Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta

    Torchlight II - nový pet

    http://www.youtube.com/watch?v=CbWcDSa6gps
    Hell yeah *15*
  • Mám takový dojem že "From Ashes" má již zaregistrovaný Bioware jakožto dlc do Mass Effect 3.
  • Na GoGu je Freespace 2 za $3, no nekupte to, piloti.
  • Ono je trochu rozdil mezi "tuhosti" nepratel a mezi inteligenci neprateli.
    Udelat AI,ktera te trefi na vzdalenost 2km pri vyskoku ,neni problem.
    Problem je vytvorit AI ,ktera bude aspon trochu imitovat inteligentni smyslejici bytost a ne slepici na strelnici.
  • nový patch pro minecraft prý přidají i koule

    http://pc.hrej.cz/clanky/mojang-xxr-4008/
  • GlaDOS
    Není problém vytvořit opravdu tuhé nepřátele. Je problém je vytvořit dostatečně hloupé na to, aby připomínali lidi.
  • Modely některých tanků z Command & Conquer Tiberium Alliances od EA jako by z oka vypadly těm z...

    Takze EA se snazi zdimat penize i z prace jinych - zazalovat je a vytriskat z nich maximum, to je sprosty okopirovani, ani se nesnazili nic menit..
  • MrSanta
    No simulovat nějakého ňoumu, který neumí hrát zas takový problém asi nebude *15*
  • Sony si zaregistrovalo ochrannou známku "From Ashes".

    tak Ubi má From Dust tak co jim zbylo :))
  • Umělá inteligence v Resident Evil 6 prý bude tak dobrá, že nerozeznáte, jestli je Váš týmový...

    To jsou klasické PR keci, tomu snad nemůže nikdo věřit. Kdyby se jim to opravdu povedlo, tak mají nominaci na Nobelovku.
  • kostejnesmrtelny
    Neříkal jsem nic o férovosti. Říkal jsem, že podle fóra diablofans.com chodí pozvánky i do EU regionu... *7*
  • Inquisitor

    Umělá inteligence v Resident Evil 6 prý bude tak dobrá, že nerozeznáte, jestli je Váš týmový...

    Tak tomu neuvěřim dokuď to neuvidim.
  • Ano, jeden nebo dva lidi versus ten zbytek, to je na urovni chyby systemu. Na oficialnich EU forech zatim nic. A i kdyby to bylo dejme tomu cele jedno procento *7* (2750 abych to zjednodusil) pro EU, tak je to stale do nefer.
  • Blizzard rozeslalo skrze Battle.net 275 tisíc nových beta klíču pro přístup do hry Diablo III.

    zdravím, kdyby se někdo chtěl bety "zbavit" za rozumnou cenu, tak dejte vědět 731528046
  • ucho
    ano, pozvánky chodí i do EU...
  • Blizzard rozeslalo skrze Battle.net 275 tisíc nových beta klíču pro přístup do hry Diablo III.

    Moc neverim lidem co rikaji, ze si to nekoupit, protoze je blizzard nastval.
  • kostejnesmrtelny

    Blizzard rozeslalo skrze Battle.net 275 tisíc nových beta klíču pro přístup do hry Diablo III.

    Soudě podle komentářů na diablofans.com chodí pozvánky i do EU regionu.
  • XXDarthVaderXX

    :-/

    jj ať jdou s tímhle do pédele, kupovat to prostě nebudu, dokud si to nezkusím a s jejich tempem bude demo rok po vydání *13*
  • Blizzard rozeslalo skrze Battle.net 275 tisíc nových beta klíču pro přístup do hry Diablo III.

    Najs. Škoda, že jen v Americe.
  • Prinosny prispevok do diskusie....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit