Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    To jsem teda čekal, že s vizuální stránkou hry si pohrajou víc... Skoro nic se nezměnilo.
  • skaven123
    baldurs gate enhanced vyjde 18.9.2012, teraz je za 17,99$, konecna cena bude 19,99$
  • Správní rada Electronic Arts poslala spekulace o odvoláníšéfa Johna Riccitiella do autu, prý...

    Hurá!!!
  • Ve finální verzi Dead Space 3 se univerzální munice neobjeví. Hurá!

    Hurá !!!
  • Taky *7*
  • ucho
    héj, to je fotka táty, kupuje mi COD:MW3, paráda.
  • Amylee.Anderson

    Mainstreamoví hráči

    http://chzvideogames.files.wordpress.com/2012/06/video-game-memes-i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore.jpg Tak už vim, kdo jsou ti manstreamoví hráči, co říkali, že Dead Space je moc strašidelný.

    Edit: Tady maj kamaráda http://chzvideogames.files.wordpress.com/2012/06/video-game-memes-hope-the-e-demographic-didnt-watch-the-far-cry-trailer1.jpg
  • Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

    Ještě pár dodatků: http://www.theregister.co.uk/2012/07/26/gabe_newell_windows_8/
  • Ve skutečnosti tak polovina IT komunity říká, že Metro je na PC blbost. MS se patrně přeorientovává na mobilní zařízení, zrujnuje Nokii, aby si jí (nebo jejich patenty) mohli koupit a tak dále.
    Samozřejmě všichni uživatelé mají nejradši obrovská barevná tlačítka, to ví MS jistě. Ptali se na to souseda Boba :)
  • Kupovali byste si stahovatelné hry pro PS3 a PSV z adresy Playstation.com? Ptá se jedna z otázek...

    Skončil jsem po otázce "Which country do you live in?" :)
  • braveman
    Díky za tip, zařazuji na zítřek *3*
  • super, navic 75% sleva
  • Borderlands free weekend na Steamu *3*
  • fixcz

    Baldur's Gate

    Za hodinu...

    http://www.baldursgate.com/
  • MickeyMutant
    dlc?
  • To ano. Nerikam ze tam nebude, prisli by o zakazniky. Ale muze se mu nelibit a ja jsem rad ze nejde se stadem, ale rekne co si mysli.
    Slapou lepe urcite, ale ne o tolik aby to cloveku stalo za to dat dalsich nekolik tisic za novy OS, ktery mi ani neda na vyber jake rozhrani chci pouzivat. MS ví lepe co já chci.
  • Majitelé Just Cause 2 získají příští měsíc DLC pro Sleeping Dogs zcela zdarma.

    Každopádně nějaká dohoda určitě vznikla. Před pár měsíci se našli ve Steamu schované obrázky do knihovny, právě pro software jako je Adobe Photoshop, nebo nějaké 3D programy. Uvidíme, v jaké formě se to tam dostane.
  • bobsh

    Modely misí v Dishonored se nechaly inspirovat hrami jako Thief či Deus Ex.

    Vážně? Já čekal, že to bude spíš podobný Call of Duty a Need for Speed *7*
  • MickeyMutant

    Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

    Z článku - Gabe Newell: "Měli jsme rozhovor s firmou Adobe":
    Valve: "Příští verze Photoshopu by měla přejít na něco jako je free-to-play model u her."
    Adobe: "Nemáme ani nejmenší pojetí, o čem to mluvíte, ale zní to opravdu strašně."
    *1*
  • Reklama na Call of Duty: Modern Warfare 3 se v Anglii nesmí vysílat přes den, děsí děti.

    o tom pochybuju, dnešní děcka jsou větší ho.ada než dospělý člověk, sprosté to je, drzé to je, třískat do hlavy to chce denně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit