Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Square Enix si zaregistrovalo internetovou doménu finalfantasyviipc.com.

    Registrování domény sice nemusí vůbec nic znamenat, ale remake FF 7, tím spis i pro PC, bych si sakra nechal libit :)
  • MrSanta

    Underrail - alpha gameplay video

    Alpha gameplay video indie RPG Underrail (původní název Timelapse Vertigo): http://www.youtube.com/watch?v=KXyCpVbKEKw&feature=player_embedded
    Od poslední verze došlo k výraznému posunu, a navíc se boj změnil na plně tahový. Inspirace autora bojovým systémem ToEE přiznána *4*
  • to určitě taky *2*
  • UbiSoft má Nintendo a Wii U velmi rádo. Během prvních osmi měsíců, co bude nová konzole na trhu,...

    Co jiného od EA čekat, že.. ještě že tu máme kvalitní první díl, kterej nestihli kravaťáci zmršit.
  • DangerousDave
    ale veeeela ľudí poteší :/
  • V Dead Space 3 bude akčnější a neleznete v něm systém krytí a univerzální munici.

    Jeden by řekl, že to pár lidí asi nakrkne
  • Jo tak todle je ta hra, kterou sem dááávno viděl v GamePage, ale už nikdy sem jí poté neviděl :)
  • Hairy_Ass
    No, prodeje LA Noire byly dvojnásobné a to se považovalo téměř za prodejní popadák, tak nevím.
  • braveman
    Většinou to je neoficiální označení pro "někdy v roce 2013", buď v klidu...
  • Izmæl

    The Last of Us

    Na wiki i IGN píšou, že to vyjde 31. prosince 2013. To čekání bude hrozný. :/
  • Izmæl

    Ou šit.

    Zrovna jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=GzVySazMVeY a úplně mě odzbrojilo při představě, že takhle nějak měl vypadat Conviction. Navíc "Coming holidays 2007" lol. Co zbrzdilo vývoj a proč vynechali zarostlého Sama?
  • Vrook
    Nerad soudim pro ostatní, je to čistě muj názor, ale po odehrání prvního úseku hry, jsem ji kvapem odinstaloval. Combat systém mi přišel maximálně nudný a nezajímavý a kamera stupidní a otravná. Animace stojej za velký kulový a dabing, kromě prvního úvodního intra, který dabuje herec, co hrál Lorda Varyse (Spidera) v seriálu, stál za ještě kulovější. Občas mi přišlo, že vzali nějaký uklízeče ze studia a dali jim narychlo přečíst nějakej text.
    Zkrátka zklamání, který jsem trochu očekával, ale kvůli mojí zálibě v knižním i televizním podání, jsem to prostě vyzkoušet musel.
  • Cahir
    Já o ní zatím nic nevím, proto jsem se ptal.

    Takže je to špatný?
  • Vrook
    To by chtělo ale tu hru dohrát a podle toho, co jsem hru zkoušel, mi to přijde jako dost nadlidskej úkol. Teda pokud máš alespoň trochu herního vkusu.
    Přestože mě seriál i knihy velice oslovily, tak hra mi přišla až smrtelně nekvalitní po spoustě stránkách.
  • Miserius
    Pul milionu po mesici? Hry ktery sek azdej bal, jak bude neoptimalizovana? Jen v USA? Zas tak strasny to neni :)
  • Během prvního měsíce od vydání se v Americe prodalo 440 000 kusů hry Max Payne 3 a 400 000 kusů...

    Neni to na poměry Rockstaru trochu fail?
  • Jižní Korea zakáže obchodování s herními předměty, které prý přispělo k mnoha problémům...

    To by se mělo zakázat všude *15*
  • Cahir

    Redakce

    Chystáte recenzi na RPG Game of Thrones?

    Díky.
  • jindra.veliky

    Osm wallpaperů s motivem hry Dishonorerd pro Vaši plochu.

    A nebude nas Bethesda zalovat? *11*
  • Tak tohle je ten bůh ! http://www.youtube.com/watch?v=KXbF3R4gpD4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit