-
Stalker 2 bethesda
http://galyonkin.com/2012/07/31/stalker-2-zhiv-izdaet-bethesda/ -
a k čemu že to je? :)
-
Další díl indie série Knytt s podtitulem Underground se objeví i na konzolích PS3 a PSV.
Hurá, hurá :) Zvlastni zmena grafiky, ale proc ne. -
Vyšel nový update (v1.3.1) pro Minecraft, který opravuje chyby, s kterými se mohli setkat moddeři....
Hlavne mistni redakce "chytre" prisla s necim, co je pekny blabol. Podle prispevku na Mojang blogu http://www.mojang.com/2012/07/the-weekly-chunk-minecraft-1-3-prerelease/, se jedna o prerease verze 1.3 (linky zde zverejnene se s linky na zminenem blogu shoduji). Cili, kdyz launcher aktualizuje Minecraft jen na finalni verzi (coz tahle ocividne neni), tak se momentalne nikdo akutualizace one (momentalne jeste) bajne verze 1.3.1 nedocka. -
Kdo psal bleskovku? *7*
-
V čem konkrétně?
-
Vyšel nový update (v1.3.1) pro Minecraft, který opravuje chyby, s kterými se mohli setkat moddeři....
Hra se updatuje sama při jejím spuštění, takže opravdu není třeba cokoliv instalovat *1* -
Na tak gratuluju!
-
příspěvek v diskuzi číslo 12345. na další postupku si lidi ještě pěkně dlouho počkají :) je to památný moment, ještě dlouho na něj budu vzpomínat :D
-
Nic... -.-
-
Aneb jak by pravila nejlepší závodní hra na světě....You are.. *2*
Každopádně pěkné číslo. -
Aby ses jeste nedivil.PS3 byla papirove nadupanejsi a bylo jim to houby platne.
-
And weeeeee .... have a winner .Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
-
A copak ze je tve?
-
Tyvole ještě když tam bylo asi 12335 jsem si řikal, že si to musim podchytit. *15*
-
Vrazil jsem ti mínus, protože ti samozřejmě jako "správný" čecha závidím, ale tady máš smajlíka *15*
-
Přesně tak:)..PS4 bude nadupaná moc.
-
12345
a je můj. a všichni závistivci můžou mínusovat :D -
V prvním světě hry Darksiders II strávíte minimálně 10 hodin. Kolik těchto světů ve hře celkem...
Hra má mít více obsahu než jednička a zrovna Vigilu to věřím, takže to bude někde kolem 25 hodin celkem, pro normální hráče a 40 pro sonary jako jsem já:) -
No. Tak buď to bude mít buď 16 nebo v horším případě 8 GB a asi každému bylo jasné, že do těch posledních výkřiků AMD procesorů nepůjdou. No, a to by v tom byl čert, kdyby si intel nevydupal nějakou nVidii...takže na tomhle objevu od tamtěch pánů není nic moc zajímavého. :)
Jenže spíš by mě zajímalo PS4, než tenhle křáp.