-
Star Wars: The Old Republic mělo ke konci února skoro 1,7 milionů platících předplatitelů.
Horší je to že ke konci Března jich z toho zůstala tak polovina -
Star Wars: The Old Republic mělo ke konci února skoro 1,7 milionů platících předplatitelů.
Chtěl bych vidět neplatícího předplatitele... -
Yep, díky Ti...
-
Dubnové číslo Game Informer slibuje odhalení PC verze dosud exkluzivního konzolového RPG. Dočkáme...
D O U F E J M E Z E T O K L A P N E ! Napjate ocekavam. -
Nový příběh, šest úrovní a (staro)nové dovednosti do Tribes 2 přinese letní DLC. Vývojáři...
tribes 2 asi ne -
Mass Effect 1 je moje srdcovka a v podstatě jediné, co mu můžu vytknout, jsou otravné mise s makem. Použitý RPG systém ale paradoxně příliš smazává rozdíly mezi jednotlivými povolánimi. Dvojka si obou nedostatku všímá a oba je dost úspěšně řeší. Bohužel, diference mezi jednotlivými povoláními si vyžádala přílišnou specifičnost každého z nich, a tak byla těžce zkrouhnuta jejich variabilita... Tyhle dva aspekty nemusí jít ruku v ruce, ale co už. Souboje byly stejně zábavné a na nejvyšší obtížnost vyžadovaly taktičtějšího ducha než jednička. Celkově tedy vnímám dvojku jako upgrade jedničky, ale nemám jí tak rád jako jedničku. Důvod je prostý - hry jsou pro mě hlavně o příběhu a ten u dvojky tvoří jen jakýsi oslí můstek mezi jedničkou a trojkou. Celkově však relativně spokojenost
No a trojku jsem nehrál. Chápu, že AAA hra má určité technologické nároky, ale u mě osobně prostě nehraje technická stránka příliš velkou roli (kdyby ano, pak bych nezbožňoval Alpha Protocol). Ostatně, spousta AAA her se může pochlubit sprasenou formou (zdravíme Fallout a Skyrim)... A ta záležitost s Tali..No, chápu, že existují lidé, pro které hodně znamená, ale to, jak vypadá její fotografie, je z globálního hlediska naprosto nepodstatné a myslím si, že komunita to až těžce přehání. Ty reakce jsou prostě přehnaný a hysterický a jestli se o něčem dá mluvit jako o hnidopišství, je to tohle. Moje zkušenost je ale taková, že se s komunitou často neshodnu: DA2 se mi líbí.
Recenze hru chválí do nebes, spousta hráčů taktéž, jiní nadávají na konec, na nedokonalou hratelnost. Každý člověk si musí umět oddělit zrno od plevele a pro mě je Shepardův běh, postavy běhající v dálce a fotka Tali plevel. Smysl pro mě mají jen výtky k příběhu, ale ty přirozeně nečtu. Obrázek si udělám sám, ale po přečtení asi 8 recenzí mi něco říká, že zklamán nebudu - i když uznávám, že toho proklínaného konce se trochu bojím, uvidíme.
Takže ano, jejich marketingové praktiky odsuzuji, ale jejich hry mě prostě baví. Netvrdím, že jsou geniální, ale ani netvrdím, že je to odpad a zklamání. Jsou prostě dobré až velmi dobré, což mi připadá jako postoj, který je u komunity čím dál vzácnější. Stále rostoucí tendence typu: "OMG textures are low fu*k this sh*t i quit" nechápu. -
Bethesda a Mojang se spolu již zase kamarádí - Scrolls zůstane Scrollsem, autorské právo na značku...
beru to jako prohru protoze scrolls bethsede nepatri, pouze "the elder scrolls".. je to na hlavu postaveny -
Naprosto souhlasím, Mass Effect 3 je pro mě zklamáním. Má sice pár světlých momentů, ale vývoj mi přijde uspěchaný a příběh se oproti leaknutému scénáři změnil o dost k horšímu (nehledě na naprosto divný, nic neříkající konec). Sérii ME mám rád, ale jak to vypadá, tak doba KotORů a prvního ME asi vážně pominula...
-
Pokračování:
A výtky nejsou jen od "haterů", ale viděl jsem lidi, co psali, že ME1 je jedna z jejich nejoblíbenějších her a že neradi sledují, jak se ME2 a ME3 od ní oddálily a co Bioware a EA předvádí.
Tak to nakonec vypadá, že pokud se Bioware neprobudí a nepřestane dělat takovéto kiksy hodné začínajícího indie developera, tak jim zůstanou jen opravdu zarytí fandové jejich her, co lecos přehlédnou a odpustí + lidi, co nesledují herní komunitu a jen hrají.
No, příští Fight Club má být Mass Effect 3 related, pokud vím, tak uvidíme, co se tam dozvíme... -
Hmm, tak když už i tak zarytí fanoušci jako ty uznávají, že je něco špatně, tak Bioware asi "zvoní hrana".
On ani problém není v samotné hře, ale v tom jaký kolem ní byl hype. Prostě AAA hra, jeden z největších releasů roku, závěr úžasné trilogie... několik velkých světových stránek změnilo svůj design a staly se velkou reklamou na Mass Effect. Prostě Mass Effect všude kolem. A přístup Bioware k zakončení série některé naštval.
A pak se ukáží věci jako:
Tvář Tali, na kterou čekali fandové pět let a která byla jedním z největších mystéríí, se nakonec ukáže jako pouhý jednoduchý photoshop stock fotky.
Na dokreslení atmosféry ničení Země jsou použity otřesné low quality sprity běhajících vojáků...
atd. atd.
Nechci tady dělat nějakej hate, nebo jak někteří rádi tvrdí, vyšťourávat každou blbost, ale Bioware (EA) měli čekat, že když ME3 vyhypují jako návrat Ježíše Krista, tak budou hráči očekávat 100% hru. A přijetí DA2 určitě nebylo jen pozitivní, takže měli čekat i to, že lidi budou na pozoru u ME3. -
Je to hnus velebnosti. Tohle je opravdu nenažranost a drzost největšího kalibru.
Každopádně jejich hry hrát budu, protože prostě jsou kvalitní, žádná mě nezklamala, všechny se mi líbily. U jiných studií tohle tvrdit nemůžu. -
Před pár dny o tom na Gamesu zrovna padlo pár slov:
http://games.tiscali.cz/datum-vydani/vessel-je-krasna-plosinovka-a-zadny-oldschool-58670 -
Redakce napište sem něco o Vessel... http://www.youtube.com/watch?v=z-dy1zJlMOA ... To
pohrávání si s kapalinama vypdá sakra dobře... -
Souhlas, také tady byla linkována ve víkendovkách (dne 3.12.2011).
-
Já jsem o tom do teď taky nevěděl,takže díky za odkaz. Vzhledem k tomu že herní časopisy Level a někdy i Score:) kupuju od jejich vzniku, teda ze začátku i Excalibur, tak je to pro mně hodně zajímaví téma.
-
Hmm, tak ono se toho dost na Mass Effect 3 v poslední době "provalilo". Tedy vlastně na praktiky Bioware a EA, abych byl korektní.
-
:)
Tak on uz je to vseobecne znamy fakt a bylo mi jasne ze tady uz o tom padla zminka, ale tak video kde ukazuje jak smesne jednoduche si tu postavu "odemcit" je fajn ne? *5* -
Díky za odkaz, leč už jsem to zmiňoval v pátečních bleskovkách *3*
-
Jsem rád, že se líbí..
Také si to ke mne našlo cestu až v minulém týdnu, ale říkal jsem si, že by byla blbost se o to jen kvůli ""stáří"" nepodělit. -
Jaromír Möwald vyzpovídal Honzu Herodese a Radka Friedricha. Rozhovor si nenechte ujít, oba totiž...
Děkuji Bleskařovi.
Sice to už je asi měsíc staré, ale já jsem o tom zatím nevěděl.
Zrovna jsem to doposlouchal a je to opravdu zajímavá sonda do historie herních časopisů.