Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • From Ashes a EA

    http://www.youtube.com/watch?v=zRRpGlmtws8
    .... *7*
  • kostejnesmrtelny

    22 dívek oblečených ve stylu herních hrdinů. Která z nich se stala Vaší favoritkou?

    Assassinskou sérii dvakrát nemiluju, ale kvůli tý slečně bych možná začal *14*
  • to NENÍ Zelda! *10*
  • rancor1223

    K nedělní pohodě nabízíme hudební videoklip parodující Mass Effect 3.

    Po tom zakončení nechci ME ani vidět...! *16*
  • MidnighT91

    18ti letý drogový závislák se v americkém městě Bay City vloupal do bytu kamaráda, odkud odcizil...

    Už ani smažky tu PS trojku nechcou *3*
  • 22 dívek oblečených ve stylu herních hrdinů. Která z nich se stala Vaší favoritkou?

    Já bych si dal tu scoutku z TF 2 :D
  • 18ti letý drogový závislák se v americkém městě Bay City vloupal do bytu kamaráda, odkud odcizil...

    Máte tam gramatickou chybu, opravte prosím na 18letý.
  • Grifus

    18ti letý drogový závislák se v americkém městě Bay City vloupal do bytu kamaráda, odkud odcizil...

    To onecem svedci kdyz mu tam donesl a nechal zrovna PS3. *15*
  • ta uplně první za zeldu je nejvíc i hejhezčí
  • MidnighT91

    22 dívek oblečených ve stylu herních hrdinů. Která z nich se stala Vaší favoritkou?

    Mě se líbí assassinka, ten kostýmek jí strašně sluší... Btw... MORE, MORE, MORE Cosplay !!!
  • MidnighT91

    Houslistka s nickem "ViolinTay" Vám k poslechu a tanci zahraje skladbu z The Legend of Zelda.

    Lindsey Stirling s její zeldou je teda daleko lepší... http://www.youtube.com/watch?v=b3KUyPKbR7Q&feature=related tohle video už mám v oblíbenejch dlouho...
  • Houslistka s nickem "ViolinTay" Vám k poslechu a tanci zahraje skladbu z The Legend of Zelda.

    To je dobrá bačovnica.
  • Asi nejhorsi cosplay co jsem videl.
  • Amylee.Anderson

    Čarodějka Morrigan z Dragon Age zachycena na cosplay fotografiích.

    To je docela dosti staré...
  • Black_Hand

    Čarodějka Morrigan z Dragon Age zachycena na cosplay fotografiích.

    moc sladka...nuda.
  • Ringwraith

    Německý magazín se chystá odhalit PC verzi předtím exkluzivně konzolového RPG

    Dark Souls?! Get hyped!
    http://www.dsogaming.com/news/german-magazine-pc-action-to-reveal-the-pc-version-of-an-exclusive-console-rpg/
  • jindra.veliky

    pravidelny wow clanek

    dneska bez clanku o WoWku? cim pak jsme si to zaslouzili *4*
  • Black_Hand

    V druhém čtvrtletí letošního roku se na trh dostane Polar Game Kit, jenž nabídne 2,84m široky...

    jo ale spousta veci na tom nepujde hrat jednoduse proto, ze pokud mate FOV 65 a min a roztahnete to na nejakych 160 tak se z toho pozvracite. i clovek, ktery na toto neni tolik citlivy, by se z toho pozvracel.
  • Ringwraith
    Pravda, pravda.

    Osobně jsem konečně chňapl jedničku.
  • 2K na steamu

    Na steam nám právě přilétla 75% sleva na Bioshocky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit