-
no až tak úchvatné zase nie sú ... znovu su tam problémy s určitou zotrvačnosťou pohybou, zrýchlením, náväznosťou jednotlivých animácií atď. Ale v rámci možnosti ok. -
stalker 2
wow Keanu díky za odkaz....stalker hry zbožňuju a na s. 2 se těším úplně hrozným způsobem :-)....tyhle animace vypadají úchvatně a ten upír je super :-) -
Stalker 2
Tvůrci Stalkera 2 vypustily do světa pár ukázek animací :) http://vimeo.com/39690265 -
Hmm, smutné je, že vojáčci už v Napoleon TW vypadali líp než ti na screenshotech, ale třeba to je tou ranou verzí hry. *4*
-
Screeny z AC3
http://www.zing.cz/novinky/10968/ctyri-in-game-obrazky-z-assassin-s-creed-3 -
Taky jsem málem chcípnul *15* To psal určitě Lewis!
-
Chudák, nemá vlastní hlas, někdo jinej ho dabuje *1*
-
Risen 2 na Greenmangaming
Nevím zda li to už někde bylo ale je to dobrý návrh na bleskovku, na Greenmangaming je akce Digital Download Festival, během této akce je možní si před objednat Risen 2 s 20% slevou, stačí to do voucheru zadat PROMO-FESTI-VAL20 -
Ale takhle bys o své matce mluvit neměl. *5*
-
jo s tim NATem sem mel uplne to same u GTA IV dost me to nastvalo pripojit s emi podarilo asi jen jednou a byli tma dva lidi hrat s prateli sem nemohl chtelo by to yvresit jinak no a hlavne ne pres Live...
-
Já chci celou hru :D
-
Trailer na The Elder Scrolls V: Skyrim v Minecraft grafice.
těžko to nazvat grafika, nicméně pěkně hnusný a blbý -
Dabér Nolana Northa z herní série Uncharted je unesen z dema Max Payne 3.
Ja chci DEMO!!!!! :((( -
Dabér Nolana Northa z herní série Uncharted je unesen z dema Max Payne 3.
Dabér Nolana Northa...já umřu. *1* -
Vypada to fakt hezky, euphoria z toho (alespon pro me) udela o radu lepsi hru a urcite to probehnu nekolikrat. ja jen doufam, ze kdyz tady vydavaji video na kazdou zbran atd, ze pak singl clovek neprobehne za 5 hodin... Multiplayer mi tutove zase nepujde, jako Red Dead Redemption, GTA IV a AC:B/R , spatny NAT nastaveni, či co (hodiny sraního s tim, prisel i technik a nastavil to ze to pry musi jit a neslo). Asi udelam petici za klasicke servery ... *13*
-
Max Payne 3
http://youtu.be/E1DVPOiUVJQ
Tady už některé záběry vypadají i docela MaxPaynovsky... + euphoria engine, pro mně tak jako tak docela tahák... -
Conan O'brien ve své show představil Call of Duty: Teenage Girl Edition, All White Guy NBA Live, World...
porad lepsi nez Black Ops *6* -
Dojemné video z prostředí Battlefield 3.
*6* Hezky si přeložil top koment u toho videa, originál v angličtině ale postačí. -
Lens flare. Asi to má dodat na filmovosti...
-
Dojemné video z prostředí Battlefield 3.
Až jsem se málem rozplakal. Zratil sem zbytečně 3 minuty života timhle....