-
Square Enix si zaregistrovalo internetovou doménu finalfantasyviipc.com.
Registrování domény sice nemusí vůbec nic znamenat, ale remake FF 7, tím spis i pro PC, bych si sakra nechal libit :) -
Underrail - alpha gameplay video
Alpha gameplay video indie RPG Underrail (původní název Timelapse Vertigo): http://www.youtube.com/watch?v=KXyCpVbKEKw&feature=player_embedded
Od poslední verze došlo k výraznému posunu, a navíc se boj změnil na plně tahový. Inspirace autora bojovým systémem ToEE přiznána *4* -
to určitě taky *2*
-
UbiSoft má Nintendo a Wii U velmi rádo. Během prvních osmi měsíců, co bude nová konzole na trhu,...
Co jiného od EA čekat, že.. ještě že tu máme kvalitní první díl, kterej nestihli kravaťáci zmršit. -
ale veeeela ľudí poteší :/
-
V Dead Space 3 bude akčnější a neleznete v něm systém krytí a univerzální munici.
Jeden by řekl, že to pár lidí asi nakrkne -
Jo tak todle je ta hra, kterou sem dááávno viděl v GamePage, ale už nikdy sem jí poté neviděl :)
-
No, prodeje LA Noire byly dvojnásobné a to se považovalo téměř za prodejní popadák, tak nevím.
-
Většinou to je neoficiální označení pro "někdy v roce 2013", buď v klidu...
-
The Last of Us
Na wiki i IGN píšou, že to vyjde 31. prosince 2013. To čekání bude hrozný. :/ -
Ou šit.
Zrovna jsem narazil na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=GzVySazMVeY a úplně mě odzbrojilo při představě, že takhle nějak měl vypadat Conviction. Navíc "Coming holidays 2007" lol. Co zbrzdilo vývoj a proč vynechali zarostlého Sama? -
Nerad soudim pro ostatní, je to čistě muj názor, ale po odehrání prvního úseku hry, jsem ji kvapem odinstaloval. Combat systém mi přišel maximálně nudný a nezajímavý a kamera stupidní a otravná. Animace stojej za velký kulový a dabing, kromě prvního úvodního intra, který dabuje herec, co hrál Lorda Varyse (Spidera) v seriálu, stál za ještě kulovější. Občas mi přišlo, že vzali nějaký uklízeče ze studia a dali jim narychlo přečíst nějakej text.
Zkrátka zklamání, který jsem trochu očekával, ale kvůli mojí zálibě v knižním i televizním podání, jsem to prostě vyzkoušet musel. -
Já o ní zatím nic nevím, proto jsem se ptal.
Takže je to špatný? -
To by chtělo ale tu hru dohrát a podle toho, co jsem hru zkoušel, mi to přijde jako dost nadlidskej úkol. Teda pokud máš alespoň trochu herního vkusu.
Přestože mě seriál i knihy velice oslovily, tak hra mi přišla až smrtelně nekvalitní po spoustě stránkách. -
Pul milionu po mesici? Hry ktery sek azdej bal, jak bude neoptimalizovana? Jen v USA? Zas tak strasny to neni :)
-
Během prvního měsíce od vydání se v Americe prodalo 440 000 kusů hry Max Payne 3 a 400 000 kusů...
Neni to na poměry Rockstaru trochu fail? -
Jižní Korea zakáže obchodování s herními předměty, které prý přispělo k mnoha problémům...
To by se mělo zakázat všude *15* -
Redakce
Chystáte recenzi na RPG Game of Thrones?
Díky. -
Osm wallpaperů s motivem hry Dishonorerd pro Vaši plochu.
A nebude nas Bethesda zalovat? *11* -
Tak tohle je ten bůh ! http://www.youtube.com/watch?v=KXbF3R4gpD4