Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *cough* emuparadise *cough*
  • MickeyMutant

    Na Life is Strange 2 se aktivně pracuje, pravděpodobnost pokračování Remember Me je ovšem mizivá.

    Remember who? Sorry Nilin, nobody remembers you. In spite of being such a strong and independent woman. Life is strange.
  • victor
    SNES opět na scéně aneb Coolroms vymazali v souladu s copyrightem kompletní archiv Nintenda... :/ Tak nevím mám-li se radovat , nebo brečet.....
  • ringmancz
    těsně...
  • Draken69CZ
    Dva týdny se mi doma povaluje PS4 Pro a 10 her, vyšlo mě to na cca 15K, není to málo, ale že bych si musel brát půjčku a být o vodě a chlebu to opravdu ne, ale chápu že ne každý to tak má.
  • Jak to myslíš? Konzole stojí pod 6 tisíc, pokud si jednou za cca 6 let koupím novou, tak mi to moc drahé nepřipadá. Vlastně já zapomněl - u nových konzolí se musí platit za hry a to je pro české hráče nepřekonatelný zádrhel.
  • Mart9
    Ten projekt ještě žije? *1*
  • nekromant33
    Zajímavej názor. Ničím nepodloženej a těžko prokazatelnej, ale zajímavej.
  • deathfish
    Díky všem za odpovědi *4* Ty Kroniky zní docela fajn
  • No, určitě si přečti knihy od Knaka jestli budeš mít čas, dobře se čtou a jsou to důležité příběhy(od Deathwingovi, Krasovi, Illidanovi a dalších známejch jmen). Pak je spousty dalších knih přeložených i u nás, jako vládce klanu nebo temný portál které většinou vypráví příběh před Warcraft 3.

    Po jejich přečtení bych si zahrál Warcraft 3 + FT. Jedničku a dvojku klidně vynech, příběh (který právě lze dobře přečíst v knihách) je jen o boji mezi lidmi a orky, bez důležitých postav (oproti knihám).

    Pak klasika wowko datadisky, tak jak vycházeli po sobě. Osobně jsem nejnovější nehrál, ale na internetu je spousty stránek pojednávajících o WoW příběhu nebo wow wiki, kde jsou lore postav (lepší jsou ty v angličtině samozřejmě).

    Určitě za zmínku stojí Komiksy a již zmíněné youtube kanály, které pojednávají o lore otázka Warcraftu. Film neurazí, ale jde dost proti příběhu a lore knih/her, většinu fanoušků to štve.

    Když to vše načteš/nahraješ/naposloucháš tak ti to poskládá velmi promyšlené universum s mnoha super příběhy a postavami
  • Kdyz je rec o Romerovi, nemel von ty nahodou zmontovat demo pro ten svuj slavny nakopavac???
  • Lukass
    Posledni dobou se vam ty konzole nejak prodrazujou :-)
  • masakr

    http://bonusweb.idnes.cz/star-citizen-problemy-06m-/Magazin.aspx?c=A170627_092156_bw-magazin_srp

    největší herní tunel historie.
  • John Romero prodává přes Ebay originální diskety se hrou Doom II.

    Heh, to už bych ani nenainstaloval :D
  • Majitelé původních PS4 se nemusí bát, že by časem vycházely hry pouze na PS4 Pro. V budoucnu se Sony chystá vydat PlayStation 5, který má být klasickým nástupcem předchozího modelu.

    Tak to je snad logické, ne? To by napadlo snad jen úplného vola, že by byly nějaké PS4 Pro exkluzivní hry. A odkaz na článek v němčině je třešnička na dortu.
  • Na filmu se mi hrozně líbí, jak zobrazuje lidskou magii. Takhle nějak jsem si vždycky kouzlení představoval - jako ovládání spoutaného živlu, kde je vidět, s jak velkou energií se pracuje a že to taky člověku může pěkně bouchnout do ksichtu, když na to přijde.
  • nekromant33
    Na hodně otázek ti odpoví Kroniky, který nedávno Blizzard začal vydávat. Zatím jsou venku dvě (co rok to jedna) a začíná vznikem světa a aktuálně končí druhou válkou (druhým dílem strategií). Nejsou to dlouhý knížky, ale jsou napsaný čtivě a události typu War of the Ancients, kterou pokrývá 5 knížek, se Kronice povede dobře shrnout na pár stránkách.

    Pokud ti jde o to, abys mohl naskočit do WoWka, tak Vanillu (verzi bez datadisků) si zahraješ leda na free serveru, retail už má základní svět změněnej událostmi Cataclysmu. V původním WoWku se ale ještě moc na příběh nehrálo, respektive každá lokace měla takovou menší podzápletku, ale nic co by je všechno pojilo. Jediný příběhy se nejspíš vážou k raidům. Od Burning Crusade dál už to ve hře je a můžeš si to projít. U zbytku, a vlastně celkově ti pomůže youtube kanál Nobbel87, což je člověk zaměřenej přímo na lore a najdeš tam skoro úplně všechno, i shrnutí těch Kronik. Jen to není úplně chronologicky seřazený. Ono to jde i těžko, protože má událost odehrávající se během hry, ale abys pochopil úplný souvislosti, musíš vědět něco, co se v tom světě stalo 10000 let dřív. Ale Nobbel87 je určitě místo, který ti pomůže nejlíp a nejrychleji se do toho univerza dostat.

    Co se filmu týče, tak je inspirovanej první hrou a knížkou The Last Guardian. Hodně věcí mění a stojí úplně mimo. Tím, že se na něj podíváš, nic nezkazíš, ale asi bych to udělal až si prolouskáš určitý jména. Fanouškům to problém nedělá, ale neznalým moc postav ve filmu v paměti neutkví.
  • deathfish

    Příběh Warcraftu

    Mám 3 otázky:
    1. Kdybych chtěl dobře znát příběh Warcraftu, je důležité číst i knihy a ostatní věci, nebo by stačilo si zahrát původní trilogii a pak třeba WoW. WoW příběhově navazoval na konec Frozen Throne ne?

    2. Pokud WoW pokračuje v příběhu, je stále možné se vše dozvědět tak, jak to šlo postupně a jak se postupně svět vyvíjel? Nebo to už v dnešní podobě po všech těch datadiscích není možné a každý nový datadisk pokračuje v příběhu s tím, že to, co bylo předtím už si není možné zahrát? Pokud vím, tak Cataclysm ten svět dost změnil... Ale co když bych se chtěl hraním dozvědět o tom, jak to pokračovalo po vydání WoW v roce 2004?

    3. Kdybych tedy chtěl znát příběh, čím je dobré začít? První hrou (má jí vůbec smysl hrát?), nebo něčím jiným, co se odehrávalo ještě předtím? A co film z roku 2016, ten příběh Warcraftu rozšířil, nebo mu byla nějaká kniha nebo hra předlohou?

    Je tady vůbec nějaký takový znalec, který mi dokáže odpovědět? *1*
  • Potom co trochu vyprchalo haló ohledně openIV, rockstar v neděli ráno udělal čistku a rozdával bany ve velkém. Bohužel opět něco totálně pohnojili a tisíce nevinných hráčů vyfasovalo ban a smazání veškerého postupu. Jsou toho plné stránky na oficiální podpoře s hrou. Bohužel sám jsem obětí této banovací vlny. Hru vlastním na 3 platformách, více než 1800hodin hraní v háji a R* se ani nikomu neobtěžoval napsat důvod. To je aspoň chování na úrovni no ne?
  • Activision potvrdil samostatné vydání hry Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Na PS4 vyjde 27. června, Xbox One a PC se dočkají později.

    PCčkáři už to mají jistě dohraný :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit