-
No šak píšu - US only, takže se musíš prohrabat k něm, co jsou i pro EU. -
u DAO Ultimate nemám k dispozici tlačítko BUY
-
Prostě bych postnul toto:
http://www.steamgamesales.com/
Ale bacha, jsou tam i US only dealy, jako DAO Ultimate -70% na GamersGate. -
Red Faction: Armageddon
Dnes za 5 eur na http://www.gamersgate.com/ (steam verze) -
Další info o World of Darkness
http://www.youtube.com/watch?v=Cf_xGH0v93U
>CCP revealed several new details about World of Darkness at EVE Fanfest 2012 in Reykjavik, Iceland. A brief recap follows:
>Cities - WoD will offer multiple cities with real world city names. These cities will NOT be realistically modeled on their real world counterparts.
>Princes - The political model of WoD will include princes of each city. Democracy will play some part, and princes will be able to do things like declare...
>Bloodhunts and Permadeath - Permadeath can happen in WoD, but only during prince-declared bloodhunts. And that's all we know about that.
>Vampire: The Masquerade will, in fact, be the basis for WoD, and the game will feature vampires at launch. Other factions may be added in the future, but will not compete for the same resources (the vampire resource is, you guessed it, blood).
>Clans - The otiginal V:TM clans will be available in WoD -
Legend of Grimrock je GOLD!
Juché *15*
http://www.grimrock.net/2012/03/23/gold/ -
Sorry
Sorry nevsimol som si prispevok od Scarecrow-a predomnou :) Dnes inak aj Fallout, Fallout 2 a Fallout tactics dokopy za 6,79 Euro :) -
DEUS EX Human Revolution
DEUS EX Human Revolution dnes na Steame len za 9,99 Euro: a 75-percentna zlava na vsetky hry serie! :) -
World Of Darkness - First Ingame Footage
http://www.youtube.com/watch?v=a6PZBSxspvc -
EVE/DUST Fanfest Cinematic Trailer
http://youtu.be/GI53ydJaus8 -
DE:HR
Dnes na Steamu -75% na všechny Deus Ex hry, konečně jsem neodolal a Human Revolution jsem si koupil.... -
Varování by se mohlo v brzké době objevit u her, pokud projde návrh zákona amerických republikánů.
Pepa Bača a Franta Vlk vydali prohlášení. V případě ovcí sice stále přetrvávají odlišné názory, ale oba našli společný pohled, týkající se nedostatečného štítkování videoherních krabic. -
To takzvané "opravdu dokázáno" nenastane, protože by to mohlo škodit obchodu. Ale těch studií a názorů bylo dost a hlavně - stačí se podívat kolem sebe. Někteří moji známí začali hrát NFS a od té doby řídí jak prasata - samý "drift" a "ručka" a "zrychlení"... zastřelit.
-
Metro 2033 2,5 eur
kdo ještě nemá Metro 2033, dnes je na http://www.gamersgate.com za 2,5 eura. steam verze. -
Studií, kde se tahle závislost v určitý míře projevila, byla publikovaná spousta. Snad mi redaktoři odpustí, když sem hodím link na jeden svůj příspěvek u konkurence, kde si můžeš rozklikat pár odkazů a něco si o tom přečíst.
forum.doupe.zive.cz/viewtopic.php?f=503&t=1162553&p=8706665#p8706665
(edit: zdá se, že místní protikonkurenční ochrana ten link przní, tak z něj musíš vykuchat ty středníky) -
Díky moc za tip. Málem jsem si koupil tu Cross Edition před cca týdnem za plnou cenu a asi bych tu slevu teď jinak propásl :) Tak hurá do letu :)
-
"Varování: Vystavování se násilným hrám je spojeno s agresivním chováním." Podobné štítky...
Spíš bych na obalech uvítal varování "frustrující bossfighty" nebo třeba "ovládání pro mimozemšťany". Ty ve mě agresivní chování vyvolaj mnohem snáz než násilný scény. -
"Varování: Vystavování se násilným hrám je spojeno s agresivním chováním." Podobné štítky...
Jenže na rozdíl od cigaret nebylo nikdy nikým opravdu dokázáno, že videohry mají negativní vliv lidskou mysl a způsobují agresivitu. Názory jednotlivých psychologů se hodně liší. -
Mass Effect remix
paradni remix http://youtu.be/89SKTYhE3rs *1* -
Dva wallpapery s motivem Medal of Honor: Warfighter pro Vaši plochu.
Přesně můj případ. Mám na steam asi 5 hero, co jsem ani nerozehrál. Naposled TW shogun 2. Pitomá DOTA mi nedá pokoj a teď ještě přijde diablo :D