Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co žes na tom letos hrál? Pochlub se :)
  • Vždyt už i z Warhammeru je DOTA. Na co tu máme Titan X, když tam vychází jenom kreslené nesmysly. Popravdě to co říkal Olejník včera u Retra je prostě pravda, nevyplatí se rvát peníze do PC, když pak nakonec hraješ na konzoli...
  • Veskoslav
    Pc je mrtvé....Jestli chceš trotlit, dělej to méně kreténsky.
  • Veskoslav
    Kotor
  • mám původní a neplánuji upragade, ale pokud nemáš žádnou, kup rovnou Pročko, je nesmysl kupovat něco jiného než Pročko.
  • Jakou hru byste doporučili, když by v ní měla být volba hrát za dobro nebo zlo a je v ní vidět jak se hlavní postava vyvíjí z nicky na někoho mocného?
  • Tilwaen
    Pak má mít člověk nějaké jistoty na tomhle světě, když už i Draken klíče dává a nebere.
  • skaven
    a predstav si, ze do dvoch rokov najneskor je tu PS5 - ryzen+vega. a kolotoc sa zacne odznova *2*
  • Jack1947

    Mérika

    http://www.gamezup.com/ten-video-games-that-ruined-peoples-lives

    Docela drsné, některé ty smrti lol ( mám pocit že tam chybí například ty z devadesátek - ale jinak síla). Já si řikám že jsem hráč lol když už asi po 5hodinách, jsem unavenej ( teda u online her většinou) *1*
  • Jack1947
    Ty vlájící vlasy to má symbolizovat zuřivost? *7*

    Jinak aby se ten gameplay plný akrobacie a sekání bičíkem zachvíly neomrzel ( jestli to má bejt jediná zbran teda).
  • Jack1947
    Tak Draken už hodně sebral je načase aby taky něco dal, chlapec jeden mazuatej-ušatej *4*
  • Jack1947
    Jen kvůli Vr a vyššímu rozlišení jinak nee stačí PS4.
  • MartinStary

    Darksides III - prezentují první Gameplay

    Darksiders III s Fury jako jezdcem se drží stylizovaného zasazení předchozích dílo a hratelnost inovuje v minia-turistických krůčkách v lepším grafickém kabátku než remasrtery, ale jedná se o pre-alfu. Game play zde - https://www.youtube.com/watch?v=pk_D2NSdOvA
  • Ta už dávno odpočívá . Jinak co asi tak kromě proma a remaku čekat ? Původně jsem do toho chtěl jít už kvůli muzice ..ale ta cena za předprodej mne spolehlivě osprchovala .....
  • Vzhledem k tomu , že výkon PRO verze je jen o trošku vyšší a všechny hry musí Sony optimalizovat na všechny verze ..... Trváš na někdy i 60 Hz obrazu ? Myslíš si že 4K je to bez čeho neusneš ?
    Sice to budou opět jen mámení a toužebná přání ... ale pokud máš zbytečné finance a velké ego konzolového plejboje máš tu možnost si připlatit ;)
    PS: Horizont je na PS Store aktuálně s 27% slevou ...
  • ucho
    PS4 mám a chystám se časem upgradovat na PS4 Pro. víceméně čekám na nějakou zajímavější nabídku. vlastně dlouho ji prodávali samostatně. teď už je k sehnání s Horizon: Zero Down. osobně si stále vystačím s PS4, tak nikam nespěchám, ale kdybych neměl žádnou, tak jdu do PRO verze.
    věřím, že je to složité rozhodování, protože ta slim verze je teď za směšný peníze, ale Sony teď u nás nabízí PS4 Pro s Horizonem za 10400,- což je taky fajn.
  • Má smysl kupovat PS4PRO?

    Chci si konečně koupit PS4 a pořád se nemohu rozhodnout mezi slimkou a PRO verzí, která je na tom HW o něco lépe, ale také samozřejmě o něco dražší.

    Co vy, vystačili jste si s původní verzí anebo jste upgradovali/koupili rovnou PRO?
  • langustyn

    Quake Champions Beta

    Tři klíče do bety Quake Champions... berte jen pokud to opravdu budete hrát a dejte ostatním vědět kterej jste použili... enjoy :)
    HGG2-G99E-E6CC-7G6U-U77D
    FGA3-X47K-D2KH-7X6Q-Y72G
    ABF3-K68R-F6PB-7N4D-U46B
    http://bethesdasoftworks.cmail19.com/t/i-l-uhkdijd-qtdtlklkt-y/
  • ringmancz

    Studio Sony XDev Europe odhalí v následujících týdnech několik Wipeout překvapení.

    všichni víme, že bleskař na tom se psaním není nejlíp, ale jak mohla projít tady taková hrůza? rip češtino
  • MickeyMutant

    2D Doom, jak mnozí krvavý akční titul Butcher přezdívají, vyjde na PS4 a Xbox One za týden.

    Z toho se konzolisti s ovladačema pos... Nedokážu si s nima představit to extrémně rychlé a přesné zaměřování, které hra vyžaduje. Autoaim? I kdyby, ten stejně nepomůže v situaci, kdy musíte střílet v bleskové kadenci do všech stran. I na myši je Butcher těžkej jako prase. Good luck, nebo spíš Dobry traf, jak by příhodně popřáli Poláci, co hru vydali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit