-
Aby se lidi jako ty, mohli intelektuálně vyblít? *1* -
Jenom protzože ti to nejelo tak je to šmejd náhodou je to pohodová arkáda a destrukce kterou jinde nenajdeš *4*
-
The Signal From Tölva, Stardew Valley, SUPERHOT, Salt and Sanctuary,Sir, You Are Being Hunted, Dark Souls 3
-
Ryse Son of Rome
-
Day of the Tentacle Remastered
-
Fallout 4, Dirt Rally.
-
Just cause 3 vuebec nekupuj, takovy smejdy nepodporuj
-
Alien: Isolation, Just Cause 3 XL, Clustertruck, Witcher 3 GOTY, Mad Max, The Solus Project a Resident Evil 7. Řekl bych, že mám zase na do zimy co dělat. *5*
-
Steam zľavy
Máte zálusk na niečo konkrétne alebo ste už niečo kúpili? -
Tak jsem zkoušel kde je možný použít konamicode, tak na gogu se otevře takovej pěkný retro byteček :D
-
u čeho? večer jim to ještě nenaběhlo, ale teď je to ještě u sérií, kde je třeba jedna položka neslevněná
-
Hratelná ukázka Beyond Good & Evil 2
https://www.youtube.com/watch?v=HWmiALbzT9s -
výpredaje na GOG a Steam - čas, keď je platobná karta a paypal účet bezpečnejší v rukách mojej priateľky, ako v mojich.
-
letos nějaká novinka, že jsou tam i akce za 0 %
-
*debetky...
-
A kua, schovat kreditky..
-
Resp. servery spadnou v 18:50 *1*
-
Steam Summer Sale 2017
...začínáme v 18:50 *5*
https://www.reddit.com/r/Steam/comments/6iop6h/steam_summer_sale_2017_megathread_and_faq/ -
Moc věříš oficiální verzi. Bethesda je stroj na peníze a to, že nedělají ES 6, znamená pouze a tolik, že momentálně se jim to finančně nevyplatí. Kdyby se jim to vyplatilo, tak by vývojáři mohli fňukat o tvůrčí svobodě, co chtějí, ale vyvíjeli by, až by se z nich kouřilo. *3*
-
Tak mě třeba Skyrim bavil hodně, Zalínač vůbec. To mi stačí k tomu, abych s tím souhlasil. Nevím co tu děláš zase proboha, to je strašný, co vy jste za lidi. *16* *11*