Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejoblíbenější mapou hráčů Battlefield 3 je Operation Metro.

    Nejoblibenejsi a proto se skoro nikde nehraje :D Rofl.
  • Nejoblíbenější mapou hráčů Battlefield 3 je Operation Metro.

    A Teheránská dálnice určitě nejmíň :D
  • Mechwarrior_bw

    Eagle z Carmageddon: Reincarnation se Vás nemůže dočkat a z výrobní linky posílá pár autoPortétů.

    super ! som tiež potešený anketami fanúšikov ktorými sa autori riadia, takistko to vyzerá na návrat nafilmovaných ksichtíkov ! už len zostáva dúfať, že urobia kvalitné, realistické postavičky a nie vypatlaných zombíkov.
  • Najdi si už konečně "babu" ty chudáku.
  • Ne, tak tomu říkají primitivové.
  • BIG FAIL

    Smůla je, že Alan Wake byl na STEAMU v předprodeji (po přepočtu) za cca 575,-. Krabičku nepotřebuji, manuál na nic, audio cd soundtrack je součástí stáhnutí (je v adresáři se hrou). pohlednice, plakát a samolepky opět na nic. Takže já spíše doporučuji těm, co by čekali hlavně na češtinu, ať si počkají, na STEAMU budou brzy beztak opět slevy (velikonoce). Zrovna Alan Wake mi za krabici nestojí. Tím mám na mysli, že je to luxusní hra, ale stejně i krabicovka je přes STEAM. Takže raději ušetřím cca 100,- ve slevách později možná více.
  • Za 5 minut odhalí Lionhead Studios na svých stránkách překvapení.

    To jako vážně? Cheche, tak tomu se říka v.o.s.e.r.
  • Za 5 minut odhalí Lionhead Studios na svých stránkách překvapení.

    Avencast je skvělej, ale tenhle měsíc vyšel ve score...
  • Což jsme nečekali nikdo, a tak nás kluci z Lionhead vážně překvapili :P
  • ucho
    až na tu příšernou videoprezentaci to jde (tedy dvě hry mě zaujaly, ale Still Life 2 bych bral spíš na GOGu :) )
  • Za 5 minut odhalí Lionhead Studios na svých stránkách překvapení.

    13:07 odpocet davno na nule a prd :)
  • Indie balík

    Další Indie balík http://indie.gamingallthetime.com/ http://www.youtube.com/watch?v=MQ6spDgP488
  • Já tě v tom nenechám *1* po skončení akce ti hra zmizne,pokud nezakoupíš.
  • Něco ke gamifikaci

    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/prace/clanek.phtml?id=735620#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-10
  • Už jste slyšeli anglický rap o Mass Effect?

    NE ... Mozilla je poslední dobou nepoužitelnější a nepoužitelnější . Chrome vládne všem ;)
  • RavenHolm
    *1* *1*
  • Mozilla

    Máte někdo z vás problém s komentáři v prohlížeči Mozilla Firefox? (verze 10.0.2)
  • Zkus přemejšlet prosímtě.
  • Už jste slyšeli americký rap o Mass Effect?

    Dan Bull je Brit ty..ty bleskaři jeden :/
  • Už jste slyšeli americký rap o Mass Effect?

    spíš anglický ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit