Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    ehm

    a je to zase tady:
    http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/274140-strelec-z-kina-v-denveru-uplne-propadl-pocitacovym-hram.html
  • Divotvurce
    Sakryš, to mi nedošlo. A zase jsem menšina *13*
  • lebo by na taky film prislo o 80% menej ludi, ako na film so šeprdom, vsetci totiz chcu vidiet šeprda *3*
  • Divotvurce

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Proč by sakra opakovali příběh, který už je ve hře? Co tam chtějí přidat nového, co ve hře nebylo? Vždyť universum Mass Effectu je plné jiných příběhů, které bych rád detailněji poznal. Mohli třeba udělat něco z rachnijských válek nebo kroganského povstání. Když to jde u knížek, tak proč ne u filmu?
  • montatatana

    Japonský vládní úřad bude vyšetřovat případy již 31 PSP handheldů, které shořely během...

    překlep, PS Vity plápolají :)
  • Pokud by to dopadlo jako poslední Star Trek, tak to ještě budu považovat za úspěch.
  • Sweetchuck

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Osobně bych byl raději za něco na způsob Animatrixu nebo Halo Legends, kde by byl příběh rozdělen do několika povídek. Hraný celovečerní film, a ještě k tomu kopírující příběh prvního dílu, je dle mého naprosto zbytečný, jelikož celý ME svým způsobem film je. Nehledě na to, že v současné době mě nenapadá absolutně žádný herec, jenž by svým vzhledem Sheparda připomínal (tedy kromě Marka Vanderloo, který ale není herec a na roli by byl stejně už poněkud starý). Pokud tedy tvůrci nepřijdou s nějakým inovativním přístupem, film mě asi zajímat nebude.
  • braveman
    Oj, pardon, až budu u normálního netu, tak to opravim.
  • Amylee.Anderson

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Věřim, že to bude lepší, než to anime. Jsem na to zvědavá.
  • x_ander

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Točit Mass effect film s Shepem jako hlavní postavou a ještě kopírovat příběh hry je naprostý nesmysl. Hra je svým rozmachem daleko větší než by film kdy mohl být. Mass effect má úžasný svět, který si rozhodně (dobrý) film zaslouží, ale proč to nepojmout jinak? Proč nevymyslet jinou hlavní postavu (buď úplně novou nebo použít některou vedlejší ze hry), která bude prožívat svůj příbeh, a Shepard se tam klidně jako vedlejší role objevit může. Ale jinak to imho nemá naději na úspěch - fandové budou naštvaní a ostatní nebude film zajímat.
  • skaven123
    viem presne co mas na mysli, mna napadol Thor :D
  • Cahir

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Bože, už vidím, jak tam bude nějakej nagelovanej metrouš běhat v papundeklu.
  • Eh, nerad bych se připravil o potěšení z hotové hry :3 . Trochu mě ale děsí, že nikde není vidět nic poškozeného.
  • Co ti brani? Posli jim deset euro a dostanes pristup do mesicnich buildu hry a muzes zkouset. Neni to jeste uplne hotovy ale vyhoda je v tom ze kdyz se ti nebude neco libit tak jim to napises a z mych zkusenosti muzu rict ze jsem si tam psal o dve veci a obe uz jsou ve hre i kdyz ja tam mam teda nejaky vyssi clenstvi nez to uplne zakladni.
  • noobie
    Tak jasně, vypadá to líp, ale rozdíl čtyř let bych si představoval maličko jinak :) . Ten pocit z rychlosti nejspíš v CARS bude moc pěkný (i když mi to přijde jak hrátky s FOV).

    Nicméně, na jakékoliv vážné posuzování čehokoliv si radši počkám až když to budu mít v ruce :)
  • A ja teda rozhodne jo! Uz jenom to ze se na palubce kazdej prepinac zlehynka chveje s motorem. Detaily na autech at uz zvenci nebo zevnitr maji pak uplne neuveritelne. Pocit z jizdy a rychlosti je neprekonatelny. Troufam si tvrdit ze takhle krasna zavodni hra jeste na PC nevysla (viz. http://www.wmdportal.com/projectnews/project-cars-community-gallery-26/). Ale na druhou stranu proti iracingu mi to prijde takove plavme a ne tolik prirozene. Hlavne co do brzdeni. I tak je to porad skvele zavodeni. Uz se nemuzu se dockat novych buildu s bavorakama.

    Co bych dal za to kdyby iracing daval tak dobry pocit rychlosti. Jezdilo by se mi o dost lepe.
  • Eh, nějak oproti Gridu nevidím rozdíl co se týká kabiny/kokpitu/vnitřku..

    Edit: Jo, bude tam nejspíš pár detailů navíc, ale to patrně nepoznám :)
  • Nové záběry z hraní Project CARS potěší srdce snad každého hráče závodních her.

    Jak jdou závodní hry mimo mě (videa ale sleduju), tak tohle vypadá fakt dobře. Konečně pořádnej pohled z kabiny.
  • ucho
    avp8: mám dojem, že naprosto ignoruješ to, co píšu. je zbytečné říkat "her jako Borderlands", pouze ty a pár dalších zde se snaží stále dát rovnítko mezi hry. tady nejde o hry jako takové, ale principy, které ve hře jsou.
    Saints Row tam přidat nemůžeš, protože tam neexpíš za zabité nepřátele. taky nemám dojem, že je to FPS... Bioshock tam nepatří, protože nemá otevřený svět, ve kterém se lze volně pohybovat. pokud si chceš takto rozšiřovat onen několikrát zmiňovaný vzorec, tak tím pádem si tam tedy dej i to Diablo, nemám s tím problém a sedne tam. to ale potom postrádá trochu smysl ta debata, když jeden naráží na něco konkrétního a ten druhý si to ohýbá k dalším věcem, jen aby měl jakýkoli protiargument... snad si uvědomuješ, co je obsahem té pitchfordovy věty.
  • Dobře, takže když má hra otevřený svět, jsou tam zbraně a je ve 3D a jsou tam questy je to stejné jako Borderlands. Tečka. A je uplne jedno ze ty zbrane nemusis pouzivat apod.

    Takže můžeš přidat ještě všechy Saints Row, Gothici, Risen, Two Worlds, kdyz primhourim oci tak i Deus Ex, Bioshock...uff to mame najednou her jako Borderlands.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit