Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Taky si říkám.

    "youare.swf"... každej, kdo není na netu první den ví, co to je za animačku.

    Měl radši použít nějakej short URL generator.
  • lipkozzi

    V tomto měsíci se dočkají fanoušci The Elder Scrolls V: Skyrim a Rage skvělých novinek a překvapení.

    alebo sa nebodaj na steame unlocknu aj pre nas region? asi ne...
  • V tomto měsíci se dočkají fanoušci The Elder Scrolls V: Skyrim a Rage skvělých novinek a překvapení.

    tieto hry budu konecne 100% odladene? *12*
  • TERA - Hra jeste nevysla a uz jsou oznameny nove chary!

    http://community.tera-europe.com/home/news/article/amapori-and-more-new-races-and-classes.html
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZPllpzxmM5k
  • MishKonn
    You suck.
  • ACIII zrušeno!!!

    Ohromující zpráva Ubisoftu,že bylo ACIII zrušeno!Odkaz http://www.be.31337.pl/youare.swf
  • V pohodě, jen mi to nedocházelo, malé věci *2*
  • Ahá *2* Byl jsem zmaten, určitě jsem z toho nechtěl vyvodit konflikt mezinárodních rozměrů nebo tak , jen jsem se zeptal *4* Děkuji.
  • Nekde jsem cetl o bete a mel jsem za to ze to bylo prave v bleskovkach a pak jsem jen bezmyslenkovite klikl na Legends of Grimrock. Je mi to moc lito. Priste uz se to snad nestane.
  • braveman
    Pravděpodobně chtěl reagovat na zprávu, kterou tu psal do diskuse včera v 20:55 sadda. Myslím, že je trochu zbytečné to řešit... *4*
  • A co tou opravou chtěl říct? Nechápu.. V bleskovkách nic o Path of Exile nebo D3 není, tak s jakou Bleskovkou si to pak spletl?
  • posila
    Jak se to vlastne stane, kdyz se to stava tolika lidem? (citovani spatne bleskovky)
  • MrSanta
    Já ti nevím, ale proto tam dopsal tu větu "Ach jo... myslel jsem Path of Exile a ne Legend of Grimrock" *7*
  • No a ten uz je taky a levnejsi... http://www.gamestop.com/toys/gears-of-war-3-retro-lancer-replica-gamestop-exclusive/90976
  • Pohled na Locustovu zbraň Hammerburst II z Gears of War 3 v "životní velikosti" za neuvěřitelných...

    Hammerburst, Mozna kdyby to byl,Lancer Old verze tak by to stalo za uvazeni...
  • Fanoušek indie RPG Legend of Grimrock se zeptal vývojářů, zda se půjde ve hře pohybovat pomocí...

    Já ti nevím, ale ta zpráva je úplně o něčem jiném, než tu píšeš.
  • Fanoušek indie RPG Legend of Grimrock se zeptal vývojářů, zda se půjde ve hře pohybovat pomocí...

    Diablo 3 beta me bavila vic.

    Ach jo... myslel jsem Path of Exile a ne Legend of Grimrock
  • Hanzales

    Pohled na Locustovu zbraň Hammerburst II z Gears of War 3 v "životní velikosti" za neuvěřitelných...

    hmm, za 16000 Kč by to mělo umět aspoň střílet hašlerky, nebo něco :)
  • MrSanta

    Peti z Torchlight II

    Nyní jich bude k dispozici 7. Více na stránce hry: http://www.torchlight2game.com/news/2012/03/30/pets-of-torchlight-ii/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit