-
Naopak, herní komunita je dost jednotná - prostě platí. Nemalá část dokonce tvrdí, že jim ten současný systém vyhovuje.
-
Za službu Battlefield 3 Premium neváhalo 50 éček zaplatit1,3 milionů hráčů. Pro EA překvápko,...
ach jo... místo bojkotu a dání najevo nesouhlasu s tímto kšeftem, je hráčská komunita nejednotná... Mám takový pocit, že bude ještě hůř. -
plně free to play určitě ne, omezené tam bude snad úplně vše takový freemium jak se dnes psalo http://www.swtor.com/free/features
-
No jo no, moudrá obava. Bacha na to.
-
Jen aby to ve výsledku nebylo ještě víc...
-
http://www.gamasutra.com/view/news/175042/After_less_than_a_year_The_Old_Republic_is_going_free_to_play.php
>In November, Electronic Arts plans to add a new free-to-play option on top of the existing subscription service, allowing users to play any character class up until level 50, albeit with a few restrictions on accessing new content and other game features. -
The Old Republic
Tak je to potvrzený tyhle SW ještě tento rok free to play, i když to bude spíš trial, jen chtějí zase nalákat lidi aby měli prachy -
Sergej Galyonkin opět tvrdí, že Bethesda získala od Sergeje Grigoroviče (GSC) práva na tvorbu...
Jenom to ne -
BTW Cahu slav, máš to zadara. *3*
-
SWTOR PLNĚ free to play
Dámy a pánové je to tady!
http://www.gamespot.com/news/star-wars-the-old-republic-to-add-full-free-to-play-6389421
SWTOR PLNĚ free to play -
Overhaul games nejsou jediní, kdo pracuje na BG: http://www.youtube.com/watch?v=hTFtY6BXR6M&feature=related
-
A nebo ať si pozvou Dana Vávru,ten by jim ukázal jak dělat hry *1* *1*
-
Po světě se pohybuje již 1,05 milionů kusů RPG hry Dragon’s Dogma.
A to je pro konzolový AAA titul nějaká výhra? -
*Bedešdí
-
Proč Stalkera neudělá CD PROJECT? To by byla panečku hra se super grafikou a support minimálně rok a zadarmo! Ihned bych si ji koupil *5*
-
Sergej Galyonkin opět tvrdí, že Bethesda získala od Sergeje Grigoroviče (GSC) práva na tvorbu...
A není to jedno v jakém prostředí budou Frantové Robotové pobíhat? Nemám rád Bethesdí hry podle šablony. -
Nemusí to bejt nutně blbost. Píše, že Grigorovič prodal Bethesdě práva na pokračování Stalkera a ponechal si práva na značku. Jestli to nabídl levně, tak po tom mohla Bethesda skočit; přece jen má druhý Stalker i na západě určitý obchodní potenciál. Bloger dál píše, že informace pochází z důvěryhodného zdroje, ale že není oficiální.
Pozor, není to recyklovaná a později dementovaná zpráva někdy z dubna, je to čerstvé. -
vždyt to tam píše že grigorovich jim prodal práva na stalker hru a možná v nbudoucnu jim prodá i celou značku
-
Je to blbost.Prava na IP vlastni Sergiy Grygorovych a ne byvale GSC.
http://news.softpedia.com/news/STALKER-2-Dev-Clarifies-Bethesda-Sale-Rumors-266883.shtml -
Multiplatformovky vypadaji zpravidla hur,nez xbox verze.Vyvojari zejmena ze zacatku z ps3 take nebyli zrovna nadseni z duvodu slozitosti.
Jedine plus jsou exkluzivity,ktere vypadaji lepe,nez vetsina her na xboxu.
Pozdejsi launch a vyssi cena taky udelali sve ve prospech MS.Sony tak s touto generaci ztratila dominantni postaveni na konzolovem trhu.
Sony se podle meho nazoru znova stejnou cestou nevyda.Ale treba se pletu,prece jen do hlav marketaku nevidim. *1*