-
Ještě doplním něco k tý grafice:
"...Please keep in mind that we have not put in the particle effects and post-processing which will have a dramatic effect on the scene, and this represents just one of the various environments for Wasteland 2 so expect to see other quite different locales..." -
a první z mnoha kickstarter zklamání i přes legendy herního průmyslu i když na souzení je přeci jenom brzo
-
http://twofoldsilence.diogenes-lamp.info/2012/07/art-and-appreciation_19.html
Zajímavý článek od Joshe Sawyera, tvůrce Fallout: NV
EDIT: Pro redakci: Hoši, myslím, že by to stálo za článek, pod kterým by mohla vzniknout podmětná diskuze... -
To jako fakt? *11*
Proti grafice ani muk, je to přece jen low-budget, ale stylizaci jsem očekával... ehm, syrovější, tíživější, depresivnější, falloutovskou... Snad to ještě potemní. -
Furt se snaží dodržet závěr léta (konec září).
-
To asi moc lidí nepotěší...
-
Kevin Butler děkuje za návrh jeho osoby jako finálového bosse v Playstation All-Stars Battle Royale....
Už se ví kdy přesně výjde? -
První WIP screenshot z Wastelandu 2
http://i.imgur.com/JroxW.jpg -
O tom se mluvilo už od tý doby, co to oznámili, ne?:)
-
DAO bylo naprostou iluzí prostoru. Ty lokace byly stejným koridorem jako DA2, jen jich prostě bylo víc. Jelikož hra explicitně hráčovi řekla, že šel přes hory a doly a došel k trpaslíkům do Orzammaru, měl hráč pocit, že je opravdovým světoběžníkem. U DA2 si tedy hráči ve skutečnosti nestěžovali na koridorovitost, ale na nedostatečnou grafickou/designérskou rozmanitost těch koridorů...
Máš tudíž samozřejmě pravdu, nazývat DAO open-worldem je nesmysl, stejně jako Zaklínače.
Já osobně si myslím, že design úrovní SWTORu by mohl napovídat, jakou cestou se chtějí u DA3 ubírat. -
pockaj o 5 rokov, comu budu hovorit otvoreny svet, a rpg *1*
-
Nazývat Dragon Age 1 otevřeným světem, no nevím. Ale pořád lepší než ve dvojce, to je fakt. *4*
-
Bylo to tu. Navrhuji Twitter Tranta Ostera, kde se k tomu vyjadřuje. Dává to smysl...
-
Moc se omlouvám pokud tu to je, ale skutečnost, že BG:EE nevyjde na GoGu a Steamu a bude exkluzivní pro www.beamdog.com , by zasloužila pár slov.
-
http://news.softpedia.com/news/Dragon-Age-3-Will-Be-Open-World-Report-Says-281998.shtml
-
Na Steamu je sleva na Fallout: New Vegas Ultimate Edition 75% a Na Zaklínače 2 60%!
-
Za vykradením XBL účtu nejčastěji stojí slabé heslo (password, 12345). Microsoft nyní zavádí...
Takže ted to nebude password a 12345 ale password12345? :D -
CD Projekt RED zjistilo, že přibližně polovina hráčů The Witcher II netuší, že do cíle vede...
http://images.paraorkut.com/img/funnypics/images/w/wtf_monkey-12869.jpg
reakcia 60 % na rozne konce -
Neoficiální hru Gran Turismo si z Google Play si během jednoho dne stáhlo více než 100 tisíc...
:) Tohle ? ... to už několik dní na Play visí a spíš než GT to připomíná Spy huntera :-( . -
ať napíše redakce o borderlands2 jakoukoli zprávu, je poťešující, bude to opět luxusní hraníčko ve větším měřítku