Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crossover 3DS hra vývojářských studií Capcom, Sega a Namco Bandai dostane název Project Cross...

    Můžet to prosím trochu více rozvést?
  • ucho

    Pokud si předobjednáte Max Payne 3 na STEAMu, získáte zdarma první a druhý díl této herní série...

    koupit si v předprodeji hru za 50 eur může jen člověk, který neví, co s penězi :)
  • Jazz
    Bič more, please *16*
  • V EA Origin se na krátkou chvíli objevilo Crysis 3. Crytek již dříve slíbil, že brzy oznámí...

    supeer, dalsia koridorovka od ea, dufam ze takisto ako 2jka zacne s wtf zaciatkom(popretie celeho universa jednotky v 2jke)

    edit: samozrejme vsetci co davate - tvrdite ze 2jka nebola koridorova, a wtf zaciatok som si vymyslel *1*
  • jj kazdy obhajuje svoju investiciu do zabavy...ale pc hranie je aj tak lepsie :D
  • Miserius

    X360 a PS3 demoverze Sniper Elite V2 je již na síti. PC hráči se jí dočkají později, ještě...

    Suprrrrr
  • Co nás čeká a nemine v nejnovější (11.4.2012) aktualizaci PS Store?

    hele mě nic :))
  • Ringwraith

    Kus historie

    Heh, tak jsem při procházení 4chanu narazil na toto:
    http://groups.google.com/group/rec.games.video/browse_thread/thread/20a424131aa87d20/8e3a43d51ba0a8ad?lnknum=4&pli=1
    http://groups.google.com/group/rec.games.video/browse_thread/thread/ade1349d3bac2ee6/36b6d2774aa8f6e1#36b6d2774aa8f6e1

    O čempak asi hráči diskutovali před 23 lety?

    #podívejte se sami#

    Heh, něco se asi nikdy nezmění.
  • ucho

    Insanely Twisted Shadow Planet

    právě vyšlo na steamu...
  • Hairy_Ass
    Nevím, mělo by to být v minimálních požadavcích na "HW". *3*
  • Chces snad rict,ze mimika postav je v ME 3 lepsi?
  • GTA IV

    Na green man gaming probíhá akce na GTA IV za pouhých 98 korun
  • Ringwraith
    Pokračování:
    Každopádně obecně herní marketing, manipulace beřejným míněním a PR praktiky stojí za přemýšlení a dle mého názoru i za články...

    Další zajímavé čtení:
    http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/04/ea-is-the-worst-company-in-america-now-what/
    http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/05/ea-shrugs-off-worst-company-in-america-title/
    Všechno od: http://blogs.forbes.com/erikkain/
    Horká novinka: http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/10/ea-anti-boycott-petition-flooded-by-spambots/

    No... ke čtení to doporučuji každému, kdo se o hry zajímá a jsou pro něj víc než jen zábava.
  • Ringwraith

    Jmění EA klesá

    http://www.dailyfinance.com/2012/04/10/how-low-will-ea-go/

    Jinak možná by stály věci kolem EA za článek. O tom jak vyhráli Zlaté lejno, jak se snaží ukázat se jako oběť homofobů, a dalších PR praktikách. Není to vyloženě o hrách, ale své čtenáře by si to jistě našlo.

    V poslední době se této problematice věnuje pár lidí na Forbesu...
    http://www.forbes.com/sites/davidthier/2012/04/05/ea-is-the-target-of-an-anti-gay-letter-writing-campaign/
    The timing of the report does seem a little felicitous. It looks a bit like EA reminding people of their positive stance on homosexuality in videogames as a way of shoring up their abysmal reputation that culminated in being voted the worst company in America on Consumerist yesterday.

    A věci se děly i předtím... (opravdu hodně zajímavé čtení)
    http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/10084349/1
  • Nevis prosim jaky BMI musim mit abych si to mohl stahnout?
  • Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.

    Bez tak to niekto upne *15*
  • Hairy_Ass
    Třeba to vydají pro poněkud hubenější veřejnost. Holt obézní opět ostrouhají. *1*
  • Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.

    FOK!!!
  • Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.

    a PC hráči zase udělají co???? Půjdou po warezu, minimálně, aby si hru vyzkoušeli před koupí. Pak se zas řekne, že PC verze byla plná warezáků a prodělala. Stále dokola, jak tezke vydat "hloupe" demo jako to bejvavalo driv. Pri dnesnich zkusenostech s hrama a koupi zajicu v pytli vidim presne jak to dopadne:-)
  • Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.

    ..citim priekak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit