Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith

    Funny video ukazující nutnost skillu na operation Metro, nejhranější BF3 mapě

    http://www.youtube.com/watch?&v=OxsbTjPe2fs
  • Nove video

    Nove video o Max Paynovi 3
    http://www.gametrailers.com/video/multiplayer-interview-max-payne-3/728733
  • Dark Souls PC

    Nevi uz nekdo neco blizsiho jak to vypada s PC verzi Dark Souls? Kdy ma vyjit nejaky ten PC herni casopis na jehoz obalce bylo udajne psano pismem ze hry "You die" z cehoz leckteri usuzuji o ofigo ohlaseni pc konverze?
  • Online shooter

    Znáte nějakou online střílečku kromě call of duty a Battlfield. Klidně i F2P( no pay to win)
  • no tak logicky, se nebude hlasovat pro to co nikdo nezna
  • Tak to pardon to jsem opravdu netusil.
  • Molyjam a celkově twitterovej účet "petermolydeux", kolem kterýho se to video točí, nemá s pravým Molyneuxem nic společnýho.
    https://twitter.com/#!/PeterMolydeux
  • Vyšlo, Vyjde

    KU*VA nechcete už nááááhodou bejt trošku solidní WEB kterej neprobírá jen PÍ*OVINY a trošku opravit, nebo se soustředit na kategorii: "Vyjde a Vyšlo" ? zrovna včera (2.4.) vyšlo Star Wars: Battlefront III (zrušeno) a polovina z psaného jsou samý kraviny....
  • Petera Molyneuxe bere jeste nekdo vazne?
  • rancor1223

    Update: Majitelé X360 verze Battlefield 3 se dočkají nového patche (v1.04) v průběhu dnešního...

    Chudáci...
  • MickeyMutant
    Tohle by se podle mě mohlo objevit v bleskovkách - http://www.youtube.com/watch?v=KEhgp3iGCxQ&hd=1
    Je tam všechno - nostalgie, drama, osud světa na rozcestí i slovo guru na závěr. Moc pobavilo.
  • Ringwraith
    A nejsi sám.
    Viz odpovědi tady: http://archive.foolz.us/v/thread/133851423/
  • Hanzales
    Jednak, a jednak taky myslím, že jeden z hlavnějších důvodů třeba u toho EA byl, že skupují menší nadějná studia, která pak získají pro svá duševní vlastnictví, nebo jednoduše odstraní případnou konkurenci z trhu (jak to třeba dělají ty největší hudební studia atp.) Tak nějak by se to dalo přeložit z toho článku. Je to asi i to, co nejvíce prudí mně.
  • Ti, kdo si na GoG.com zakoupili (či zakoupí) The Witcher 2, si zřejmě mohou od 5. dubna zdarma pořídit...

    tak na to sa pozriem, ja som si W2 na gog kupil *4*
  • lipkozzi

    Co nevidět bychom se měli dozvědět zprávu, týkající se Castlevania Lords of Shadows (či jeho...

    No vzhladom na nie az tak moc presvedcivy uspech Castlevanie: LOS + hra uz bude mat 2 roky je hadam jasne ze pojde na 100% o pokracovanie, ktore inak ak si dobre spominam bolo confirmed uz davno...
  • Nehraji za nic, zůstal jsem u BC2.

    Rakety létající skrz baráky? Hezké. I to, že se dá na ten létající šmejd vylézt.
  • EA je jedna z těch obecně méně známých firem z těch možností. Jen většina těch v horní polovině je známější.
  • No jo, BofA jen bere platícím lidem domy, auta a podobně. Ale na druhou stranu to dělá skoro každá banka, takže vlastně EA v poměru ke svému poli businessu vede.
  • EA to v bitvě o zlaté lejno dopracovalo až do finále! Bude nejhorší společností roku 2012 podle...

    Když se podívám na toho pavouka, tak mi to spíš připadá jako "Kdo je větší a známější, ten postupuje".
  • Ringwraith
    A protože nikdy není pozdě oživovat staré drama, tak asi nejvíce mě na tom zaujalo toto:

    Edited and deleted. Změnil jsem názor, už je pozdě oživovat staré drama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit