-
Battle.net přijímá předobjednávky na Diablo III, které vychází za měsíc a kousek.
LoL to je teda bleskovka, jste jenom asi měsíc pozadu... -
EA to dokázalo! Ve finále o zlaté lejno porazilo americkou banku 64:36 a odnáší si tak cenu za...
Za Origin zasluhují opravdové... -
Nepochybně!
-
EA to dokázalo! Ve finále o zlaté lejno porazilo americkou banku 64:36 a odnáší si tak cenu za...
Mohl bych vědět, proč zrovna Morris? Ti neprodávají poloprázdnou krabičku s tím, že další cigára si dokoupím jako DLC. -
Smekám za to, že museli nepochybně usilovně bojovat proti EA, kteří tohle DLC určitě chtěli prodat.
-
Hmm, uvidíme, kolik tam bude gameplaye. Tipuju minimum.
Jinak nesmekal bych. Ber to spíš jako vrácení věcí do stavu jaký Bioware slíbili. Nebo by jsi smekl před někým, kdo ti něco slíbí, nesplní to, a až když si stěžuješ, tak to spraví? -
Nahráno uživatelem watchtheguild dne 3.08.2010
Hotovej blesk! -
Zdroj blízký IGN informoval, že PS4 má mít střeva složená z APU AMD's A8-3850 (čtyřjádrový...
DLC? Ja skor ze patch :) -
Zdroj blízký IGN informoval, že PS4 má mít střeva složená z APU AMD's A8-3850 (čtyřjádrový...
http://i.imgur.com/suriN.jpg -
Zdroj blízký IGN informoval, že PS4 má mít střeva složená z APU AMD's A8-3850 (čtyřjádrový...
Po vysokých výrobních nákladech na PS3, Sony šetří? -
Zdroj blízký IGN informoval, že PS4 má mít střeva složená z APU AMD's A8-3850 (čtyřjádrový...
Já myslel, že 1. apríla už bylo ne? -
BioWare vydá >FREE< DLC, které prodlouží a ujasní konec ME3
http://beefjack.com/news/bioware-announces-mass-effect-3-extended-cut-as-free-dlc/
Free DLC? Smekám. -
MMORPG song
Felicia Day ma novou pisnicku...nastupce Do you wanna date my avatar....
http://www.youtube.com/watch?v=xMrN3Rh55uM -
Aleisn - dalsi zabery
first contact
http://www.gametrailers.com/video/first-contact-aliens-colonial/728780
*14* -
Stačí dát do hry plně ovladatelná vozidla (s nutností lidské obsluhy) s vlastním designem (hráč by měl několik částí vozidla k výběru ) , zapracovat na zničitelnosti prostředí a vytvořit skutečně funkční generátor map ...... pak bych se o střet s revitalizovaným XCOMem nebál .
Samozřejmě proti sobě by tyhle hry nikdy neměly jít do prodeje ve stejném období . -
sem si chtel zkratit cekani na xenonauts/xcom EU..
-
Česká tahovka UFO 2: Extraterrestrials byla odložena na podzim letošního roku.
Mno, neviem ci je dobry napad ist s druhym UFO:ET proti XCOMu. Lebo co sa tyka mna, ak by to vydali teraz niekedy, tak to urcite kupujem (prvy diel bol fajn), ale na jesen bohuzial planujem XCOM :( -
Legend of Grimrock - recenze GameBanshee + videa
Pouze jsem to zběžně prohlédnul. Je vesměs pozitivní, extra chválí puzzle. Jak nápaditost, tak i obtížnost.
http://www.gamebanshee.com/reviews/107559-legend-of-grimrock-review.html
Tuto ještě video rezence od Elder Geek: http://www.youtube.com/watch?v=Q1pRhK6J6K8&feature=player_embedded&noredirect=1
A zde i video od Total Biscuit. Nekoukal jsem, protože prý obsahuje spoilery: http://www.youtube.com/watch?v=dzIiXx-8BHc&noredirect=1 -
Česká tahovka UFO 2: Extraterrestrials byla odložena na podzim letošního roku.
asi jediní češi, kteří se netěší, až Firaxis vydá svoje Ufo... -
skyrim fanúšičkou bi mohlo zaujímať toto music video ... http://bit.ly/HmAT1t ... ale popravde od nej mam najradšej toto zelda videjko http://bit.ly/HeQiTv