Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DayZ (ArmA 2 mod)

    Ahoj, hraje tu někdo původní DayZ?

    Chtěl jsem si to zahrát, ale nedaří se mi připojit na žádný server. Chvíli to něco načítá a pak mi to vyhodí hlášku, že jsem byl odpojen vyhozen ze hry (předpokládám, že to není "kick", protože to by snad bylo v češtině "vyhozen")

    Mám nainstalované všechny datadisky, které jsem i spustil (do hlavního menu, to by snad mělo stačit). Integrita souborů je ověřená. Nejdál jsem se dostal na Evropském vanilla serveru - jednou až k výběru pohlaví.

    Přibližně před rokem to jelo v pohodě. Armu jsem nijak nemodoval...
  • ucho
    nemám pocit, že bych někdy dokázal, že mi uniká víc věcí, ale budiž, klidně si to mysli. já si zase myslím, že jsi skoro všem lidem tady pro smích a jsi takový zdejší mamlas, co dost věcí nechápe.
    každopádně je hezké, že jsi takový fanda Horácia a jeho řešení zapeklitých případů ;)
    pohádka o tom, jak jsi to tam nechal schválně, kdyby to někdo nevěděl, je sice hezká, ale postrádá veškerou logiku a smysl se snažit něco hádat, protože to je prakticky to samé, jako kdybys nechal u toho obrázku rovnou název hry. ale jo, okecávej si to, jak chceš, je to tvůj boj *5*
  • Shadow of Mordor Nemesis Forge

    Ode dneška je možné v Shadow of Mordor připravit armádu svých Nemesis pro Shadow of War
    https://www.youtube.com/watch?v=n0wP-GdrSEk
  • SalemCZ

    Tekken DLC 1

    První DLC pro Tekken je oznámeno https://www.youtube.com/watch?v=VqX0KBqxNY8
    kdo nechce otvírat je to Bowling
  • Veskoslav
    Ne, neuniká. Ale Tobě Ucho uniká více věcí, jak jsi už několikrát dokázal. ID tam bylo vložené schválně právě z důvodu, kdyby si někdo nevěděl rady. Nic víc, nic míň. To, že ty v tom zase hledáš kraviny, to už je tvůj problém. Buď jako Horacio. Nasaď si brýle a při západu slunce jdi řešit další zapeklitý případ.
  • ucho
    neprodá někdo z Brna Driveclub na PS4?
  • Jack1947
    Tak to je něco, to by mě fakt nenapadlo *7*
  • Veskoslav
    No to byla podpásovka:-D Protože o takovém módu jsem ani neslyšel:)
  • Samá voda,
    je to Crysis s módem StarCry http://www.moddb.com/mods/starcry
    Dát screen s módem, byla trochu podpásovka, ale nechal jsem tam nápovědu. Ta mluvící postava má na ikonce hlavu Propheta :-D
  • ucho
    asi ti uniká význam slova "nápověda".
  • Radkaa
    Hitman. *4*
  • Veskoslav
    Stargate Resistance? Protože žádnou jinou kravinu jsem nehrál, kde by byla hvězdná brána (nepočítám li mód do Empire at War). A na tu hru raději zapomenout:-D
  • Veskoslav
    Ano, žel bohu asi příliš lehké:)
  • Veskoslav
    To měla být nápověda. Nic víc:)
  • A kdyby to bylo moc lehký, přihazuju ještě jeden bonusovej.
    https://postimg.org/image/904ez0npv/
  • Dobrej nápad s kvízem, taky něco přihodím.

    https://postimg.org/image/aitf8glln/
  • Jack1947
    Pak mě to taky napadlo a hle asi ses trefil noo *3*
  • ucho
    jasně že jo, však nechal ID té hry v názvu screenshotu, amatér... :D
  • Lukyz
    Call of Duty: Infinite Warfare ?
  • Jack1947
    Star citizen, Elite.Dangerous nějaká starši vesmírná hra (X-Rebirth, Freelancer).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit