-
Moc díky dobrý muži,tohle jsme přesně hleda. Konečně games bez trotla a to jsem si myslel,že dřív zamrzne peklo ne by to někdy takové bylo *4*
-
Se divím že jich nepomřelo víc ....
A neumřel jen z neustálého civění na na error 37 ? -
Kde já to už .....
Hmmm jak že se to jmenovalo ? Soldiers of Anarchy a The Fall:Last Days of Gaia .... no na tohle jsem si při pohledu na obrázek vzpomněl nejvíc . 10 a skoro 8 let staré budgetové kousky.
Poklud se nevyrovnají tomuto , tak to budou mít i geniálním dějem na normálním trhu dost těžké - http://www.youtube.com/watch?v=xzYmQyHl2bc&feature=related -
V tom bude příčinná souvislost ;) Aneb kdybys nebyl medvědem ......
-
Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.
*1* Bleskovka ? Tenhle bonus už konkurence měla včera . Na TN.CZ dokonce před třemi dny .... a stejně si myslím že už to proletělo éterem ještě dřív než se to objevilo na facebooku ;) .
A co Sony a prezentace Kamasutry ... třeba při dalším herním maratónu , co vy na to ? -
Je to oběť debility, ne Diabla.
-
Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.
To je zase novinářská kacnha, každý ví, že hrát Diablo 40 hodin v kuse, aniž by to spadlo, je nemožné. -
Na Taiwanu mají o šest hodin víc než my a to je logicky nutí hrát mnohem dýl.
-
His victims are countless cos he's the Lord of Terror himself.
-
Připadá mi, že v Asii jsou v tomhle směru hráči mnohem labilnější na závislost na hrách, když snad všechny zprávy o tom, jak se někdo "upařil" k smrti, přicházejí odtamtud. Asi jako když se indiáni rychleji uchlastali, protože jim chyběl jeden enzym. *1*
-
Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.
chybí na obalu nápis: Hraní může způsobit smrt.
Kolikátá že je to obět diabla ? -
No jo, včera jsem si toho všiml i na Games. Na cestě od původního článku zřejmě zapracovala fantazie nebo to spíš převzali odjinud i se zdrojem a zdroj si už nepřečetli: http://games.tiscali.cz/tema/podle-hracu-byly-dead-space-1-a-2-prilis-strasidelne-60130
-
To není jisté. Bůhví, čí to byla hlava.
-
Sedmnáctiletý Novozélanďan telefonicky oznámil na policii okradení svým otcem poté, co mu za...
Policie po příjezdu naštěstí zanechala chladnou hlavu...
Čí? Otce, nebo syna?*1* -
Dvanáctiletý chlapec nevědomky při hraní her FIFA a Call of Duty na X360 nevědomky ždímal kreditku...
bez interpunkce to vypadá jako nějakaá šifra *1* -
http://penny-arcade.com/report/editorial-article/ea-never-called-dead-space-too-scary-but-the-misleading-headlines-are-the-s
Jak to je to doopravdy s Dead Space 3! -
Kdyby si to ten kluk koupil sám za svoje peníze, tak budiž, ale o tom pochybuju...
-
No nevím, v anglofonních zemích jsou prý k dětem dost benevolentní a výprasky se tam moc netolerují. Třeba jeho otec bude výjimka. *15*
-
Sedmnáctiletý Novozélanďan telefonicky oznámil na policii okradení svým otcem poté, co mu za...
Rozmazlenej fakan po odchodu policie pravděpodobně docílil pouze toho, že mu fotr urazil palici... -
Jéé, takové výborné hry!