-
From Ashes a EA
http://www.youtube.com/watch?v=zRRpGlmtws8
.... *7* -
22 dívek oblečených ve stylu herních hrdinů. Která z nich se stala Vaší favoritkou?
Assassinskou sérii dvakrát nemiluju, ale kvůli tý slečně bych možná začal *14* -
to NENÍ Zelda! *10*
-
K nedělní pohodě nabízíme hudební videoklip parodující Mass Effect 3.
Po tom zakončení nechci ME ani vidět...! *16* -
18ti letý drogový závislák se v americkém městě Bay City vloupal do bytu kamaráda, odkud odcizil...
Už ani smažky tu PS trojku nechcou *3* -
22 dívek oblečených ve stylu herních hrdinů. Která z nich se stala Vaší favoritkou?
Já bych si dal tu scoutku z TF 2 :D -
18ti letý drogový závislák se v americkém městě Bay City vloupal do bytu kamaráda, odkud odcizil...
Máte tam gramatickou chybu, opravte prosím na 18letý. -
18ti letý drogový závislák se v americkém městě Bay City vloupal do bytu kamaráda, odkud odcizil...
To onecem svedci kdyz mu tam donesl a nechal zrovna PS3. *15* -
ta uplně první za zeldu je nejvíc i hejhezčí
-
22 dívek oblečených ve stylu herních hrdinů. Která z nich se stala Vaší favoritkou?
Mě se líbí assassinka, ten kostýmek jí strašně sluší... Btw... MORE, MORE, MORE Cosplay !!! -
Houslistka s nickem "ViolinTay" Vám k poslechu a tanci zahraje skladbu z The Legend of Zelda.
Lindsey Stirling s její zeldou je teda daleko lepší... http://www.youtube.com/watch?v=b3KUyPKbR7Q&feature=related tohle video už mám v oblíbenejch dlouho... -
Houslistka s nickem "ViolinTay" Vám k poslechu a tanci zahraje skladbu z The Legend of Zelda.
To je dobrá bačovnica. -
Asi nejhorsi cosplay co jsem videl.
-
Čarodějka Morrigan z Dragon Age zachycena na cosplay fotografiích.
To je docela dosti staré... -
Čarodějka Morrigan z Dragon Age zachycena na cosplay fotografiích.
moc sladka...nuda. -
Německý magazín se chystá odhalit PC verzi předtím exkluzivně konzolového RPG
Dark Souls?! Get hyped!
http://www.dsogaming.com/news/german-magazine-pc-action-to-reveal-the-pc-version-of-an-exclusive-console-rpg/ -
pravidelny wow clanek
dneska bez clanku o WoWku? cim pak jsme si to zaslouzili *4* -
V druhém čtvrtletí letošního roku se na trh dostane Polar Game Kit, jenž nabídne 2,84m široky...
jo ale spousta veci na tom nepujde hrat jednoduse proto, ze pokud mate FOV 65 a min a roztahnete to na nejakych 160 tak se z toho pozvracite. i clovek, ktery na toto neni tolik citlivy, by se z toho pozvracel. -
Pravda, pravda.
Osobně jsem konečně chňapl jedničku. -
2K na steamu
Na steam nám právě přilétla 75% sleva na Bioshocky