-
Možná proti nim otevřeně jde, ale pochybuji, že na W8 Steam nebude. Asi Metro nevyužije, ale bude tam. MS už vnutili uživatelům stupidní Ribbon a spoustu hloupých větších či menších otravností ve W7 - jenže nikdo si nestěžuje, protože W7 "vevnitř" šlape lépe jak XP, a stejně tak W8 systémové prostředky využívá lépe.
No, uvidíme až podle prodejů. -
Reklama na Call of Duty: Modern Warfare 3 se v Anglii nesmí vysílat přes den, děsí děti.
No to mna Call of Duty desi od 5 casti jak v snoch tak aj cez den ked najdem nejaky trailer... *15* -
Hry by bezet meli. Ale samotny Steam by vyzadoval velke upravy aby bezel nativne v metru apod. Ale Gabeovi jde zrejmne jako by slo me, o princip. A ja jsem rad ze jde proti nim takhle otevrene, doufam ze se pridaj dalsi. Aby si panove v Redmontu nemysleli ze cokoliv si vymysli natlaci komunite za kazdou cenu, at uz je to nesmysl typu Metro na desktopu ci neco jineho.
Protoze sam v MS delal a vi jak to funguje. Dnes Ti prodavaj jako uzasnou novinku Win s Metro a pritom uz davno muzou vyvijet novy OS, ktery Metro vubec nema, protoze zjistili ze je to slepa ulicka.
Viz prodej WP7 v dobre kdyz z testovali WP8, bez moznosti upgradu a ty reci okolo. Ci Kinect jako uzasny revolucni ovladac, na ktery vyslo her ze spocitas na prstech jedne ruky a najednou cpou vsem tablet Microsoft Glass na hry.... -
Reklama na Call of Duty: Modern Warfare 3 se v Anglii nesmí vysílat přes den, děsí děti.
Počkat oni ji tam ještě vysílaj reklamu na MW3? -
Modely misí v Dishonored se nechaly inspirovat hrami jako Thief či Deus Ex.
mne sa asi sníva, v Dishonored budú misie podobné Life of the Party z Thief 2 ? mojej najoblúbenejšej misie z celej série ? tak to som fakt nečakal, že sa niečoho takého ešte dožijem *1* -
Modely misí v Dishonored se nechaly inspirovat hrami jako Thief či Deus Ex.
Nějak mi ta věta nedává smysl.. -
Microsoft Game Studios ve Vancouveru propouští a končí s vývojem Microsoft Flight a dětským Kinect...
já bych tam strašně rád viděl michaela biehna, jak byl ještě mladší.. *9* -
Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.
Zatím, ale nevidím nic proč by měli hry vyrábět přímo pro Win8 .... vždyť snad to samé se rozjede i na sedmičkách, tak proč by Valve mělo s Woknama končit ? -
Z výsledků dotazníku vyplývá, že 89% hráčů si s chutí opět zahraje Metal Gear Solid 4: Guns...
Já taky *4* . -
Watch Dogs
Watch Dogs to je tvá odpověd synu -
Z výsledků dotazníku vyplývá, že 89% hráčů si s chutí opět zahraje Metal Gear Solid 4: Guns...
Paráda, hned půjdu po Platinumce. *14* -
Já jako malej hrál medal of honor a dneska sem opak toho co ta ženská napsala .
-
Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.
Jo, mě se tak nějak trochu zdá, že s těma Windows chtěji udělat z PC nějakou obdobu jejich Xboxu.... :/ -
fs
tek uz chapu jak muze nekdo napsat neco uplne jinam nez chtel *4*
Kazdopadne Flight bylo az moc osekane od skutene simulace. Pro hardcore hrace co si potrpi na letadla od tretich stran jako pdmg,wilco atp. to neni a verim ze stejne jako ja cekaji na skutecni sim. nasledovnika fsx -
Microsoft Game Studios ve Vancouveru propouští a končí s vývojem Microsoft Flight a dětským Kinect...
Ja doporucuji aby jsi zustal u arkadovych zavodu co to tak ctu. V simulatorech se snazis jet tak aby auto zastalo vcelku a jini hraci ti nepsali ze jezdis jak postizenej *3* -
Tohle může vždy a pouze napsat člověk, který o hrách ví houno. Myslím, že většina z nás starších, kteří na hrách vyrůstali to má v hlavě naprosto v pořádku. Ano jsou vyjímky kdy i paní Andrea má pravdu, ale to se stává u lidí kteří už nějakou mentální chorobou trpí (oni nebo jejich okolí o tom nemusí nutně vědět). Pokud něčí mozek nedokáže rozpoznat realitu od fikce, tak už potom není rozdíl mezi hrou, filmem nebo knihou, protože cokoliv z těchto věcí u něho může zafungovat jako spoušť.
-
CD Projekt RED (The Witcher) hledá multiplayerového programátora.
Multiplayerový programátor? :-D -
To byla jenom otázka času, kdy na něj něco takovýho vytáhnou.
Jdu hrát GTA.... -
Je hezké, když člověk porovná tenhle článek z Novinek a ten původní.
-
ROFLMAO
Andrea Sedláčková, Olomouc 2
Možná o něm mluví taky proto, že je to odstrašující případ. Jestli si myslíte, že když od mládí, od dětství někdo sedí u počítače, kde hraje válečné hry pořád dokola, že jej to nemůže ovlivnit, dost hluboce se mýlíte. Ten člověk podle mě ani neví co udělal. Pro něj už je to normální, vůbec si neuvědomuje, že v reálném světě je to jinak, ne jako v té hře, kde někoho "zabije", ten vstane a válčí dál. Ten už žije v jiném - virtuálním světě.