-
Milujete X360 gamepad? Pak pořiďte Vaší přítelkyni tuto podprsenku!
Je fakt , že tohle je snad jediný případ , ve kterém bych nepreferoval tvar DualShocku .... -
fama: Durango Devkit Leak
Podle DaE ma mit novy XBOX >8GB RAM, NVIDIA GPU a 64b Intel CPU. -
cože? :D
Cože Diablo? to někdo hraje? omg.... -
Diablo 3 je hrou, kterou si za normálních okolností na arkádovém automatu asi představit nedokážete....
naopak, Diablo 3 je hrou kterou si jinde než v automatu představit nedokažu. -
Guild Wars 2 Song Cover
Zdravím vás! Dneska jsem nahrál cover verzi songu z traileru této očekávané MMO hry. Lidem se celkem líbí a myslím, že není špatný nápad se zde podělit http://www.youtube.com/watch?v=ElTkVXo1nPo . Předem se omlouvám všem, kteří to berete jako reklamu nebo spam. Nikomu to snad doufám neublíží *4* -
Jojo Qsty tam jsou...asi 4 :D
-
Nové Need for Speed: Most Wanted pravděpodobně bude podporovat ovládání přes Kinect.
http://www.youtube.com/watch?v=KWbLOFGSEDo -
Ok tak to zní dobře. Jen jsem ještě nezaregistroval jestli tam jsou nějaký questy (jak ve videu nebo v recenzi). Jelikož to je ale rpg tak počítám že to je samozřejmost. Aby to jen nestavělo na tom chcípání, bossech a že je to rozsáhlé.
-
Má pravdu ten chlapec.
-
Není to trochu podobné Severance: Blade of Darkness?
-
Počítačoví farmáři si zahrají Farming Simulator 2013 letos v říjnu, ti konzoloví (PS3 a X360)...
Všichni farmáři ted pařej diablo, takže nevěřim v úspěch :-) -
Pokud čekáte na vydání God of War: Ascension, jistě prozatím uvítáte alespoň wallpaper na plochu.
Já mám zkušeností dost *3* ( 125 hodin v Demons Souls a 220 v Dark Souls)..Dark Souls ti nedá nic zadarmo. Budeš tam chcípat, než přídeš na to, jak to hrát. Čekají na tebe epický bossové, luxusní délka + znovuhratelnost, atmosféra( některý dungeony sou fakt luxusní), pořádný vybavení a dobrej příběh..Pokud ti tohle nestačí, tak nevim *1* . A nesrovnávat to s Diablem, tohle je jiná liga. -
Notch: Minecraft je hrou, která nezná pohlaví.
A ani optimalizaciu, cim viac updatov vychadza tym pomalsie to je... -
Ták jsem si nedal říct, našel v noci na balkoně volnou WiFi a vrhl se na bleskovky pro dnešní den:D Takže za případné chyby bicujte mne:D
-
Dark Souls
Má tu někdo zkušenosti z hraní Dark Souls? Chtěl bych si ji pořídit na PC ale váhám. Z videí mi přišla grafika nic moc (možná kvalita videa na youtube), z recenze jsem se dozvěděl že na rpg tam neni moc kecání ani nějakej super příběh. Aby ve hře nešlo jen o to že se tam hodně chcípá a o získávání vybavení a leveling (něco jako Diablo 3 na nejvyšší obtížnost). Mohl by mi někdo napsat v čem je dobrá a jak dokáže člověka pohltit?
Díky -
Devět screenů a jeden gameplay z multiplayerových map Parish, Gulch a Boardwalk, které vyjdou v...
Nádherné, že si tam jde zahrát kulečník, jinak o ničem. -
Pokud čekáte na vydání God of War: Ascension, jistě prozatím uvítáte alespoň wallpaper na plochu.
To si kuř *14* -
No nezblázni se *7*
-
Počítačoví farmáři si zahrají Farming Simulator 2013 letos v říjnu, ti konzoloví (PS3 a X360)...
Já myslel že to už vyšlo pod jménem Diablo 3 :-D -
Ten text tam, ale nenI pro prdel, ale tušIm, ale že, ale je tam kvůli, ale nějakému ale. Přemek Podlaha, ale nenI Přemek Podlaha, ale Lidská Bytost :)