-
Možná ti napoví samotný název hry *1* -
Postavy zo serie GTA
Zaujimavy fanart,poznate ich vsetkych?
http://patrickbrown.deviantart.com/#/d53et9c -
JJ, je to už trošku staršího data. Jen to v době E3 nebylo tak žhavé zboží, tak to zapadlo a na světlo světa se to zase vyhrabalo až teď *3
-
Cetls vubec tu posledni vetu? *1* Pro jistotu to preformuluju:"Radsi bych ve hrach videl pokrok po strance fyzikalniho modelu a animaci,zejmena animaci obliceje."
A nevim kdes prisel na ten rok,hry mohly vypadat lepe uz mnohem driv,nerikam ze na urovni WD. -
Já mam na xzone na PC 2.. Koukal sem včera kolem 17:00 a už bylo vyprodáno ;)
-
Vsichni remcate, jak by to vypadalo jako Watch dogs...tudiz jsme pozadu o rok...O ROK!....Kuli tomu ztracite mesice na diskuzich ze konzole brzdej vyvoj?
-
Realisticky vizual by tady urcite nebyl.Na to si musime jeste nejakej ten patek pockat. *1*
Ale nebyt trhu orientovaneho primarne na konzole a vyvojari by tvorili hry tak,aby byly schopny vyuzit soucasny HW,tak verim,ze by vizualni uroven soucasnych her nebyla moc daleko od toho,co predvedl napr. Watch Dogs.
To,ze maj vyrobci technologie pripadne i prototypy GPU mnohem drive,nez to pusti na trh je pochopitelne.
Kdyz uz je rec o "realne grafice" ,tak dokud nebude na obstojne urovni interakce prostredi,animace a fyzikalni model,tak to stejne v pohybu realne pusobit nebude,i kdyz by clovek ze screenshotu nerozeznal hru od fotky.
Coz jsou veci,ktere bych ve hrach videl mnohem radsi,nez super realistickou grafiku. *1* -
EA odhalilo box arty ke hře Dead Space 3.
Hm, přišlo mi že u jsem tenhle boxart viděl před týdnem na czc. Jo od 8.6.2012 to tam je. Takže příště můžete dávat odkazy na boxarty s týdenním předstihem a budete to mít exkluzivně, kam se hrade amazon atd. *1* -
Anglický seznam nových perků a dračích křiků, které přidá DLC Dawnguard do hry The Elder Scrolls...
Mohi by tam přidat i český křik Pič Háááááááá. *4* -
este ze si spomenul Nvidiu a jej slavne paperlaunche :)
-
Miluju naivitu takovyhle pepíků... Vse je to o pezenich. Vyrobci uz ted maji pripravene GK, ktere se budou prodavat za pul roku, ale nejdrive nechaji v obehu soucasny - zisk. Myslis, ze kdyby nebylo konzoli, Nvidia proste zacne delat 2 roky na grafice, ktera prinese tu tvoji Realnou grafiku ( *15* *15* *15* ), rozprodaj ji kazdemu hraci, zavrou tovarny a pujdou domu? Nebo udelaj neco hezciho nez realita?
Konzole brzdi vyvoj? Urcite. Brzdi ho tak, ze nebyt konzoli je ted naprosto odlisna grafika? Ne. Co je vyrobcum grafickych karet do toho, co je v konzoli? Kdyby chteli a mohli, udelaj takovou kartu, ze odrovnaj konkurenci a nase penezenky, ale nechtej a nemuzou. -
Poslední počítačová grafická karta je 24x výkonnější než ta, která se skrývá v konzoli...
Samotný hardware bude 24x výkonnější (v roce 2014 to bude téměř 50x). Ovšem fakt, že na konzole se vyvíjí 6-7 let, ten rozdíl krapet zmenší (8-10x?), navíc teď už z toho vymačkali opravdu všechno, tudíž do roku 2014 už budou konzole pouze ztrácet. PS3 měla ve své době hodně nabouchaný hardware, ale ten byl vykoupen tím, že IBM platforma je extrémně drahá a těžko se s ní pracuje. Tím pádem multiplatformní hry na něj vypadají hůře, ale exkluzivity z toho v poslední době vyždímaly dost. Pokud by PS4 pokračovala i nadále s nejnovějším řešením od IBM, tak by některé exkluzivity mohly vypadat neuvěřitelně. Každopádně to spíše vypadá, že další generace bude obsazena spíše levnějším hardware. -
to asi nie, ale vývoj by postupoval o niečo rýchlejšie a dnešné hry by boli minimálne na úrovni Watch Dogs.
-
Poslední počítačová grafická karta je 24x výkonnější než ta, která se skrývá v konzoli...
Tak si to shrňme... PS3 má u většiny her horší grafiku než xbox (alespoň podle porovnávacích screenů to tak vypadá) ale takovej Beyond vypadal fakt krásně, hlavně co se postav týče... mám to tedy chápat tak že nebýt konzolí tak bych dnes hru jako Beyond pomalu nerozeznal od reality??? -
Super až na ten luk co vypadá jako sportovní a Thief jako ninja, jinak se moc těším tuhle hru prostě můžu.
http://www.chytej.cz/foto/clanky/2007/620/p5.jpg -
"Na stránkách tajnosnubné Amnesia: A Machine for Pigs běží odpočet do dnešní půlnoci." a já neměl odpočet do půlnoci, toť vše :)
-
Souhlas, ale.... proč mám takový pocit, že to monstrum kvičelo jako prase? D:
-
Vyšel první teaser trailer na hororovou hru Amnesia: A Machine for Pigs.
To vypadá hodně dobře! -
No, jede to na stejném enginu jako předchozí díl, takže nelze čekat zázraky. Na druhou stranu engine plní účel dobře a zahrají si i ti se slabší sestavou.
-
at last ! je to paráda ... vizuálne slabšie ale pripomýna mi to thiefa takže kašlať na grafiku *4* nemohli vybrať lepšie prostredie.