Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3sert

    Paramount Pictures má na stole nabídku na zfilmování Splinter Cell.

    Jedno jméno: George Clooney !!!
  • Amylee.Anderson

    Halo reach

    http://www.pown.it/5159 :D:D:D
  • Cahir
    Díky všem!
  • Inquisitor
    Podvědomí ti říká pravdu :)
  • To si ani nepamatuješ co si daboval? *12* *11*
  • Izmæl

    MW3

    Double XP po celý víkend na všech platformách. Just sayin'.
  • ucho
    ještě http://isthereanydeal.com/
    ukazuje i bundly
  • smejki
    a propříště http://www.steamgamesales.com/
    příp. http://www.steamprices.com/us
  • braveman
    Cca před měsícem víkendová sleva 50% na Arkham City, 66% na Arkham Asylum GOTY.
    viz. http://store.steampowered.com/news/7888/
  • braveman
    Zatím ticho po pěšině... V minulosti se sice mluvilo o tom, že se vývojáři rozhodnou až poté, co dodělají konzolové verze a potom se uvidí. Potom se objevila tato zpráva:
    http://games.tiscali.cz/tema/pristi-silent-hill-pro-pc-my-nerozhodujeme-rikaji-autori-55421
    , před pár měsíci konzolovka vyšla, o PC verzi nikdo nemluví.
    Snad jsem něco nezaspal *15*
  • Cahir
    Přátelé, nevíte jestli na steamu už proběhla nějaká akce na Arkham Asylum a City??
  • Izmæl

    Silent Hill: Downpour

    Otázka na někoho, kdo to sleduje. Downpour nebude na PC? Plánují to někdy?
  • TERA

    Chvapci,stále nefunkční launcher.Hází chybu *1* jen mě?
  • Paramount Pictures má na stole nabídku na zfilmování Splinter Cell.

    To jsi vlastně četl správně....
  • http://patrickbrown.deviantart.com/art/GTA-Game-Of-Legends-76629713

    http://patrickbrown.deviantart.com/art/Grand-Theft-Auto-LEGENDS-66310260
  • Ten uplně vpravo (s flaškou v ruce) mi připomíná Maxe.. :D
  • S novými konzolemi chystá EA vydat i mnoho her zcela nových značek.

    Místo "zn" jsem četl "sr" *1*
  • Paramount Pictures má na stole nabídku na zfilmování Splinter Cell.

    Hlavní hrdina Chinatown wars - Asiat, Hlavní hrdina Liberty City Stories - první vlevo u okna, Hlavní hrdina Vice City Stories - Černoch a ten uplně v pravo vypadá na hrdiny z GTA V.
  • Uplne v levo a uplne vpravo to jsou nejaci panaci z trojky?
    Cernoch u stolu je Tenpenny?
    Asiat vzadu je hadam z prvnich dilu - od Vice City jsem teda asi prd fanda ; )
  • braveman
    Fanart už jsem včera přidával do víkendovek. Díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit