-
Crossover 3DS hra vývojářských studií Capcom, Sega a Namco Bandai dostane název Project Cross...
Můžet to prosím trochu více rozvést? -
Pokud si předobjednáte Max Payne 3 na STEAMu, získáte zdarma první a druhý díl této herní série...
koupit si v předprodeji hru za 50 eur může jen člověk, který neví, co s penězi :) -
Bič more, please *16*
-
V EA Origin se na krátkou chvíli objevilo Crysis 3. Crytek již dříve slíbil, že brzy oznámí...
supeer, dalsia koridorovka od ea, dufam ze takisto ako 2jka zacne s wtf zaciatkom(popretie celeho universa jednotky v 2jke)
edit: samozrejme vsetci co davate - tvrdite ze 2jka nebola koridorova, a wtf zaciatok som si vymyslel *1* -
jj kazdy obhajuje svoju investiciu do zabavy...ale pc hranie je aj tak lepsie :D
-
X360 a PS3 demoverze Sniper Elite V2 je již na síti. PC hráči se jí dočkají později, ještě...
Suprrrrr -
Co nás čeká a nemine v nejnovější (11.4.2012) aktualizaci PS Store?
hele mě nic :)) -
Kus historie
Heh, tak jsem při procházení 4chanu narazil na toto:
http://groups.google.com/group/rec.games.video/browse_thread/thread/20a424131aa87d20/8e3a43d51ba0a8ad?lnknum=4&pli=1
http://groups.google.com/group/rec.games.video/browse_thread/thread/ade1349d3bac2ee6/36b6d2774aa8f6e1#36b6d2774aa8f6e1
O čempak asi hráči diskutovali před 23 lety?
#podívejte se sami#
Heh, něco se asi nikdy nezmění. -
Insanely Twisted Shadow Planet
právě vyšlo na steamu... -
Nevím, mělo by to být v minimálních požadavcích na "HW". *3*
-
Chces snad rict,ze mimika postav je v ME 3 lepsi?
-
GTA IV
Na green man gaming probíhá akce na GTA IV za pouhých 98 korun -
Pokračování:
Každopádně obecně herní marketing, manipulace beřejným míněním a PR praktiky stojí za přemýšlení a dle mého názoru i za články...
Další zajímavé čtení:
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/04/ea-is-the-worst-company-in-america-now-what/
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/05/ea-shrugs-off-worst-company-in-america-title/
Všechno od: http://blogs.forbes.com/erikkain/
Horká novinka: http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/10/ea-anti-boycott-petition-flooded-by-spambots/
No... ke čtení to doporučuji každému, kdo se o hry zajímá a jsou pro něj víc než jen zábava. -
Jmění EA klesá
http://www.dailyfinance.com/2012/04/10/how-low-will-ea-go/
Jinak možná by stály věci kolem EA za článek. O tom jak vyhráli Zlaté lejno, jak se snaží ukázat se jako oběť homofobů, a dalších PR praktikách. Není to vyloženě o hrách, ale své čtenáře by si to jistě našlo.
V poslední době se této problematice věnuje pár lidí na Forbesu...
http://www.forbes.com/sites/davidthier/2012/04/05/ea-is-the-target-of-an-anti-gay-letter-writing-campaign/
The timing of the report does seem a little felicitous. It looks a bit like EA reminding people of their positive stance on homosexuality in videogames as a way of shoring up their abysmal reputation that culminated in being voted the worst company in America on Consumerist yesterday.
A věci se děly i předtím... (opravdu hodně zajímavé čtení)
http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/10084349/1 -
Nevis prosim jaky BMI musim mit abych si to mohl stahnout?
-
Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.
Bez tak to niekto upne *15* -
Třeba to vydají pro poněkud hubenější veřejnost. Holt obézní opět ostrouhají. *1*
-
Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.
FOK!!! -
Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.
a PC hráči zase udělají co???? Půjdou po warezu, minimálně, aby si hru vyzkoušeli před koupí. Pak se zas řekne, že PC verze byla plná warezáků a prodělala. Stále dokola, jak tezke vydat "hloupe" demo jako to bejvavalo driv. Pri dnesnich zkusenostech s hrama a koupi zajicu v pytli vidim presne jak to dopadne:-) -
Rockstar neplánuje vydat demoverzi Max Payne 3 pro širokou veřejnost.
..citim priekak