Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Ve stínu havrana

    Tak dnes Cinemax vypustil na Steam klasiku Ve stínu havrana *3*
  • Jack1947
    Umbrela corps radši ani zadara *11*
  • Mickey, mám na tebe lingvistický dotaz, na které jsi konec konců odborníkem. Je správné užití výrazu chucpe ve větě:

    "Popíráte holocaust? Vy jste ale pěkně chucpe"

    nebo

    "Popíráte holocaust? To je ale pěkně chucpe"

    Jinými slovy, jde o vlastnost kterou může někdo disponovat nebo jde o způsob jednání?
  • MickeyMutant
    4 hodiny cutscén, 1,5 hodiny hudby.

    Z diskuze na youtube:
    Geoff Fletcher: Can't wait for this game .. hope it comes out before I die .. (70)
    Robert Pyne: live until feb 2018
    Geoff Fletcher: Thanks Rob, I'll try :)
  • ucho
    je to dobré. no otázka je, kdo tyhle hry nemá :)
  • ringmancz
    DmC jsem dohrál na PS3, ale za babku, to je steal jako prase. I ta vyšší úroveň je kvalitní
  • Proč to píšeš takhle veřejně, když můžeš napsat svýmu bratránkovi, kterej si výjimečně koupil hru (1 ze 3) a zrovna koupí takovou kažuální zkonzolovatělou arkádu, ve kerý má nahráno 500 hodin a hraje tam s mistrama světa?
  • Lukass
    Zkusil sem The Crew zadara a musim rict ze me to celkem bavi, ale mel bych dotaz na nekoho kdo to hral, hraje. Da se tam vubec vydelat na auto, daji se tam kupovat auta, a jakej je vyber aut? Me prijde ze je to dobra zlodejina, ale rad si necham poradit, jak na to
  • Kingdom Come: Deliverance - STUDIO TOUR

    https://www.youtube.com/watch?v=HUBBLlMWOjg
  • Lukyz

    Humble Capcom Bundle

    Na HB celkem zajímavá nabídka:

    $1 - Strider, Umbrella Corps, DmC: Devil May Cry
    $5 - Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD REMASTER, REvil 0 HD REMASTER, REvil 6
    $12 - Dead Rising 2, Dead Rising 3: Apocalypse Edition
  • Jack1947
    NEee :D

    To zase ne, hele vždyt to byla jenom taková sranda.
  • Inquisitor
    To chce pleny.
  • ringmancz

    Nemusíte se bát, vydáním Super Meat Boy Forever nepřijde hra o design úrovní a ovládání, které nastolil předchozí díl.

    lepší je pak pokračování

    It would be like creating a Metal Gear Game without stealth and an over the top story.
    A Watch Dogs game without a horrible plot and unrelatable bland characters.
    Or a Starcraft game that bans all Koreans from play
  • Jack1947
    Tak to si hodný. Zadržování stolice není nic moc + navíc na WC na mě čeká Level takže sqelá motivace to tam stihnout ;)
  • Verim ti.
  • Jack1947

    Deana Halla, tvůrce DayZ, nadzvedlo ze židle zvýšení ceny ARK: Survival Evolved z 30€ na 60€.

    Ty jo tak to je teeda machr *8* , třeba mě ze židle máloco nadzvihne... Většinou teda když musím na záchod na velkou to je kolikrát fofr to stihnout a občas se taky nepovede *12*
  • MickeyMutant

    Deana Halla, tvůrce DayZ, nadzvedlo ze židle zvýšení ceny ARK: Survival Evolved z 30€ na 60€.

    Dean Hall by si měl vyhledat výraz chucpe.
  • The time you enjoy wasting was not wasted.
    Bych řekl *3*
  • Když jsme u tebe, nelituješ těch 2300 hodin, co jsi nechal v Dotě? Teď jsem přemýšlel o stovkách hodin ve Wowku a SWTOR a došel jsem k názoru, že to byla i nebyla ztráta času, když společné raidy byly parádní a progres Illidana či Arthase byl nezapomenutelný, na druhou ztráta času v daily questách, bg, df apod je neoddiskutovatelný. Navíc u té DOTY nemáš progress bossů, jak to vnímáš?
  • Veskoslav

    The Witness

    Tak jsem to dojel. Vedle mě leží kupa čtverečkovaných papírů s řešením puzzlů a poznámkami, kde a co nemám jet (vím, všechno je na youtube atd. ale to mě nebaví vidět, jak to někdo vyřeší za mě) a cítím se tak o 50 let starší. Ale dojel jsem to:-D Hra skvělá, ale jednou za život bohatě stačí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit