-
Jen pro jistotu:
Jeho profil na twitteru: "Obviously this isn't the real Peter Molyneux, just a twisted parody based on the legendary British Game Designer" -
Peter Molydeux uvažuje o hře, ve které by cílem soubojů bylo zabránit další cut scéně: http://twitter.com/#!/PeterMolydeux/status/188747701914050560
a ve které by ženy byly ceněny pro svůj mozek: http://twitter.com/#!/PeterMolydeux/status/188793288894066689 -
Baldur
http://www.neogamr.net/news/beamdogs-trent-oster-talks-about-baldurs-gate-enhanced-edition
pokec o tom, co mozme ocakavat v BGenhanced edition *5* -
Stačí když vás může dočasně oslepit pohled do slunce
No pokud to nebude v pohledu první osoby .... mluvíme tu snad o hře co staví na realističnosti . -
:-)
A co dělaj děti ve školce? Hrajou, a co dělaj děti tady? :-D -
sis dnes nevzal prášky viď? nemluvil jsem o své matce. Si asi myslíš jak si mě hustě setřel, ale takovýhle argumenty maj děti ve školce víš ? :)
-
Tak s tím HL2 v porovnání s ME3 bych to zase nepřeháněl...
-
assassins creed 3
tak až do teď sem měl rád sérii assassins creed,ale po tom co se objevily ty nové screeny to přestávám mít rád a řekl bych že nebudu jedinej... -
Tak animace ve vsech stalker hrach nikdy za moc nestaly.Nastesti to hra dokazala vynahradit v jinych oblastech.
Na druhou stranu,kdyz se podivas na spousty dnesnich Ackovych her s obrovskym rozpoctem,tak tam ty animace kolikrat nejsou o moc lepsi.
Treba takovy ME3 animacema zrovna neoslnuje ve srovnani s jinými AAA hrami.
Takovy dnes uz ponekud obstarozni HL2 strci oblicejove animace v ME3(a plno dalsich) hrave do kapsy. -
Oni tam bojují stovky vojáků a on se tam "nenápadně" plíží
-
Koho zajímá tvá fotka. *11*
-
je to fuj
-
ale jake ?
-
To jsou screenshoty. http://img2.ranker.com/list_img/3903/310102/full/the-absolute-best-of-the-anti-joke-chicken-meme.jpg?version=1320176212000
-
Můj bože co to je ?
http://doupe.zive.cz/doupecz/podivejte-se-na-ctyri-nove-screenshoty-z-assassins-creed-iii/sc-108-a-143297#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed
Můj bože co to je ? *8* -
Přát někomu smrt kvůli psaní příspěvků v diskuzích?
Vážně? *10* *7*
Pokud vážně, tak ti doporučuju, aby jsi šel na psychologickou evaluaci. Máš nějak pokřivené vnímání hodnoty lidského života. -
Neboj jednoho dne se nám poštěstí a srazí ho autobus. *3*
-
Vážně?
V diskuzi pod oznámení toho PC portu se strhlo velký drama i beze mě... takže tak horký to nebude, náhodný někdo. *3* -
X360 verze The Witcher 2 (Zaklínač 2) si ukousne z pevného disku konzole 15.4 GB.
Ach, jaký tu byl klid... -
Sakra s tím, člověk je tři dny bez netu a mezitím oznámí Dark Souls na PC.
Hurááááááááááááááááááááááááááááááá