Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pro jistotu:
    Jeho profil na twitteru: "Obviously this isn't the real Peter Molyneux, just a twisted parody based on the legendary British Game Designer"
  • MickeyMutant
    Peter Molydeux uvažuje o hře, ve které by cílem soubojů bylo zabránit další cut scéně: http://twitter.com/#!/PeterMolydeux/status/188747701914050560
    a ve které by ženy byly ceněny pro svůj mozek: http://twitter.com/#!/PeterMolydeux/status/188793288894066689
  • Baldur

    http://www.neogamr.net/news/beamdogs-trent-oster-talks-about-baldurs-gate-enhanced-edition
    pokec o tom, co mozme ocakavat v BGenhanced edition *5*
  • Stačí když vás může dočasně oslepit pohled do slunce

    No pokud to nebude v pohledu první osoby .... mluvíme tu snad o hře co staví na realističnosti .
  • :-)

    A co dělaj děti ve školce? Hrajou, a co dělaj děti tady? :-D
  • sis dnes nevzal prášky viď? nemluvil jsem o své matce. Si asi myslíš jak si mě hustě setřel, ale takovýhle argumenty maj děti ve školce víš ? :)
  • Cahir
    Tak s tím HL2 v porovnání s ME3 bych to zase nepřeháněl...
  • assassins creed 3

    tak až do teď sem měl rád sérii assassins creed,ale po tom co se objevily ty nové screeny to přestávám mít rád a řekl bych že nebudu jedinej...
  • Tak animace ve vsech stalker hrach nikdy za moc nestaly.Nastesti to hra dokazala vynahradit v jinych oblastech.
    Na druhou stranu,kdyz se podivas na spousty dnesnich Ackovych her s obrovskym rozpoctem,tak tam ty animace kolikrat nejsou o moc lepsi.
    Treba takovy ME3 animacema zrovna neoslnuje ve srovnani s jinými AAA hrami.
    Takovy dnes uz ponekud obstarozni HL2 strci oblicejove animace v ME3(a plno dalsich) hrave do kapsy.
  • Oni tam bojují stovky vojáků a on se tam "nenápadně" plíží
  • Koho zajímá tvá fotka. *11*
  • je to fuj
  • ale jake ?
  • Amylee.Anderson
    To jsou screenshoty. http://img2.ranker.com/list_img/3903/310102/full/the-absolute-best-of-the-anti-joke-chicken-meme.jpg?version=1320176212000
  • Můj bože co to je ?

    http://doupe.zive.cz/doupecz/podivejte-se-na-ctyri-nove-screenshoty-z-assassins-creed-iii/sc-108-a-143297#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed

    Můj bože co to je ? *8*
  • Ringwraith
    Přát někomu smrt kvůli psaní příspěvků v diskuzích?

    Vážně? *10* *7*

    Pokud vážně, tak ti doporučuju, aby jsi šel na psychologickou evaluaci. Máš nějak pokřivené vnímání hodnoty lidského života.
  • Neboj jednoho dne se nám poštěstí a srazí ho autobus. *3*
  • Ringwraith
    Vážně?

    V diskuzi pod oznámení toho PC portu se strhlo velký drama i beze mě... takže tak horký to nebude, náhodný někdo. *3*
  • X360 verze The Witcher 2 (Zaklínač 2) si ukousne z pevného disku konzole 15.4 GB.

    Ach, jaký tu byl klid...
  • Ringwraith
    Sakra s tím, člověk je tři dny bez netu a mezitím oznámí Dark Souls na PC.

    Hurááááááááááááááááááááááááááááááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit