Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223

    Borderlands 2

    Bude se prodávat ve 3 variantách:
    Klasická - $59,99 - Hra + Premier Club (pokud předobjednáte)
    Deluxe Vault Hunters Edition - $99,99 - Hra + Premier Club (pokud předobjednáte) + Marcusova "kývací hlava"
    Ultimate Loot Chest Edition - $149.99 - Hra + Premier Club (pokud předobjednáte) + Marcusova "kývací hlava" + to vše v Červené truhle kterou známe z první hry

    obrázek: http://goo.gl/B8TjK

    Osobně se pokusím koupit Ultimátní edici. O té truhle sním už od ohlášení druhého dílu! I když jsem tedy čekal, že bude menší *1*.
  • V říjnu se mohou majitelé X360 těšit na Dragon Ball Z for Kinect, jenž nabídne 50 postav, přes...

    ... máš rád.
  • peenisy
  • MrSanta
    První patro hotovo, první level up za mnou a první wipe taky *15*
  • VonHayek

    Indie Bundle

    Další už asi miliontý herní "bundle":

    http://www.gamersgate.com/indiefort-bundle-1
  • ucho
    nevtírej se.
  • Odulin
    Jej no tak to máš co dělat. No nic, tak se tím brzo prokousej a pak šup na Grimrock;)
  • Tikov

    Mount & Blade: Warband, Napoleonic Wars DLC

    Bylo stanoveno datum vydání na 19.4. (přes steam, gamersgate, taleworlds a další) viz http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=224415.0
  • Oh My Hero

    Ale kluci vzájemné sympatie si můžete vyjadřovat i jinak *3*
  • Ringwraith

    Ouch, takže se SWtOR 1.2 patchem to není tak horký

    http://www.swtor.com/blog/update-ranked-warzones-game-update-1.2
  • MrSanta
    Zdarec, zatím jsem pouze nahlédl. Teď jsem pohlcen DE:HR, dal tu mám ještě pořád nedohraný ME3 a KoA:R. Nějako nestíhám *15*.
  • obladne *1*
  • jsem natesenej jak prase... ale mam hruzu jak to dopadne s obladanim kamery :/
  • Malleth

    Dark Souls PC Trailer + info

    Páni a dámové, je to tu....

    http://www.gametrailers.com/side-mission/2012/04/11/dark-souls-coming-to-pc-on-august-24-first-trailer-shows-all-new-content/
  • Ale coze bleskar si dneska trochu dlhsie pospal? (antijoke chicken strike on again)
  • přesně ;)
  • díky! já to nesledoval a nejlepší je názor někoho, kdo se tu projevuje, tak jako ty ;)
  • braveman
    Dobré ráno...
  • ucho
    no od prvních trailerů jsem se na hru moc těšil a vzhledem k reakcím ve světě to je něco pro mě :) do hry určitě půjdu, ale asi si počkám na cenu 5 eur (věřím, že ještě letos to někde v akci bude), protože teď mám strašně málo času a moc her :) (jinak bych šel do předobjednávky, ale grimrock vyhrál :) )
    jinak názor. vizuální stránka mi z videí přijde úžasná, vypadá to zábavně a autoři si určitě peníze zaslouží :) peněz určitě litovat nebudu...

    edit: http://youtu.be/Ddv9pvOdV14
    nebo snad tohle někoho nenadchne? :) (samozřejmě jako u každé jiné hry: hra nemusí bavit každého, ale měl bys zhruba poznat, zda tebe ano, a kdyžtak je na YT prvních 15 minut ze hry pro představu...)
  • http://doupe.zive.cz/doupecz/ea-na-originu-omylem-potvrdilo-existenci-crysis-3/sc-108-a-143315#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit