-
Borderlands 2
Bude se prodávat ve 3 variantách:
Klasická - $59,99 - Hra + Premier Club (pokud předobjednáte)
Deluxe Vault Hunters Edition - $99,99 - Hra + Premier Club (pokud předobjednáte) + Marcusova "kývací hlava"
Ultimate Loot Chest Edition - $149.99 - Hra + Premier Club (pokud předobjednáte) + Marcusova "kývací hlava" + to vše v Červené truhle kterou známe z první hry
obrázek: http://goo.gl/B8TjK
Osobně se pokusím koupit Ultimátní edici. O té truhle sním už od ohlášení druhého dílu! I když jsem tedy čekal, že bude menší *1*. -
V říjnu se mohou majitelé X360 těšit na Dragon Ball Z for Kinect, jenž nabídne 50 postav, přes...
... máš rád. -
peenisy
-
První patro hotovo, první level up za mnou a první wipe taky *15*
-
Indie Bundle
Další už asi miliontý herní "bundle":
http://www.gamersgate.com/indiefort-bundle-1 -
nevtírej se.
-
Jej no tak to máš co dělat. No nic, tak se tím brzo prokousej a pak šup na Grimrock;)
-
Mount & Blade: Warband, Napoleonic Wars DLC
Bylo stanoveno datum vydání na 19.4. (přes steam, gamersgate, taleworlds a další) viz http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=224415.0 -
Oh My Hero
Ale kluci vzájemné sympatie si můžete vyjadřovat i jinak *3* -
Ouch, takže se SWtOR 1.2 patchem to není tak horký
http://www.swtor.com/blog/update-ranked-warzones-game-update-1.2 -
Zdarec, zatím jsem pouze nahlédl. Teď jsem pohlcen DE:HR, dal tu mám ještě pořád nedohraný ME3 a KoA:R. Nějako nestíhám *15*.
-
obladne *1*
-
jsem natesenej jak prase... ale mam hruzu jak to dopadne s obladanim kamery :/
-
Dark Souls PC Trailer + info
Páni a dámové, je to tu....
http://www.gametrailers.com/side-mission/2012/04/11/dark-souls-coming-to-pc-on-august-24-first-trailer-shows-all-new-content/ -
Ale coze bleskar si dneska trochu dlhsie pospal? (antijoke chicken strike on again)
-
přesně ;)
-
díky! já to nesledoval a nejlepší je názor někoho, kdo se tu projevuje, tak jako ty ;)
-
Dobré ráno...
-
no od prvních trailerů jsem se na hru moc těšil a vzhledem k reakcím ve světě to je něco pro mě :) do hry určitě půjdu, ale asi si počkám na cenu 5 eur (věřím, že ještě letos to někde v akci bude), protože teď mám strašně málo času a moc her :) (jinak bych šel do předobjednávky, ale grimrock vyhrál :) )
jinak názor. vizuální stránka mi z videí přijde úžasná, vypadá to zábavně a autoři si určitě peníze zaslouží :) peněz určitě litovat nebudu...
edit: http://youtu.be/Ddv9pvOdV14
nebo snad tohle někoho nenadchne? :) (samozřejmě jako u každé jiné hry: hra nemusí bavit každého, ale měl bys zhruba poznat, zda tebe ano, a kdyžtak je na YT prvních 15 minut ze hry pro představu...) -
http://doupe.zive.cz/doupecz/ea-na-originu-omylem-potvrdilo-existenci-crysis-3/sc-108-a-143315#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed