Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Outerra - tak se jmenuje planetární herní engine ze Slovenska, jenž dokáže průběžně renderovat...

    Hezke, ale takovych enginu je mraky. Takze nic noveho pod sluncem.
  • tenhle kompromis v deus exsu stál za vilišperdel. Bud volnost nebo linearnost ty kraviny mezi tim jsou trapný
  • CD Project Red (Zaklínač 2) se rozhodlo navždy skoncovat s DRM ochranou u her. Snad to bude počátečním...

    joooooooooooooo, jste mí hrdinové (a vaše hry žeru! a kupuju!!!)
  • CD Project Red (Zaklínač 2) se rozhodlo navždy skoncovat s DRM ochranou u her. Snad to bude počátečním...

    Smekam!! Toto studium podporim vzdy a hned, tak jak sem to delal do ted.
  • Jeste k tomu pridam doporuceni - pokud mate save z ME2, pouzijte jej! Take mnohem lepsi zazitek, spousta veci navic - alespon podle toho, co jsem videl u lidi, co save nemeli.
  • MishKonn

    DLC balíček From Ashes pro Mass Effect 3 vznikal nezávisle na samotné hře? Tak proč se potom na...

    No, po získání této postavy v průběhu hry, po pár konverzacích a cutscénách s ní musím říct (nebojte, spoiler-free), že kdo tuhle postavu nemá, přichází o OBROVSKOU část příběhu. Postava zcela jistě je vyříznutá z hotové hry, a jakožto majitel Collector's Edition upřímně lituji lidí, co brali obyčejnou edici, a docela začínám nesnášet politiku EA, i když mé osoby se v tomto případě přímo nedotýká.
  • Ringwraith

    Odlaheny japonské DLC pro Lollipop Chainsaw

    Další důležitá zpráva, která tu dosud nepadla je odhalení DLC pro Lollipop Chainsaw.
    http://www.crunchyroll.com/anime-news/2012/03/06-1/new-japanese-lollipop-chainsaw-costume-dlc-goes-anime

    Anime fandy určitě jejich skladba potěší. I když není to taková zvláštnost, jelikož v Japonsku jsou takovéto anime tie-iny docela časté.
  • 2K na steamu

    Každý den víkendu se budou na steamu objevovat zlevněné hry od 2K, dnes Borderlands.
  • Ringwraith

    Některé pirátské verze ME3 v sobě mají trojany

    Viz:
    http://imgur.com/a/AgUXY

    Na zdrojové stránce (4chan, Reddit) se nejdřív zmiňuje PirateBay, potom podle hashe Demonoid.
    http://www.reddit.com/r/gaming/comments/qn4im/if_you_downloaded_me3_from_piratebay_you_have_a/
  • Ringwraith
    JPCSP, ale vyžaduje opravdu silné PC a hry mohou být spousty bugů.
  • braveman
    Po napsání bleskovky jsem čekal, než se soubor uploaduje na server, abych do něho poté mohl dohodit odkaz (na což jsem už pak bohužel zapomněl).

    Tohle = http://video.tiscali.cz/unreal-3-engine-flavour-reel-video-5608
  • ucho

    Civilization V $7,5 - Steam

    http://www.greenmangaming.com/games/strategy/sid-meiers-civilization-v/

    no možná by se vyplatilo počkat na slevu kompletní edice na Steamu, ale někomu může postačit základní verze a 150,- je ok :)
  • posila
    2K Games GTA V neohlasilo. Ohlasilo jej Rockstar Games, jehoz studia (narozdil od studii 2K Games) na hre pracuji.
  • Pro tebe ne, ale mám ti vyřídit, že Strýček Jedlička na tebe čeká.
  • jindra.veliky

    psp emulator

    existuje nejakej funkcni psp emulator? neco jako doxbox *4*
  • EuroSamurai
    Já radši kompromis ala deus ex.
  • A teď nám unesli celou bleskovku. Na to už jen Colombo nestačí, musíme zavolat i Fletcherové.
  • Proč máme rádi Unreal Engine 3? Protože tohle!

    lebo ty si pan neomylný
  • MidnighT91

    Proč máme rádi Unreal Engine 3? Protože tohle!

    ???
  • Proč máme rádi Unreal Engine 3? Protože tohle!

    Ale to víte, že ano. Najmeme si Colomba a on nám ten odkaz vypátrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit