-
no, 400k $ za 24h asi nezvladnu
-
Skyrim Theme
Povedená adaptace Skyrim Theme (by Peter Hollens & Lindsey Stirling) -
Do konce Kickstarter projektu Wasteland 2 zbývá 24 hodin. Pokud přispějete alespoň 30$, získáte...
...a kdyz se dostanou na 3M tak bude modkit. -
Úspěšně jsem s tím celou dobu bojoval, ale když jsem viděl tenhle art
http://wasteland.inxile-entertainment.com/images/press/wl2S-1680x1050.jpg
, tak už to dál nešlo a holt jsem jim do kasičky taky musel to pětikilo přihodit. -
Dalším nově rozjetým Kickstarter projektem, který si zaslouží pozornost, je akční Police Warfare....
poslední možnost -
Kickstarter fenomén se rozšířuje i na hardware. Evolution Controller chce např. vytvořit gamepad,...
Určitě by stálo za bleskovku, že zbývá posledních 24 hodin do konce kickstarter projektu Wasteland 2 a tím pádem máte možnost za pouhých 30$ dostat - 2 digitální kopie, digitální soundtrack a novelu z tohoto světa napsanou Chrisem Avellonem. -
...člověk nikdy předem neví, co od japonských spotřebitelů čekat :)
-
Kickstarter fenomén se rozšířuje i na hardware. Evolution Controller chce např. vytvořit gamepad,...
Kdyby nevypadal tak hnusne, neergonomicky a neprakticky, tak bych jim i prispel... hodil by se. -
Human Head zvažují pokračování akční hry Rune.
Už bylo na čase. Dlouho tu nebyla pořádná severská řežba... -
Adventura Journey se nečekaně dobře prodává i na japonském PSN.
Doufám, že to myslíte s tím "nečekaně" ironicky. *7* -
I když Vám EA v Origin zabanuje účet, můžete hrát zakoupené hry alespoň v singleplayeru.
A když budou zákazníci příště pyskovat na EA fórech, tak už prý nebudou rituálně lámáni v kole a čtvrceni koňským spřežením, ale jen jim pro výstrahu vyříznou jazyk. Pokrok nezastavíš. -
Boxart Dragon’s Dogma potvrzuje datum dostupnosti demoverze Resident Evil 6 - 3. července vyjde na...
Ta nálepka je tam jako pěst na oko.
Jo, možná to pomůže prodejům, ale já bych radši hezkou krabičku. -
Mark Crowe a Scott Murphy, dva vývojáři legendárního Space Quest, jsou opět na scéně a chystají...
jsem zhuleny? to se mi snad zda? ....ted jsem dokonce zjistil, ze Gary Owens bude delat vypravece. omluvte me, jdu si zazit mensi nerdgasm. -
LOTRO slaví 5 let
Lord of the Rings Online začíná od zítřka slavit 5leté výročí. Hráči, kteří se od 15.-30.4. lognou do hry, dostanou různé dárečky podle toho, jak dlouho mají account: http://www.lotro.com/gameinfo/1894 -
Původně jsi nemohl.
Dostal jsi banán a konec. -
I když Vám EA v Origin zabanuje účet, můžete hrát zakoupené hry alespoň v singleplayeru.
No vsak aby ne -
A určitě nevadí že ty kabely šli na Xboxu?Ten kabel byl myslim v balení Xboxu.
Jenom se chci ujistit.Konzoli jsem dnes půjčil(vážně) s tím že tam asi nepude(na naší CRT taky nejde) ale ať to zkusí.Právě že kdyby byli blbý kabely tak bych je ještě dnes objednal a co nejdřív předal. -
...
Jak říkáš, známý měl podobný problém a vyřešili jsme to vyresetováním konzole. -
Kabely budou asi v pohode, bude to chtit pouzit specialni PS3 fintu. Konzole sama nejak nechape, na cem ma zobrazovat a pri prechodu z HDMI na SCART (nebo naopak) je potreba zobrazovadlo jakoby vyresetovat. ;) Proste stiskni a na par vterin podrz zapinatko primo na konzoli, zapipa, resetne se a melo by to byt OK.
-
Poprvé jsem zapojil PS3 k mé FullHD TV přes HDMI kabel.Ale teď bych potřeboval připojit PS3 k CRT televizi,která má SCART a takový ty tři barevný díry.Nějak jsem to přes ty barevní díry zapojil ale nejde to-PS3 je zapnutá ale na TV neni obraz.Stejný kabely jsem dřív použil pro Xbox a ten šel,PS3 nejde.Co s tim?Jaký kabely mam použít?Asi by bylo nejlepší poslat odkaz,v kabelech se nevyznam...