-
EA vyhrálo
http://consumerist.com/2012/04/congratulations-ea-you-are-the-worst-company-in-america-for-2012.html
Schválně, zkuste najít v textu vtípek na nedávnou EA hru. -
:) Rozdíl mezi low a high poly ..... je asi tak v úrovni optimalizace výsledku . Celé to zní jako pořádný blábol .
-
Náklady na vývoj next-gen titulů v důsledku vyššího počtu polygonů a lepších textur prudce...
Jistě víc polygonů a jemnější textury .... tomu říkám účelně vynaložené postředky a co gamedesign ? Opět tunely ? -
Sony pracuje na novém video servisu pro PS3.
to je spíš service jako služba, video služba ala netflix a ne servis -
Česká tahovka UFO 2: Extraterrestrials byla odložena na podzim letošního roku.
omg :( -
V dnešní době padají předběžná data vydání jednotlivých titulů častěji než česká vláda, tudíž udržovat to zcela aktualizované není nejsnadnější. Minulý měsíc byl novými hrami nabitý, přesto nevěřím, že by v březnovém seznamu byla nějaká blbost. Duben by měl být v tuto chvíli také relativně v pohodě. Až bude čas, mrknu i na ty vzdálenější měsíce...
-
A kdy by mela spadnout? :)
-
Tunnelers
A vida ho :)
http://www.tunnelers.com/downloads
vývoj poskočil, nicméně je to pořád bráno jako Beta.... -
Takze to mame DLC prida jedno vozidlo vozidlo ma 10000000(to je fuk) polygonov=Jedno vozidlo 150$
-
Náklady na vývoj next-gen titulů v důsledku vyššího počtu polygonů a lepších textur prudce...
mohli by vycislit cenu za 1 polygon, nech uz vieme na com sme *1* -
Náklady na vývoj next-gen titulů v důsledku vyššího počtu polygonů a lepších textur prudce...
O to mene inovativnich Ackovych her na nove generaci uvidime.O to vice budu fandit indie scene. -
Vyšlo vyjde
Súhlasím tú sekciu mám rád, len by to chcelo častejšiu aktualizáciu. -
Dark Souls
Čakáme kým spadne stena :) http://www.facebook.com/darksouls -
Tvůrci nepovedené hororové hry Amy pracují na opravách.
To som rád demo sa mi páčilo, ale po prečítaní recenzií som to radšej nekupoval. Ale ak vydajú patch, tak idem hrrr do toho :) -
Ani se na to nedívejte. Nějakej teplomet si myslí, že někoho zajímá jeho lets play blood. Spameři posraní. *11*
-
Cau, hodte cucku. http://www.youtube.com/watch?v=TV7m06kCELs
-
Tak to se ti nedivím.
Spíš by to měli DICE nějak fixnout/vybalancovat.
Navíc to vypadalo, že někteří jeho protihráči taky nebyli jaksi nejlepší. Zvlášť ve scéně, kdy probliklo "how am I alive". A to se jedná o záběry z PC verze hry... -
Chapu ze je to joke. Jen konstatuju ze takle hrajou jen blbci a hrozne me to v hre stve :)
-
Došlo ti, že se jedná o joke na to, jak je hra hrozně nevybalancovaná?
Nebo jsi to myslel tak, že nevybalancovanost není chyba, ale skrytý test charakteru na hráče? A že jen imbecil by využil možnosti takhle všechny kosit? -
Video pekne udelany, ale takle hrajou imbecilove *3*