Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nebolo mozne uz v FC1?
  • braveman
    Díky za potvrzení infa o vydání i v Evropě, bleskovka poupravena.
  • braveman
    Co nevidět o tom vyjde článek... *3*
  • The Secret World pro všechny tento víkend

    Tento víkend proběhne poslední beta test MMO The Secret World. Beta je otevřená pro všechny, kteří si zaregistrují účet. Což je logicky zadara. Tak jděte do toho.

    (v=drZ1SWxNYb0)
  • Ve Far Cry 3 se můžete bez zábran dojít podívat tak daleko, kam vaše oko dohlédne.

    Tak to uz by snad mela byt dneska samozrejmost *9*
  • montatatana

    Začátkem listopadu by (minimálně) v Japonsku měla vyjít vylepšená verze úspěšné hry Okami....

    Potvrzeno i pro Evropu, jen jako stazitelnej titul na PSN.
    http://blog.eu.playstation.com/2012/06/20/kami-hd-puts-the-celestial-paintbrush-back-into-players-hands-with-playstation-move/
  • braveman
    Díky za upozornění - doplněno *3*
  • V Dead Space 3 bude akčnější a neleznete v něm systém krytí a univerzální munici.

    aneb jak zkazit hru *9*
  • x_ander

    Doom 3 BGF Edition vyjde pro PS3 a X360 19. října.

    no na PC taky :)
  • Inquisitor
    To asi nebyla narážka na Skyrim co? :D
  • Hmm,takze ono to asi nakonec opravdu bude takove GoW ve vesmiru.Ach jo,uz dvojka byla dost akcni oproti prvnimu dilu,ale jeste se to porad dalo.
    Cim vice info o tretim dile je,tim vice se obavam.
  • Hairy_Ass
    Emperor Lojza a Archmage Lotrando mě tady dostali. *15*

    Obecně celá první kapitola by se měla někam zarámovat! *1* *1*
  • Hairy_Ass
    Super, jen mi nejde do hlavy, proč tam je jen v angličtině, když Vávra v posledním podcastu tvrdil, že je v češtině již napsaný. *4*

    Edit: Tak už to tam vrazil taky v češtině. Beru tedy zpět. *4*
  • Cahir
    "Krutor" mě zničil. *1* Ještě tam chyběl Destruktor.
  • Dalším titulem herní série Valkyria Chronicles bude prohlížečová karetní hra s názvem Valkyria Chronicles Duel.

    Tak nám zabili další dobrý titul a je to škodo protože Valkyria Chronicles byla perla která se zapsala do srdce každého kdo si k ní našel cestu...tahle zprava mě fakt vzala náladu. Hlavně že máme další díl Call of Duty...
  • Milda8

    Nový blog Warhorse Studios

    http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_011
  • Osmnáct her na Originu razantně zlevnilo! Za 5€ (= 125Kč) získáte např. Dragon Age: Origins,...

    Zejo :D Ale asi nejsem sam kdo si pocka na Steam radeji *4*
  • Osmnáct her na Originu razantně zlevnilo! Za 5€ (= 125Kč) získáte např. Dragon Age: Origins,...

    Vedle mají nadpis jak z Blesku.Prý:Masivní slevy. *1* *1*
  • Osmnáct her na Originu razantně zlevnilo! Za 5€ (= 125Kč) získáte např. Dragon Age: Origins,...

    Nerikal nahodu nekdo z EA, ze jsou tyhle slevy proti samotnym vyvojarum?:-)
  • Square Enix si zaregistrovalo internetovou doménu finalfantasyviipc.com.

    Taky bych nad tím neohrnul nos, dokonce bych byl rád i za další díly final fantasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit