Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81

    Opravdu chcete realistické videohry?

    http://tinyurl.com/y7nqp94
  • Ty jsi taková p*ča to svět neviděl.
  • braveman
    To jsem mimořádně nepsal já, hlavně po mne nechtěj, abych to na Petra prásknul *3*
  • Anglický reprezentační brankář Joe Hart si na mistrovství Evropy přivezl kufřík se zabudovanou...

    Tak hlavně, že to tvoje dvojnásobné "že" hraje stylisticky tak jak má...
  • Anglický reprezentační brankář Joe Hart si na mistrovství Evropy přivezl kufřík se zabudovanou...

    Vidím správně ? Kufřík .... ?:DDDDD
  • GlaDOS
    Což se dá aplikovat nejen na sérii Halo *4*
  • Cosi

    Češti fotbaloví reprezentantni se sice rozpravě o hrách statečně brání, ale Mikolášovi přesto...

    Prosím upravit slovosled. podlehnout. Bleskaři, že ty si slavil úspěch u bakalářské zkoušky, že? *3*
  • Trol.diskuzni

    Síť korejských internetových kaváren žaluje Blizzard - kvůli nedostupnosti serverů hry Diablo III ji unikly zisky.

    Hups, penízky nebudou, Blizzárdku za*raný. *5* *5* *5*
  • Cahir
    Bale je největší tvrďák *1* http://www.youtube.com/watch?v=0auwpvAU2YA
  • DangerousDave
    súhlas, aj Lundgren v Expendables bol 10x väčší badass ako Clooney ... Ale radšej Bale ako Eckhart.
  • Cahir
    Ještě James Purefoy je dobrej, ten by se na něj hodil.
  • Cahir
    Bohužel, bejvávalo...

    Byl cool V Od soumraku do úsvitu a ještě v Peacemakerovi. Od Dannyho parťáků se ale nemůžu zbavit dojmu, že na pořádnou dynamickou akci už nemá a působil by směšně.
  • janchor
    Je fakt, že nikdy nehrál nic extra "kinetickýho", když nepočítám Batmana (a toho radši nepočítám nezávisle na Clooneym) a Peacemakera, kterýho jsem ale neviděl.
  • Vrook
    Jasný, tady je "badass", ale má to prostě komediální nádech a hlavně - tohle bylo před nějakejma 15ti lety. Dneska je Clooney prostě takovej ten oblíbenec žen ve středním věku, kterej se vyjímá v komediích a dramatech přesně pro tuhle cílovou skupinu. Neřikám, že je to špatnej herec, ale nikdo mě nepřesvědčí, že je to správná volba pro roli Sama Fishera.
  • rancor1223
    V BF3 taky *1*
  • rancor1223
    Yep, pořád...
  • janchor
    Skutečně nulová? http://youtu.be/V8K5d3pEUl8?t=36s
  • Vrook
    Clooneyho badassness je naprosto nulová, až záporná možná. Působí jako takovej milej pán v pokročilym věku a jediný, co ho se Samem Fisherem spojuje, jsou šediny. Sam Fisher je mnohem větší badass a ani rysy obličeje nemá podobný.
    Guy Pearce by se tam hodil, samozřejmě s větší prací maskérů, ale to až soudě podle toho, jak vypadal v jeho posledních filmech, kdy už nemá tak vyzáblej vzhled.
    Johna Barrowmana moc neznám, každopádně co jsem na něj teď tak koukal, tak se mi tam nehodí, ale neviděl jsem ho hrát.
    Muj favorit je stále Aaron Eckhart, ale to by si musel po nějakejch 15ti letech nechat předělat účes, což se mi u něj zdá dost nepravděpodobný. Srsly, nevzpomenu si na film, kde by měl jiný vlasy než vždycky. Každopádně ksicht na Fishera má jako vyšitej a hrát umí taky skvěle.
  • Naopak,myslím,že George by se tam parádně hodil,i když Fassbender je taky dobrý.Guy Pearce ale fakt ne.
    Mohl by tam být ale taky někdo ne moc známý,jako např.John Barrowman,i když u toho spíš doufám,že převezme roli Bonda po Craigovi.
  • Vrook
    Jestli myslíš pro roli Sama Fishera, tak se vůbec nehodí. To už se tam víc hodí třeba Michael Fassbender, nebo klidně Hugh Jackman. Možná i Guy Pearce, když už poslední dobou nemá tak propadlý tváře. Ale Clooney nikoliv.

    EDIT: Teď mě napadl ještě Aaron Eckhart a to je asi na roli Fishera muj favorit. Seděl by tam geniálně.

    EDIT2: A nebo Gerard Butler, ale to bych to tady mohl editovat ještě hodně dlouho. S*ru na to. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit