Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    No šak píšu - US only, takže se musíš prohrabat k něm, co jsou i pro EU.
  • ucho
    u DAO Ultimate nemám k dispozici tlačítko BUY
  • Ringwraith
    Prostě bych postnul toto:
    http://www.steamgamesales.com/

    Ale bacha, jsou tam i US only dealy, jako DAO Ultimate -70% na GamersGate.
  • ucho

    Red Faction: Armageddon

    Dnes za 5 eur na http://www.gamersgate.com/ (steam verze)
  • Ringwraith

    Další info o World of Darkness

    http://www.youtube.com/watch?v=Cf_xGH0v93U


    >CCP revealed several new details about World of Darkness at EVE Fanfest 2012 in Reykjavik, Iceland. A brief recap follows:

    >Cities - WoD will offer multiple cities with real world city names. These cities will NOT be realistically modeled on their real world counterparts.
    >Princes - The political model of WoD will include princes of each city. Democracy will play some part, and princes will be able to do things like declare...
    >Bloodhunts and Permadeath - Permadeath can happen in WoD, but only during prince-declared bloodhunts. And that's all we know about that.
    >Vampire: The Masquerade will, in fact, be the basis for WoD, and the game will feature vampires at launch. Other factions may be added in the future, but will not compete for the same resources (the vampire resource is, you guessed it, blood).
    >Clans - The otiginal V:TM clans will be available in WoD
  • MrSanta

    Legend of Grimrock je GOLD!

    Juché *15*
    http://www.grimrock.net/2012/03/23/gold/
  • Sorry

    Sorry nevsimol som si prispevok od Scarecrow-a predomnou :) Dnes inak aj Fallout, Fallout 2 a Fallout tactics dokopy za 6,79 Euro :)
  • DEUS EX Human Revolution

    DEUS EX Human Revolution dnes na Steame len za 9,99 Euro: a 75-percentna zlava na vsetky hry serie! :)
  • Ringwraith

    World Of Darkness - First Ingame Footage

    http://www.youtube.com/watch?v=a6PZBSxspvc
  • EVE/DUST Fanfest Cinematic Trailer

    http://youtu.be/GI53ydJaus8
  • DE:HR

    Dnes na Steamu -75% na všechny Deus Ex hry, konečně jsem neodolal a Human Revolution jsem si koupil....
  • MickeyMutant

    Varování by se mohlo v brzké době objevit u her, pokud projde návrh zákona amerických republikánů.

    Pepa Bača a Franta Vlk vydali prohlášení. V případě ovcí sice stále přetrvávají odlišné názory, ale oba našli společný pohled, týkající se nedostatečného štítkování videoherních krabic.
  • To takzvané "opravdu dokázáno" nenastane, protože by to mohlo škodit obchodu. Ale těch studií a názorů bylo dost a hlavně - stačí se podívat kolem sebe. Někteří moji známí začali hrát NFS a od té doby řídí jak prasata - samý "drift" a "ručka" a "zrychlení"... zastřelit.
  • ucho

    Metro 2033 2,5 eur

    kdo ještě nemá Metro 2033, dnes je na http://www.gamersgate.com za 2,5 eura. steam verze.
  • Studií, kde se tahle závislost v určitý míře projevila, byla publikovaná spousta. Snad mi redaktoři odpustí, když sem hodím link na jeden svůj příspěvek u konkurence, kde si můžeš rozklikat pár odkazů a něco si o tom přečíst.
    forum.doupe.zive.cz/viewtopic.php?f=503&t=1162553&p=8706665#p8706665

    (edit: zdá se, že místní protikonkurenční ochrana ten link przní, tak z něj musíš vykuchat ty středníky)
  • Hanzales
    Díky moc za tip. Málem jsem si koupil tu Cross Edition před cca týdnem za plnou cenu a asi bych tu slevu teď jinak propásl :) Tak hurá do letu :)
  • Malleth

    "Varování: Vystavování se násilným hrám je spojeno s agresivním chováním." Podobné štítky...

    Spíš bych na obalech uvítal varování "frustrující bossfighty" nebo třeba "ovládání pro mimozemšťany". Ty ve mě agresivní chování vyvolaj mnohem snáz než násilný scény.
  • "Varování: Vystavování se násilným hrám je spojeno s agresivním chováním." Podobné štítky...

    Jenže na rozdíl od cigaret nebylo nikdy nikým opravdu dokázáno, že videohry mají negativní vliv lidskou mysl a způsobují agresivitu. Názory jednotlivých psychologů se hodně liší.
  • dilinja

    Mass Effect remix

    paradni remix http://youtu.be/89SKTYhE3rs *1*
  • heartless_cz

    Dva wallpapery s motivem Medal of Honor: Warfighter pro Vaši plochu.

    Přesně můj případ. Mám na steam asi 5 hero, co jsem ani nerozehrál. Naposled TW shogun 2. Pitomá DOTA mi nedá pokoj a teď ještě přijde diablo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit