-
To rád slyším.:) Pan Santa už je v kobce?:) -
Insanely Twisted Shadow Planet
Ucho, jaký máš na to názor, prosím? *7* -
moje pěněženka je připravena :D
-
Nech si robia co chcu narazam na to ze naco rozdeluju hru na 2 casti?
-
Legend of Grimrock
Tak dungeoňáci jdem na to, právě se Legend of Grimrock objevil na Steamu. -
len to ze vytvorili uplne inu hru, ktora nenadvazovala na C1, ked 1 koncila niekde pri Japonsku ci Korei, preco a ako! logicky bol dovod robit invaziu alienov v NY?
a o tom ze alieni boli uplne ini ako v 1 a hlavni hrdinovia z 1 boli spomenuti mozno v 5 min...etc -
Scany z neměckého časopisu o PC verzi Dark Souls
Najdete je v tomto 4chan tématu -> bacha, může to rychle udělat 404 a pak si to budete muset najít v archivu.
https://boards.4chan.org/v/res/135629116
Scany jsou logicky neměcky, ale jeden týpek je tam postupně překládá do angličtiny.
Jo a vypadá to, že na první straně se píše, že PC verze nebude mít vylepšenou grafiku a že nepůjde změnit nastavení kláves.
Pokud je to pravda (nějaký německy mluvící nechť potvrdí či vyvrátí), unesete to, PC hráči?
Edit: Jestli tady už něco takového je, tak má chyba... -
I dont know
Cítim, že vačšine PC komunity tento titul nebude stáť ani za stiahnutie *2* -
Resurgence Pack pro Mass Effect 3 si již zdarma můžete stáhnout z PSN, XBL i Origin.
Sice u Crysis 2 bylo toho prostoru méně, ale většinou jsi šel kousek tunelem dostal jsi se do rozlehlého prostředí např. náměstí a tam jsi měl vždy víc možností průchodu jako třeba Deus Ex. Já jsem spíš chtěl vědět co myslel tím WTF momentem na začátku. -
Ja v tom vidim spis vypocitavost,nez logiku.
Na to,aby mi nejaka herni spolecnost lezela v zaludku,by se museli snazit trochu vic.
A co se samotnych DLC tyce,tak kupuji jen vyjimecne,kdyz mam pocit,ze to za ty penize opravdu stoji.
To mi ovsem nebrani v tom,obcas vyjadrit svuj nazor na tyhle praktiky,i kdyz tim nic nezmenim.
Od toho tu diskuse koneckoncu snad jsou ne. -
já to neobhajuji, pouze říkám, že v tom jistá logika je... ;)
samozřejmě to mohou vydat zadarmo, ale takto mají v rukou něco, čím zase třeba nalákají někoho na ten předprodej. tohle je jejich věc. na tobě je zase jestli jim peníze dáš nebo nedáš. pokud se ti jejich chování nelíbí, ignoruj je a finančně podpoř ty, koho chování ti vyhovuje... já pořád žasnu, jak furt někomu leží některé společnosti v žaludku a kolik zbytečné nenávisti je mezi lidmi... -
Pak je ale otazka,proc dany prvek nemuze byt pribalen k samotne hre,kdyz uz je to v dobe vydani hotove?
Obhajuj si to jak chces,ale vydavat DLC v den vydani je vycuranost a nic jineho.
Ja jen zasnu nad tim,jak roste drzost vydavatelu a kolik se najde hracu,kteri jim za to jeste tleskaji.
Zlata era plnohodnotnych datadisku. -
Asi ma na mysli fakt,ze dvojka crysis mela mnohem vice spolecneho s tunelovym a preskriptovanym CoD,nez prave s prvnim crysis.
Prvni crysis sice taky byl viceneme tunel,ale pomerne rozlehly tunel,davajici hraci urcitou volnost a urcitou svobodu ve stylu hrani. -
Jasné...
-
Resident Evil 6 dohrajete za všechny tři postavy až po nějakých 30 hodinách.
*8* *8* Čtu dobře???? *14* -
Pokud si předobjednáte Max Payne 3 na STEAMu, získáte zdarma první a druhý díl této herní série...
Tak, tak.. Já sem si jednu dobu kupoval jednu hru za druhou hned jak vyšly, že se mi jich nakupilo tolik, že z toho nemám skoro nic odehraného. Třeba Mass Effect 2 sem koupil za tuším 1100,- a mám odehráno tak 5 hodin a teď stojí pár šušňů. Takže sem se zařekl, že nic po vydání za full cenu už kupovat nebudu, dokud nedohraju to, co mám nasysleno. I když Max Payne 3 vypadá dobře, musím odolat :-) -
vývoj hry je zajímavá záležitost. do vydání zbývá skoro dva měsíce a lidé si nejspíš myslí, že teď všichni v týmu makají jako šroubky. jenže ne, spousta lidí nemá v této fázi co dělat a už dělá na jiném projektu nebo se využijou zdroje na ono DLC... samozřejmě na hráče to působí zvláštně, ale z hlediska vývoje to jakousi logiku má... holt se to vyplatí a je to efektivní: lépe se využijí lidé, vydělá se víc peněz a hráči budou mít další obsah navíc... (samozřejmě za předpokladu, že to ti nahoře dobře kočírujou :) )
-
Pokud si předobjednáte Max Payne 3 na STEAMu, získáte zdarma první a druhý díl této herní série...
no hura prve dlc uz je hotove este to ani nevyslo dalsie 3 vyjdu po vidani hry *7* *7* *7* -
Nebo ovce přeci. Nedočkavci. Syslitelé. Hydioti.
-
má pravdu, předsedo! *1* ostatně jako vždy a proto máme naše Ucho rádi