Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PvP v Diablu 3 nebude při vydání

    http://massively.joystiq.com/2012/03/09/diablo-iii-shelves-pvp-to-make-launch
  • kostejnesmrtelny
    Jsi tak dospělý *7*
  • EuroSamurai
    http://www.zkracovatko.cz/nIdi4N
  • Počet snímků za sekundu v PS3 verzi Mass Effect 3 klesá (i v plné hře) pod 20. X360 verze se vcelku...

    A tyhle sra*ky ovlivňujou vývoj her.
  • MrSanta

    Legend of Grimrock & Wasteland 2

    Hra je nyní ve stavu release candidate 1. Pracuje se na finálním odladění bugů a dočkáme se možná už v dubnu. Juché *15*
    http://www.grimrock.net/2012/03/09/release-candidate-1/

    Navrhované odměny, pro ty co se rozhodnou podpořit vývoj hry Wasteland 2 na Kickstarteru. Odkaz tuto v článku: http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=19203
  • ta cthulhu sága byla otřesná, stejně, jako poslední série, kdy tvůrcům už evidentně došly nápady. První série prostě zůstanou už navždy ve zlatým fondu..
  • Počet snímků za sekundu v PS3 verzi Mass Effect 3 klesá (i v plné hře) pod 20. X360 verze se vcelku...

    a ja si na PC jedu na 60 pekne naplno :-) PC=opravdový prožitek ze hry, konzole nechte detickam na hopsacky
  • I v Bioshock Infinite budete chtě nechtě učinit několik rozhodnutí, které ovlivní příběh hry.

    ach ta čeština...
  • Vypadá to, že se LucasArts chystá na vývoj akční adventury pro novou generaci konzolí.

    No a pak to dopadne jako s posledním Indym, který nakonec nevyšel *7*
  • 2K na steamu

    Tak se nám na steam dostavila v 75% slevě Mafia (oba dva díly) včetně DLC :-)
  • GlaDOS
    Tady se ale nemluví o celém herním trhu.
  • Mě jejich hry hrozně nebaví, ale zatím jsem oba zaklínače koupil jen abych ukázal, že umím i jako PC hráč ocenit vstřícnej přístup vydavatelů. Hry pak používám jako dárky. Udělám dva dobrý skutky v jednom, Bůh si to píše. *4* Jsou to příjemní Poláci.
  • zkousel sem pred chvili tech demo a doslo mi ze ten engine asi nebude planetarni simulator, ale pouze simulator zeme... proto je to tak detailni
    mrknu na to mmo :)
  • Divotvurce
    Souhlasím, těch enginů je víc, ale nejsou tak detailní jako Outerra.
    Jinak jsem ještě objevil jeden engine, ve kterém dělají vemírné MMO:
    http://www.youtube.com/watch?v=yrcEUO7TC28&feature=related
  • CD Project Red (Zaklínač 2) se rozhodlo navždy skoncovat s DRM ochranou u her. Snad to bude počátečním...

    To zajistí, že piráti přestanou mít výmluvu proto, aby hry pirátili... Dobrý tah, snad jim to vyjde, minimálně mě jako zákazníka mají jistýho:-)
  • Předobjednejte si 1 z 5000 dostupných replik Portalové pušky v měřítku 1:1 za cenu 2950Kč.

    Možná by stálo za to dodat, že Play.com do ČR/SR vůbec nedodává...
  • VIDEOsrovnání nového a šest let starého tech dema herních enginů od vývojářů z Quantic Dream.

    scenaristicky velkej rozdil, technologicky minimalni.. pri zoomu furt neostry textury
  • jinak musim dodat ze mi to strasne moc pripomina OFP s hires texturama :)
  • zajimalo by me jak to funguje a jestli je nejaky omezeni na pocet planet ve vesmiru :) takhle detailne to jeste nikdo nedokazal
  • V praxi (ve hre) jsem zatim videl takovy engine jen jeden a nestalo to za moc. Tohle vypada skvele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit