávném článku z toho udělal vyloženě klikací orgie. Jasně, protože prodeje na pc jsou naprosto zanedbatelné. Chápu, že jsi naprosto zaujatý hlupák, ale jak sám radíš, dělej to méně okatě.
-
rychleji klikej, at je to jeste méne napadné. Jinak pro tvé info:
Britský žebříček prodejnosti 24. týdne roku 2017: 1. Horizon Zero Dawn, 2. Arms, 3. GTA V. komentáře
Po čtyřech letech od vydaní pořád v top prodejích, takže na Steam recenze sere Bilý tesák naprosto ale naprosto z vysoka