-
NASA se rozhodla vynést obrázek Wheatleyho z Portal 2 do vesmíru.
Nechci být šťoura, ale to neni Wheatley. Myslim, že to je Space Sphere :) -
Já ho koupil na aukru za 350...:)
-
NASA se rozhodla vynést obrázek Wheatleyho z Portal 2 do vesmíru.
Mno já bych šel asi do Xbox gamepadu, protože vzhledem k stále rostoucím portům z Xboxu na PC budeš mít jistotu, že ti bez problémů pojede. Já nad ním uvažuju už asi rok, ale pořád mi připadá přehnaně drahej. Kdyby stál do 300,- tak do něj jdu hned. -
Mám tohle http://www.logitech.com/en-us/gaming/controllers/wireless-gamepad-f710 . Vzadu má přepínač, systém ho vidí buď jako předchozí Logitech gamepad (kvůli programování přes jejich software), nebo jako X360 gamepad. V X360 režimu ho podporuje snad úplně všechno.
-
Těžký výběr:) Pokud chceš vetšinovou podporu, tak jedině x360pad.
-
Jaký gamepad
Chystám se koupit si gamepad pro hraní na PC, ale nemůžu se rozhodnout který. Rozhoduju se mezi X360 gamepadem, Razer Onza a OnLive gamepadem. Pište svoje doporučení, zkušenosti, jakou mají podporu u her atd., případně nějaké další tipy. -
Další OnLive konzole? já myslel že jedna stačí *7*
-
Na konzoli Ouya si zahrajete i aktuální PC pecky, bude totiž podporovat stream hraní přes OnLive....
takze misto Ouya konzole budeme mit OnLive konzoli...ted Ouya vypada daleko lip. -
užívej volno *5*
-
Zajdi k nám na TSko poradíme a kdyžtak si s náma i zahraješ (když tě nebude štvát, že jedem trochu reálnějc).
http://www.102-pzpr.com/page.php?9 -
Letím na týden pryč, mějte se fajn a na zaskakující bleskaře buďte hodní *4*
Díky -
Od kamaráda mám krabicovku army 2 a svoji steam verzi OA, nevím kde jsi četl že mám pirátskou... Vložila ti tu myšlenku do hlavy nějaká vyšší kosmicka síla ?
-
Počítačoví farmáři si zahrají Farming Simulator letos v říjnu, ti konzoloví až v prvním čtvrtletí příštího roku.
To je neuvážené. Na Farming Simulator se jistě hned vrhnou všechny crackerské grupy a do brambor, maximálně do řepy, to zemědělci budou mít několikrát dohrané. Už jen budou na fórech rekapitulovat, co se jim podařilo vyplodit. A PS3 a Xbox příští rok spláčou nad výdělkem. Takhle by to přátelé nešlo, zkuste se o tom distribučním plánu radši ještě poradit třeba s Ubisoftem. -
Castle Story
Hra která na Kickstrateru dostala přes 90k$ (přes 110%) za první den určitě stojí za zmínku.
http://www.kickstarter.com/projects/902505202/castle-story
Zajímavý nápad, už aby byla beta! -
Na konzoli Ouya si zahrajete i aktuální PC pecky, bude totiž podporovat stream hraní přes OnLive....
Za 1. si kup originálku, pak to budeme řešit dál... -
Hm, najednou to jde.
-
Jeste pred tydnem to slo *3*
-
Trade na GMG
Zdravím,
dá se nějak koupit hra na GMG zadarmo pomocí tradu ?
Protože ikdyž vložím hry, co cenu té hry mnohonásobně přesahují, tak mi pořád cpou, abych zaplatil dolar.
To vážně nejde ? -
Ví tu někdo jak nainstalovat A.C.E. 2 mod do army 2 našel jsem návody Ale vůbec nevím jak ten mod do hry dostat, když to dělám podle návodů ve kterých píšou že mám použít six updater nebo addon sync tak vždy narazím na nějakej problém... Dá se to udělat manuálně bez programů???
-
Seznam achievementů, které na Vás čekají v Borderlands 2.
Up High, Down Low
Gave Claptrap a high five
*14* *14* *14* *14*