-
EA přemýšlí nad vlastní sociální platformou ve stylu Call of Duty Elite.
Ze me to vubec neprekvapuje.To se dalo cekat *1* . -
DLC bojovníci do Street Fighter X Tekken, které prý Capcom muselo "dodělat" až po vydání plné...
Hah ! BUSTED ! -
pekne cisla tam su, vyse 10k ludi a skoro 590k $ tj 55$ na cloveka priemerne :)
-
Na tomto odkazu: http://www.swtor.com/weekendpass
-
Star Wars - Free weekend
Lidi, Star Wars vyhlasil trial vikend ktery zacina jiz zitra rano a konci v nedeli. Staci se zaregistrovat a stahnout hru a muzete zahrat! -
Dark Souls
Dark Souls chce už téměř 90 000 lidí! http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/06/the-quest-for-dark-souls-on-pc/ -
Na 99% se můžete těšit na návrat kmotra post-apokalyptických RPG her, titulu Wasteland 2 od inXile...
Shut up and take my money! -
Tak fanouškovský patch určitě nový anglický dabing neobsahuje, takže tam je japonský.
A celkem pochybuju, že XSeed budou pro oficiální release dělat dabing... stejně si to koupí hlavně sorta lidí, co ocení ten originální japonský.
I když teď si říkám, že Oath in Felghana asi ani nemá všechny texty kompletně nadabovaný... ale nejsem si přesně jistej, už je to fakt dlouho, co jsem to hrál. -
a jak to je s jazykem zvuku ? anglicky nebo japonsky ?
-
XSeed Games skutečně bude vydávat hry přes STEAM. Již v pondělí se můžete těšit na japosnké...
Drsně, drsně.
Oath in Felghana jsem hrál už kdysi před lety s anglickým fanpatchem a je to super akce.
Ys Origin už sice taky má anglický patch, ale ještě jsem ho nehrál - no, budu si ho moct pořídit košer cestou přes Steam. -
sry to má být do návrhů
-
Vymáčknutý jebák-foto
Prosím redakci,aby změnila nebo donutila změnit profilové foto uživatele Vymáčknutý jebák.Má tam pánské přirození a vzhledem k tomu,že nejsem gay,se na to nemusím dívat.Díky -
http://www.ustream.tv/channel/double-fine-adventure
-
Z minuleho tydne...ale je skoro stejnej s dnesnim usa updatem ne?
-
Co nás čeká a nemine v zítřejší (14.3.2012) aktualizaci PS Store?
Ten je z minuleho tydne. Na blogu se prave objevuje v den aktualizace - ve stredu. Americke PSN se aktualizuje v utery. -
Pozor
Pokud jste obdrželi od Steamu obdrželi e-mail s klíčem na přístup do bety hry Counter Strike: Global Offensive a máte v něm následující odkaz: http://steampowerad.1gb.ru/steam.htm tak na něj ani neklikejte (a když už klikněte, tak do něj proboha nevpisujte žádné údaje). Jedná se o velice zdařilý podvod (že by první globálně znatelné zneužití údajů, které byly získany při poměrně nedávném hacknutí Steamu?). Ani nemusím dodávat, že tyto klíče nefungují -
http://blog.eu.playstation.com/2012/03/07/heads-up-game-store-update-7th-march-2012/
-
Takže logicky je pak předplatitelem rodič. Přemýšlej. *11*
-
Co nás čeká a nemine v zítřejší (14.3.2012) aktualizaci PS Store?
Bylo by dobre vzdycky psat, ze jde o AMERICKOU aktualizaci :)
Evropska je pokazde trosku jina (nekdy podstatne). -
Na webu specializovaném na indie hry už recenzi máme ;) Netřeba čekat na Games.