Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naopak, herní komunita je dost jednotná - prostě platí. Nemalá část dokonce tvrdí, že jim ten současný systém vyhovuje.
  • Za službu Battlefield 3 Premium neváhalo 50 éček zaplatit1,3 milionů hráčů. Pro EA překvápko,...

    ach jo... místo bojkotu a dání najevo nesouhlasu s tímto kšeftem, je hráčská komunita nejednotná... Mám takový pocit, že bude ještě hůř.
  • plně free to play určitě ne, omezené tam bude snad úplně vše takový freemium jak se dnes psalo http://www.swtor.com/free/features
  • No jo no, moudrá obava. Bacha na to.
  • Cahir
    Jen aby to ve výsledku nebylo ještě víc...
  • http://www.gamasutra.com/view/news/175042/After_less_than_a_year_The_Old_Republic_is_going_free_to_play.php

    >In November, Electronic Arts plans to add a new free-to-play option on top of the existing subscription service, allowing users to play any character class up until level 50, albeit with a few restrictions on accessing new content and other game features.
  • The Old Republic

    Tak je to potvrzený tyhle SW ještě tento rok free to play, i když to bude spíš trial, jen chtějí zase nalákat lidi aby měli prachy
  • Inquisitor

    Sergej Galyonkin opět tvrdí, že Bethesda získala od Sergeje Grigoroviče (GSC) práva na tvorbu...

    Jenom to ne
  • BTW Cahu slav, máš to zadara. *3*
  • SWTOR PLNĚ free to play

    Dámy a pánové je to tady!

    http://www.gamespot.com/news/star-wars-the-old-republic-to-add-full-free-to-play-6389421

    SWTOR PLNĚ free to play
  • Cahir
    Overhaul games nejsou jediní, kdo pracuje na BG: http://www.youtube.com/watch?v=hTFtY6BXR6M&feature=related
  • A nebo ať si pozvou Dana Vávru,ten by jim ukázal jak dělat hry *1* *1*
  • Cahir

    Po světě se pohybuje již 1,05 milionů kusů RPG hry Dragon’s Dogma.

    A to je pro konzolový AAA titul nějaká výhra?
  • *Bedešdí
  • Proč Stalkera neudělá CD PROJECT? To by byla panečku hra se super grafikou a support minimálně rok a zadarmo! Ihned bych si ji koupil *5*
  • CrazyDiamond

    Sergej Galyonkin opět tvrdí, že Bethesda získala od Sergeje Grigoroviče (GSC) práva na tvorbu...

    A není to jedno v jakém prostředí budou Frantové Robotové pobíhat? Nemám rád Bethesdí hry podle šablony.
  • MickeyMutant
    Nemusí to bejt nutně blbost. Píše, že Grigorovič prodal Bethesdě práva na pokračování Stalkera a ponechal si práva na značku. Jestli to nabídl levně, tak po tom mohla Bethesda skočit; přece jen má druhý Stalker i na západě určitý obchodní potenciál. Bloger dál píše, že informace pochází z důvěryhodného zdroje, ale že není oficiální.

    Pozor, není to recyklovaná a později dementovaná zpráva někdy z dubna, je to čerstvé.
  • prudislav
    vždyt to tam píše že grigorovich jim prodal práva na stalker hru a možná v nbudoucnu jim prodá i celou značku
  • Je to blbost.Prava na IP vlastni Sergiy Grygorovych a ne byvale GSC.
    http://news.softpedia.com/news/STALKER-2-Dev-Clarifies-Bethesda-Sale-Rumors-266883.shtml
  • Multiplatformovky vypadaji zpravidla hur,nez xbox verze.Vyvojari zejmena ze zacatku z ps3 take nebyli zrovna nadseni z duvodu slozitosti.
    Jedine plus jsou exkluzivity,ktere vypadaji lepe,nez vetsina her na xboxu.
    Pozdejsi launch a vyssi cena taky udelali sve ve prospech MS.Sony tak s touto generaci ztratila dominantni postaveni na konzolovem trhu.
    Sony se podle meho nazoru znova stejnou cestou nevyda.Ale treba se pletu,prece jen do hlav marketaku nevidim. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit